Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ξέχασα κάποιο κορυφαίο παιχνίδι; Μετά απο αυτά είναι στο πρόγραμμα τα MH:W. Red dead redemption το έχω παίξει στο PC αλλά κόλαγε τρομερά οπότε ίσως να το πάρω και εδώ. DS3 επίσης σκέφτομαι

hmWG7OG.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 minutes ago, logokrimenos said:

Γκαιζ για πειτε μου γνωμουλα για το συγκεκριμενο πακετο απο γερμανο. Να το τσιμπήσω? 

Screenshot_20191128-091734_Samsung Internet.jpg

Αν δεν παίζεις Fifa, πιστεύω φεύγει 30Ευρώ χαλαρά, άρα σου βγαίνει 259. Το GTA νομίζω το βρίσκεις τώρα στα 20 Ευρώ, αρα αν πάμε με σημερινές τιμές κερδίζεις 10Ευρώ συνολικα. Αν πάρεις το πακέτο το από με τα 249Ε, αγοράζεις το GTA και σου μένει παράλληλα και 20Ευρώ να πάρεις όποιο θέλεις. Σωστά πιστεύω τα είπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/11/2019 στις 6:46 ΜΜ, Cyberdemon87 είπε

Αγόρασε κανείς αυτές τις ημέρες top-up κάρτα για αμερικάνικο λογαριασμό;

Έλεγα να πάρω από το pcgamesupply, απλά με προβλημάτισαν σχόλια χρηστών στην σελίδα τους στο fb:

https://www.facebook.com/pcgamesupply/

Γνωρίζετε κανένα άλλο αξιόπιστο;

Bump για μια βοήθεια!

Θέλω να πάρω το Days Gone με 20$ από το Αμερικάνικο store.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

φτιαχνεις αμερικανικο λογαριασμο.Προσοχη οταν βαζεις πολιτεια αμερικης.Καποιες χρεωνουν φορο.Δεν θυμαμαι να σου πω ποιες ειναι αυτες.Αφου δημιουργησεις τον λογαριασμο αγοραζεις ποντους να τους φορτωσεις στο πορτοφολι και μετα αγοραζεις οτι θες.

Επεξ/σία από Mr_Terror
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, VonLoutsos είπε

Αν δεν παίζεις Fifa, πιστεύω φεύγει 30Ευρώ χαλαρά, άρα σου βγαίνει 259. Το GTA νομίζω το βρίσκεις τώρα στα 20 Ευρώ, αρα αν πάμε με σημερινές τιμές κερδίζεις 10Ευρώ συνολικα. Αν πάρεις το πακέτο το από με τα 249Ε, αγοράζεις το GTA και σου μένει παράλληλα και 20Ευρώ να πάρεις όποιο θέλεις. Σωστά πιστεύω τα είπα.

Η αλήθεια είναιβοτι δεν μου κάνει κλικ. Να πάρω καλύτερα κανα bundle με το Call να τσιμπήσω το gta στα 20? Ή να πάρω σκέτο play και να αγοράσω gta και rdr2, νοικιάζοντας 2 3 τίτλους απο τα seven για να δω αν μου κανει καποιο. Μαλλον θα παω και με 1 χειριστήριο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 minutes ago, logokrimenos said:

Η αλήθεια είναιβοτι δεν μου κάνει κλικ. Να πάρω καλύτερα κανα bundle με το Call να τσιμπήσω το gta στα 20? Ή να πάρω σκέτο play και να αγοράσω gta και rdr2, νοικιάζοντας 2 3 τίτλους απο τα seven για να δω αν μου κανει καποιο. Μαλλον θα παω και με 1 χειριστήριο

Το GTA το έχει το store 9.99 για Black Friday και το RDR2 είναι στα 35. Για χειριστήριο προτείνω να πάρεις πακέτο με 2ο, ένα επιπλέον χειριστηριο χρειάζεται πιστεύω. Παιχνίδια βρίσκεις να αγοράσεις, το hardware δεν αγοράζεις 2η φορά.  Πάρε με το παιχνίδι που θα παίξεις περισσότερο(δεν ξέρω αν αξίζει το πακέτο με το CoD αφού δεν ξέρω τιμή). Αν δεν σε ενθουσιάζει το CoD, πάρε το πακέτο στα 249 και καπάκι RDR2 και από Store το GTA. Και έχεις τα παιχνίδια που θες και δεν μπλέκεις με αγοραπωλησίες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

φτιαχνεις αμερικανικο λογαριασμο.Προσοχη οταν βαζεις πολιτεια αμερικης.Καποιες χρεωνουν φορο.Δεν θυμαμαι να σου πω ποιες ειναι αυτες.Αφου δημιουργησεις τον λογαριασμο αγοραζεις ποντους να τους φορτωσεις στο πορτοφολι και μετα αγοραζεις οτι θες.

