Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Thanks. Έχω φίλο που χώνω μόνιμα για τέτοια.😅😅

Το ζήτημα είναι σε τι πακέτο θα είναι αυτό το τέρας και τι ποιότητα κατασκευής θα έχει η σανίδα. Γιατί με ένα 100αρι με το παιχνίδι, την βλέπω να είναι χειρότερη και από "ξύλο" ΙΚΕΑ.

"Birdhouse skateboard deck" λέει το οποίο μάλλον σημαίνει ότι είναι αρκετά καλό. Στο goole πάντως βλέπω να λένε καλά λόγια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά λίγο περίεργη ερώτηση για όποιον ξέρει: υπάρχει κατσαβίδι που να ανοίγει και το PS3 slim και το PS4 fat?

Θέλω να αλλάξω πάστα και στα δύο και ψάχνω κατσαβίδι και βλέπω πως έχουν μία μικρή διαφορά στις βίδες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, RedPanda είπε

Παιδιά λίγο περίεργη ερώτηση για όποιον ξέρει: υπάρχει κατσαβίδι που να ανοίγει και το PS3 slim και το PS4 fat?

Θέλω να αλλάξω πάστα και στα δύο και ψάχνω κατσαβίδι και βλέπω πως έχουν μία μικρή διαφορά στις βίδες. 

Torx 8αρι και 10αρι χρειάζεσαι....

(Edit) πάρα πολύ μεγάλη προσοχή στο ps3 στην αποκόλληση της μητρικής από την ψυχτρα, περισσότερη δύναμη ίσως γίνει ζημιά και βγάλει YLOD.

Στο ps4 πάρα μα πάρα πολύ μεγάλη προσοχή στο φις του τροφοδοτικού, είτε από την μητρική, είτε από το ίδιο το τροφοδοτικό.

Επεξ/σία από mikele13-
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, RedPanda είπε

Παιδιά λίγο περίεργη ερώτηση για όποιον ξέρει: υπάρχει κατσαβίδι που να ανοίγει και το PS3 slim και το PS4 fat?

Θέλω να αλλάξω πάστα και στα δύο και ψάχνω κατσαβίδι και βλέπω πως έχουν μία μικρή διαφορά στις βίδες. 

Και να είσαι πολύ προσεκτικός στο άνοιγμα και κλείσιμο γιατί αν κάνεις κάτι λάθος μπορεί να μην ανοίγει καν μετά η κονσόλα.

Είσαι διατεθειμένος να το ρισκάρεις αυτό ειδικά τη στιγμή που κάποιος δεν το έχει με κατσαβίδια κ.τ.λ.?

Ένα απαράβατο ρητό λέει:

canstockphoto9400073-e1508959299560.jpg

Επεξ/σία από Paragontas-x
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS4 GAMES

Καλησπερα σας

θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς πόσο καιρό κάνει να έρθει μια παραγγελία από το PlayStation.com γιατί έκανα μια παραγγελία το NBA 2K20 που το έχει προσφορά 4,99€ και η απορία μου είναι αν κάνουν παραγγελία το cd η απλος το κατεβάζω από το ps4. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  

Στις 14/5/2020 στις 10:35 ΜΜ, tasos133 είπε

PS4 GAMES

Καλησπερα σας

θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς πόσο καιρό κάνει να έρθει μια παραγγελία από το PlayStation.com γιατί έκανα μια παραγγελία το NBA 2K20 που το έχει προσφορά 4,99€ και η απορία μου είναι αν κάνουν παραγγελία το cd η απλος το κατεβάζω από το ps4. 

Λογικά στο store το έκανες οπότε μπες στο ps4 και κατέβασε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, tasos133 είπε

Καλησπερα σας θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς πόσο καιρό κάνει να έρθει μια παραγγελία από το PlayStation.com γιατί έκανα μια παραγγελία το NBA 2K20 που το έχει προσφορά 4,99€ και η απορία μου είναι αν κάνουν παραγγελία το cd η απλος το κατεβάζω από το ps4. 

Ψηφιακα στο δινει.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/5/2020 στις 8:40 ΠΜ, mikele13- είπε

Torx 8αρι και 10αρι χρειάζεσαι....

(Edit) πάρα πολύ μεγάλη προσοχή στο ps3 στην αποκόλληση της μητρικής από την ψυχτρα, περισσότερη δύναμη ίσως γίνει ζημιά και βγάλει YLOD.

Στο ps4 πάρα μα πάρα πολύ μεγάλη προσοχή στο φις του τροφοδοτικού, είτε από την μητρική, είτε από το ίδιο το τροφοδοτικό.

Δηλαδή δύο κατσαβίδια. Οκ, βασικά μετά την εξεταστική το κόβω. Καμία πρόταση για πάστα?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, RedPanda είπε

Δηλαδή δύο κατσαβίδια. Οκ, βασικά μετά την εξεταστική το κόβω. Καμία πρόταση για πάστα?

Σοκολατινα, λευκή ότι θες 😂😂😂

Arctic mx4 πάρε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, mikele13- είπε

Σοκολατινα, λευκή ότι θες 😂😂😂

Arctic mx4 πάρε

Στο ps3 εσύ την απλώνεις ή απλά το κάνεις όπως και στα pc απλά με αρκετά μεγαλύτερη ποσότητα;

Κάποια στιγμή θα καθαρίσω και εγώ το ps3 μου αλλά για αρχή πρέπει να πάρω νέα MX-4.

Edit:

Αξίζει να το βάλω να δουλέψει λίγο ώστε να ζεσταθεί και να βγάλω πιο εύκολα την ψύκτρα;

Επεξ/σία από Grim Ripper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...