Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, Amaretos είπε

Στον εσωτερικο δεν εχω τιποτα ετσι και αλλιως, αρα δεν υπαρχει λυση απλα copy η κατι αλλο, πρεπει να τα παω απο τον εξωτερικο στον εσωτερικο και μετα αν κουμπωσω τον μεγαλο.

Πας settings/storage και επιλέγεις/τικαρεις ποια θες να μεταφέρεις στον νέο σκληρό.

Μπορείς να ενώσεις και τους δύο μαζί εννοείται και κάνεις την μεταφορά.

Μην μπλεκεις με εσωτερικό, δεν υπάρχει λόγος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

10 ώρες πριν, simplemaths είπε

Ξέχασα κάποιο κορυφαίο παιχνίδι; Μετά απο αυτά είναι στο πρόγραμμα τα MH:W. Red dead redemption το έχω παίξει στο PC αλλά κόλαγε τρομερά οπότε ίσως να το πάρω και εδώ. DS3 επίσης σκέφτομαι

hmWG7OG.png

Πρωτα παρε το MH:W και μετα αν εχεις χρονο(που δεν) βλεπεις και τα υπολοιπα. Πανω κατω θα χρειαστεις 300 400 ωρες το λιγοτερο 😛

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Πρωτα παρε το MH:W και μετα αν εχεις χρονο(που δεν) βλεπεις και τα υπολοιπα. Πανω κατω θα χρειαστεις 300 400 ωρες το λιγοτερο 😛

Ακριβώς για αυτό το άφησα για αρχή! Τα πήρα τα υπόλοιπα +Nier, το μόνο που με ξενέρωσε είναι πως διάβασα πως η μπαταρία των χειριστηρίων κρατάει 4-6 ώρες οπότε ίσως χρειαστεί να πάρω δεύτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, mayhem1999 είπε

Η συνδρομή η ετήσια στα 45 ευρώ είναι καλή ευκαιρία; ή παίζουν μέσα στη χρονιά και πιο φθηνές ευκαιρίες;

παιδια μια απαντηση πλιζ

18 ώρες πριν, mayhem1999 είπε

 

 

Επεξ/σία από mayhem1999
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κύριοι, προπληρωμένη κάρτα για PSN Ελληνικό* σε καλύτερη τιμή απο που ? το Max play δεν εχει 50-άρες αυτη την στιγμή.

*Να φανταστώ πως δεν γίνεται να αγοράσεις κάρτα απο Αγγλία/Γαλλία κτλπ και να τις χρησιμοποιησεις σε Ελληνικό λογαριασμό, σωστά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/11/2019 στις 1:53 ΜΜ, red1 είπε

Κύριοι, προπληρωμένη κάρτα για PSN Ελληνικό* σε καλύτερη τιμή απο που ? το Max play δεν εχει 50-άρες αυτη την στιγμή.

*Να φανταστώ πως δεν γίνεται να αγοράσεις κάρτα απο Αγγλία/Γαλλία κτλπ και να τις χρησιμοποιησεις σε Ελληνικό λογαριασμό, σωστά ?

Για το δεύτερο ερώτημα ναι δεν μπορείς. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα σας

το σαβ/κο ο φιλος μου γυρισε απο Νεα Υορκη και μου εφερε το ακολουθο πακετο  https://www.bestbuy.com/site/sony-playstation-4-1tb-only-on-playstation-console-bundle-jet-black/6380812.p?skuId=6380812 στο οποιο το horizon και god of war ειναι σε digital μορφη. η ερωτηση μου ειναι η εξης: για  να τα κατεβασω κανονικα με τον κωδικο προιοντος που εχουν  θα πρεπει να φτιαξω αμερικανικο psn account(ps store) η ελληνικο δεν θα εχω προβλημα? αν φτιαξω και τους δυο ειναι καλυτερα? και ποιον να βαλω primary? οποια βοηθεια σας ειναι απιστευτα σημαντικη σαν αρχαριος που ειμαι 

ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά σε αμερικανικό λογαριασμό θα λειτουργήσουν οι κωδικοί των παιχνιδιών.εσυ φτιάξε και ελληνικό και αμερικανικό λογαριασμό για να εκμεταλευσαι τις προσφορές που μπαίνουν στο us store

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Kύριοι , υπάρχει τρόπος να επικοινωνήσω τηλεφωνικά με την Sony σχετικά με ενα θέμα που έχω στο PSN ? 
κοίταξα στην Ελληνική σελίδα playstation και στην "επικοινωνία" μου βγάζει εναν χάρτη με τα στοιχεία της εκεί εταιρίας αλλα δεν έχει κανένα τηλεφωνικό νούμερο ?  

Μου φαίνεται άκρως περίεργο που δεν υπάρχει κανένα στοιχεία για τηλεφωνική επικοινωνία με την τεχνική υποστήριξη, στην Αμερική έχουν, εμείς εδω Ευρώπη όχι ? 

Επεξ/σία από red1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, simplemaths είπε

Στείλε μαιλ ή άνοιξε τίκετ

Που βρίσκω τα στοιχεία φίλε ? Ψάχνω εδω και μια ώρα και δεν μπορώ να βρώ στοιχεία επικοινωνίας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

5 λεπτά πριν, red1 είπε

Που βρίσκω τα στοιχεία φίλε ? Ψάχνω εδω και μια ώρα και δεν μπορώ να βρώ στοιχεία επικοινωνίας 

Γενικά δεν θέλουν να τρώνε σπαμ για κάθε θέμα οπότε δοκίμασε εδώ: https://www.playstation.com/en-gb/get-help/#!/

Αν δεν βοηθήσει και δεν βγάλεις άκρη για τικετ τότε στείλτους ένα μήνυμα στο τουιτερ σαν τελευταία προσπάθεια. Σημείωση πως δεν έψαξα πολύ την σελίδα τους, λογικά θα υπάρχει τρόπος να στείλεις τικετ, τηλέφωνο δύσκολο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, simplemaths είπε

Γενικά δεν θέλουν να τρώνε σπαμ για κάθε θέμα οπότε δοκίμασε εδώ: https://www.playstation.com/en-gb/get-help/#!/

Αν δεν βοηθήσει και δεν βγάλεις άκρη για τικετ τότε στείλτους ένα μήνυμα στο τουιτερ σαν τελευταία προσπάθεια. Σημείωση πως δεν έψαξα πολύ την σελίδα τους, λογικά θα υπάρχει τρόπος να στείλεις τικετ, τηλέφωνο δύσκολο.

Ευχαριστώ φίλε μου για τη βοήθεια.

Έστειλα ενα mail, για να δούμε - οχι πως περιμένω τπτ αλλά...

Αυτό που δεν υπάρχει τηλέφωνο για επικοινωνία είναι πραγματικά τραγικό, θυμάμαι την Microsoft που είχε και μπορούσες να ξεμπερδέψεις σε χρόνο ρεκόρ αμα είχες κάποιο θέμα χωρίς να μπλέκεις με Bot/email κτλπ, τέλος πάντων.

Ευχαριστώ και πάλι φίλε μου !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...