Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

o αγοραστής θα εχει όμως με το νέο   mail προσβαση ;

αυτό με ενδιαφέρει.

Αν αλλάζοντας μαιλ τα παιχνίδια είναι προσβάσιμα μέσα απο την ίδια κονσόλα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Με έχεις μπερδέψει.

Όποιος έχει το mail και τον κωδικό θα έχει πρόσβαση στον λογαριασμό, κανένας άλλος.

Η κονσόλα τι ρόλο παίζει;

Θα έχει πρόσβαση από όποια κονσόλα θέλει.

Η κονσόλα που είχε τον λογαριασμό δεν θα έχει καμία πρόσβαση στον νέο λογαριασμό με το νέο mail και κωδικό.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο πωλητής βάζει κωδικούς και συνδέεται και έχει κανονικά πρόσβαση στα game.

δεν θέλει να δώσει κωδικούς μαιλ στον αγοραστή.

άρα πρέπει μαζι να αλλάξουν το μαιλ του account.

γίνεται αλλαγή του μαιλ από αγοραστή και πωλητή στο account του ps4.

θα διατηρηθούν τα game στον αγοραστή;

δεν ξέρω πως να το γράψω ποιο ξεκάθαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό  το ποστ φαίνεται αρκετά βοηθητικό σχετικά με το πρόβλημά σου. 

Μετά μπορείς να δείς και αυτό αν και δεν λέει κάτι σημαντικό.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, sakkisaa είπε

ο πωλητής βάζει κωδικούς και συνδέεται και έχει κανονικά πρόσβαση στα game.

δεν θέλει να δώσει κωδικούς μαιλ στον αγοραστή.

άρα πρέπει μαζι να αλλάξουν το μαιλ του account.

γίνεται αλλαγή του μαιλ από αγοραστή και πωλητή στο account του ps4.

θα διατηρηθούν τα game στον αγοραστή;

δεν ξέρω πως να το γράψω ποιο ξεκάθαρα.

Τί σημαίνει αλλάζουν μαζί το email; Το PSN account είναι δεμένο με τα games. Το email που θα έχεις στο account δεν παίζει ρόλο, μπορείς να το αλλάζεις. Το PSN account password δεν πρέπει να δώσεις. Επίσης αν ο αγοραστής γράψει ότι ξέχασε το password και θέλει recovery, θα σταλεί κωδικός στο email που θα είναι δεμένο με το account εκείνη τη στιγμή. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, jokul7 είπε

Τί σημαίνει αλλάζουν μαζί το email; Το PSN account είναι δεμένο με τα games. Το email που θα έχεις στο account δεν παίζει ρόλο, μπορείς να το αλλάζεις. Το PSN account password δεν πρέπει να δώσεις. Επίσης αν ο αγοραστής γράψει ότι ξέχασε το password και θέλει recovery, θα σταλεί κωδικός στο email που θα είναι δεμένο με το account εκείνη τη στιγμή. 

με κάλυψες.

ευχαριστω.

μου δίνει κωδικούς  account και αλλάζουμε μαιλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει κανείς τηλεόραση με Amd freesync που να είχε tearing(Εγώ έχω αλλά η 4ktv μου δεν έχει amd freesync για να το δοκιμάσω) σε παιχνίδια όπως το the last of us 2 και με το που ενεργοποίησε το Amd freesync δεν ξανά είχε ποτέ?

 

Το ps4 υποστηρίζει freesync?

Και το λέω αυτό γιατι στην τηλεόραση samsung 4k tv που έχω με έχει σκίσει στο tearing στο παιχνίδι last of us part. 2.

Και λέω αν το βάλω σε μια τηλεόραση 4k που υποστηρίζει το amd freesync θα είμαι οκ?

Πάντως λογικά πάντα από τη στιγμή που έχει Amd apu θα πρέπει να υποστηρίζει και freesync αφού είναι κυρίως μια τεχνολογία software για το tearing και δεν χρειάζεται ειδικό hardware.

 

Edit:

Δεν υποστηρίζει.

Ενώ το αντίπαλο στρατόπεδο πάλι υποστηρίζει.

Τι να πει κανείς.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση για το ηχείο του κοντρολερ : υπάρχει κάτι ιδιαίτερο να κάνω γιατί έβαλα τέρμα την ένταση, έβγαλα τα ακουστικά όμως δεν ακούγεται τίποτα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tolstoy είπε

Μια ερώτηση για το ηχείο του κοντρολερ : υπάρχει κάτι ιδιαίτερο να κάνω γιατί έβαλα τέρμα την ένταση, έβγαλα τα ακουστικά όμως δεν ακούγεται τίποτα! 

Τι ακριβώς θες να ακούσεις από το ηχείο του Controller; Χρησιμοποιείται σε πολύ συγκεκριμένες περιπτώσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, tolstoy είπε

Μια ερώτηση για το ηχείο του κοντρολερ : υπάρχει κάτι ιδιαίτερο να κάνω γιατί έβαλα τέρμα την ένταση, έβγαλα τα ακουστικά όμως δεν ακούγεται τίποτα! 

Αυτό το έχω κι εγώ και νόμιζα ότι έχει πρόβλημα το ηχειακι αλλά μάλλον είναι το παιχνίδι.

Ακόμα και όταν αυξομειώνεις την ένταση του από το μενού της κονσόλας μερικές φορές ακούγετε κανονικά, άλλες πάλι όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Τι ακριβώς θες να ακούσεις από το ηχείο του Controller; Χρησιμοποιείται σε πολύ συγκεκριμένες περιπτώσεις. 

Τον ήχο από τα παιχνίδια. Ας πούμε αν έχω την κονσόλα σε μόνιτορ το οποίο δεν έχει ηχεία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tolstoy είπε

Τον ήχο από τα παιχνίδια. Ας πούμε αν έχω την κονσόλα σε μόνιτορ το οποίο δεν έχει ηχεία. 

Ακουστικά ή ακόμα και ηχεία με minijack στο controler για να ακούς τον ήχο του εκάστοτε παιχνιδιού.

Το ηχειάκι του χειριστηρίου όπως σου είπανε χρησιμοποιείται σε συγκεκριμένες περιπτώσεις και εφόσον υποστηρίζετε από το παιχνίδι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...