Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα κ χρόνια πολλά,  έχω το vr είχα παίξει σε ντεμο το  star child μου φάνηκε καλό, όλο λένε έρχεται κ είναι άφαντο... 

Αγαπημένα παιχνίδια στο vr είναι astro bot , αυτό με το ποντίκι  το resident,  έχετε να προτείνετε κάνα άλλο; 

 

Α έστειλα το ps4 ενός φίλου για σέρβις ξέχασα να βγάλω από μέσα ένα παιχνίδι  θα μ το στείλουν πίσω η πάει ακλαφτο ; θα τους πάρω κ τηλ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, Tresorikos είπε

Καλημερα κ χρόνια πολλά,  έχω το vr είχα παίξει σε ντεμο το  star child μου φάνηκε καλό, όλο λένε έρχεται κ είναι άφαντο... 

Αγαπημένα παιχνίδια στο vr είναι astro bot , αυτό με το ποντίκι  το resident,  έχετε να προτείνετε κάνα άλλο; 

Α έστειλα το ps4 ενός φίλου για σέρβις ξέχασα να βγάλω από μέσα ένα παιχνίδι  θα μ το στείλουν πίσω η πάει ακλαφτο ; θα τους πάρω κ τηλ 

Αν έχεις χειριστήρια move το beat saber

Το Wipeout επίσης πάρα πολύ καλό. Αν δεις οτι σε ζαλίζει σκάλισε λίγο τις ρυθμίσεις του. Εγώ τουλάχιστον αν και ήταν απ τα πρώτα παιχνίδια vr που έπαιξα είχα ελάχιστες ενοχλήσεις και  μικρότερες σε σχέση με άλλα πιο στατικά παιχνίδια.

I expect you to die μικρό αλλά έχει πλάκα. Όταν το βρεις σε προσφορά πάρτο

Blood & Truth Δεν το έχω παίξει αλλά είχαν ακουστεί καλά σχόλια

Για τα δυο τελευταία δεν είμαι σίγουρος αν μπορείς να τα παίξεις και χωρίς τα move

Επεξ/σία από aggelos87
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, Tresorikos είπε

Καλημερα κ χρόνια πολλά,  έχω το vr είχα παίξει σε ντεμο το  star child μου φάνηκε καλό, όλο λένε έρχεται κ είναι άφαντο... 

Αγαπημένα παιχνίδια στο vr είναι astro bot , αυτό με το ποντίκι  το resident,  έχετε να προτείνετε κάνα άλλο; 

Α έστειλα το ps4 ενός φίλου για σέρβις ξέχασα να βγάλω από μέσα ένα παιχνίδι  θα μ το στείλουν πίσω η πάει ακλαφτο ; θα τους πάρω κ τηλ 

Επισης The Persistence, Headmaster, Statik

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα καλύτερα PSVR games που εχω δει ως τωρα ειναι αυτα:

  • Resident Evil 7
  • Astro Bot
  • Beat Saber
  • Firewall: Zero Hour
  • No Man's Sky
  • Battlezone
  • Moss
  • Tetris Effect
  • Thumber
  • Farpoint
  • Blood & Truth

υπαρχουν και αλλα που εχουν πλακα και ενδιαφέρον αλλα αυτα για εμενα ξεχωριζουν.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/4/2020 στις 10:49 ΠΜ, VonLoutsos είπε

Θεωρώ πως το vertical stand δεν ενδείκνυται. Ο λόγος είναι οτι όπως το έχεις πλάγια περιορίζεις την ροή του αέρα στις γρίλιες εξαερισμού. Από εκεί και πέρα ο καθένας κάνει ότι νομίζει. :)

εγώ το έχω vertical κάνα χρόνο και κάτι και είναι μια χαρά. θέλω να πω οτι μέχρι στιγμής δεν είχα κάποιο θέμα λόγω κακής ψύξης. Αλλά βέβαια το καθαρίζω σχεδόν κάθε μήνα το φαν προαιρετικά για να είμαι ήσυχος. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κάτι άσχετο, κουβέντα να γίνεται. Πίστευα πως ποτέ καμία κονσόλα δεν θα πλησίαζε τα νούμερα του ps2.