Ευχαριστώ. 

Από που τους αγοράζω είναι το θέμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απο pcgamesupply εχω κανει πολλες φορες αγορες.Δεν μου εχει κατσει ποτε στραβη.Εχει και παυπαλ + οτι με την ισοτιμια δολλαριου ευρω θα πληρωσεις λιγοτερα απο 20 ευρω για ποντους 20 δολλαρια.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, εχω ενα εξωτερικο δισκο 500GB στο ps4 και εκει ειναι ολα τα games. Αγορασα αλλο ενα εξωτερικο 2TB, μπορω καπως να κανω transfer ολα απο το μικρο στον μεγάλο και αν ναι πως? Χωρις να τα ξανακατεβαζω ολα απο την αρχη στον νεο δισκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η συνδρομή η ετήσια στα 45 ευρώ είναι καλή ευκαιρία; ή παίζουν μέσα στη χρονιά και πιο φθηνές ευκαιρίες;

Επεξ/σία από mayhem1999
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
47 λεπτά πριν, Amaretos είπε

Καλησπερα, εχω ενα εξωτερικο δισκο 500GB στο ps4 και εκει ειναι ολα τα games. Αγορασα αλλο ενα εξωτερικο 2TB, μπορω καπως να κανω transfer ολα απο το μικρο στον μεγάλο και αν ναι πως? Χωρις να τα ξανακατεβαζω ολα απο την αρχη στον νεο δισκο.

εχεις 2 επιλογες

μπορεις να κρατησεις τον υπαρχων ως εχει και να μπαινοβγαζεις το δευτερο (εννοειται οτι δεν θα τα εχεις ολα διαθεσιμα τα παιχνιδια )...δεν θα προτεινα αυτη την λυση 

ή αλλιως θα πρεπει να βαλεις το μεγαλυτερο πανω να μεταφερεις οτι εχεις μεσα στο Ps4 σε αυτον και μετα να μεταφερεις απο το παλαιο εξωτερικο στον εσωτερικο του Ps4 και να ξαναμεταφερεις ολα αυτα στον καινουργιο εξωτερικο....εισαι σιγουρος οτι δεν θελεις απλα να ξανακατεβασεις σε rest mode???

6 ώρες πριν, simplemaths είπε

Ξέχασα κάποιο κορυφαίο παιχνίδι; Μετά απο αυτά είναι στο πρόγραμμα τα MH:W. Red dead redemption το έχω παίξει στο PC αλλά κόλαγε τρομερά οπότε ίσως να το πάρω και εδώ. DS3 επίσης σκέφτομαι

hmWG7OG.png

nioh μην το παρεις αν παρεις psplus το εχει στα παιχνιδια του μηνα ...εφοσον την βαλεις μεχρι 3/12 θα το παρεις και αυτο και τα καινουργια (titanfall ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ) και το αλλο

για αρχη καλα εισαι μεχρι το καλοκαιρι :)

Επεξ/σία από ison
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον εσωτερικο δεν εχω τιποτα ετσι και αλλιως, αρα δεν υπαρχει λυση απλα copy η κατι αλλο, πρεπει να τα παω απο τον εξωτερικο στον εσωτερικο και μετα αν κουμπωσω τον μεγαλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πήρα σήμερα το ps4 1tera +2 μοχλούς + ετήσια συνδρομή δώρο κ έχω μια απορία.... 

Που βλεπω την συνδρομή;; έπρεπε να είχε κάποια κάρτα μέσα στο κουτί;; Η βρίσκεται κάπου μέσα στην κονσόλα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Amaretos είπε

Στον εσωτερικο δεν εχω τιποτα ετσι και αλλιως, αρα δεν υπαρχει λυση απλα copy η κατι αλλο, πρεπει να τα παω απο τον εξωτερικο στον εσωτερικο και μετα αν κουμπωσω τον μεγαλο.

Ακριβώς Δυστηχως μόνο έτσι γινετε

4 λεπτά πριν, lek88 είπε

Παιδιά πήρα σήμερα το ps4 1tera +2 μοχλούς + ετήσια συνδρομή δώρο κ έχω μια απορία.... 

Που βλεπω την συνδρομή;; έπρεπε να είχε κάποια κάρτα μέσα στο κουτί;; Η βρίσκεται κάπου μέσα στην κονσόλα; 

Το γράφει ότι είναι μέσα στο κουτί ή ήταν έξτρα? Αν ήταν μέσα κοίτα στα συνοδευτικά για κάποιο κωδικό... Αλλιως θα πρέπει να σου έχουν δώσει ξεχωριστή κάρτα... Εχεις λινκ της προσφοράς? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...