Πλέον δεν θα μου φανεί περίεργο το ps4 να πλησιάσει παρά πολυ τα 150 εκατομμύρια.

Είδα στο wiki πως μέχρι τέλος του 19 ήταν στα 105 εκατομμύρια και με τις συνθήκες που έχουν δημιουργηθεί δεν αποκλείεται να διατηρήσει ένα Ρυθμό που να το φέρει σε αυτά τα νούμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Skywalker333 είπε

Τα καλύτερα PSVR games που εχω δει ως τωρα ειναι αυτα:

  • Resident Evil 7
  • Astro Bot
  • Beat Saber
  • Firewall: Zero Hour
  • No Man's Sky
  • Battlezone
  • Moss
  • Tetris Effect
  • Thumber
  • Farpoint
  • Blood & Truth

υπαρχουν και αλλα που εχουν πλακα και ενδιαφέρον αλλα αυτα για εμενα ξεχωριζουν.

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις τα περισσότερα από αυτά τα έχω δυνατές επιλογές θα κοιτάξω κ όσα δεν έχω. Κ το blood πολύ δυνατό  αρκεί να το παίζεις όρθιος,   θα επανέλθω όταν δω κ τα υπόλοιπα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, Brazhlias είπε

Παιδιά κάτι άσχετο, κουβέντα να γίνεται. Πίστευα πως ποτέ καμία κονσόλα δεν θα πλησίαζε τα νούμερα του ps2.

Πλέον δεν θα μου φανεί περίεργο το ps4 να πλησιάσει παρά πολυ τα 150 εκατομμύρια.

Είδα στο wiki πως μέχρι τέλος του 19 ήταν στα 105 εκατομμύρια και με τις συνθήκες που έχουν δημιουργηθεί δεν αποκλείεται να διατηρήσει ένα Ρυθμό που να το φέρει σε αυτά τα νούμερα.

Η αλήθεια είναι ότι η καραντίνα αύξησε πολύ τα νουμερα στις πωλήσεις video games και ειδικα στις πωλήσεις κονσολών ps4 και ps4 pro. 

Επεξ/σία από stelios18120
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, tolstoy είπε

Να σας ρωτήσω αν ξέρετε, η διάταξη των εικονιδίων αλλάζει ή μόνο το θέμα; (χρώματα, μουσική). 

μπορείς να κάνεις φακέλους και να τα βάζεις μέσα με τη σειρά που θες εσύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα έχω το PS4 pro 1.5 χρόνο περίπου και απ' την αρχή σε όλα τα παιχνίδια μερικές φορές μαυρίζει η εικόνα και σταματάει ο ήχος για μερικά δευτερόλεπτα. Γνωρίζει κάποιος κάτι να με βοηθήσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/4/2020 στις 12:14 ΠΜ, Brazhlias είπε

Παιδιά κάτι άσχετο, κουβέντα να γίνεται. Πίστευα πως ποτέ καμία κονσόλα δεν θα πλησίαζε τα νούμερα του ps2.

Πλέον δεν θα μου φανεί περίεργο το ps4 να πλησιάσει παρά πολυ τα 150 εκατομμύρια.

Είδα στο wiki πως μέχρι τέλος του 19 ήταν στα 105 εκατομμύρια και με τις συνθήκες που έχουν δημιουργηθεί δεν αποκλείεται να διατηρήσει ένα Ρυθμό που να το φέρει σε αυτά τα νούμερα.

Το θεωρώ δύσκολο να φτάσει τα νούμερα του ps2. Νομίζω πως το switch πρέπει να είναι πιο κοντά στις πωλήσεις του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...