Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, stevenfins είπε

Νέα παιχνίδια προστίθενται στα ήδη υπάρχοντα την πρώτη Τετάρτη του μήνα. Δεν τα χάνεις αυτά που έχεις πάρει

Νομίζω είναι την πρώτη Τρίτη του μήνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

9 ώρες πριν, InsertCoinToJoi είπε

συγνωμη φιλε που ρωταω.....

τα παιχνιδια αλλαζουν καθε πρωτη του μηνος?

Πάντα μπαίνουν την πρώτη Τρίτη του κάθε μήνα, απλά τώρα τυχαίνει η Τρίτη να είναι 01/09, δεν μπαίνουν δηλαδή κάθε 1η του κάθε μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, kiko33gr είπε

Νομίζω είναι την πρώτη Τρίτη του μήνα.

Δίκιο έχεις. Το μπερδεψα με την Τετάρτη που ανακοινώνονται και Τρίτη είναι διαθέσιμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορουσε καποιος να με βοηθησει σε μια απορια;

Θελω να παρω για PS4  το mafia και βλεπω οτι εχει βγει εκδοση mafia trilogy και εκδοση mafia definitive efition 

Το trilogy σημαινει οτι εχει τα παιχνιδια 1 , 2   και 3;

Η αλλη εκδοση definitive edition που βγαινει τωρα τι ειναι; 

Και ποια αξιζει απο τις 2; 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, GREGOR78 είπε

Ευχαριστω φιλε μου, ξερουμε αν θα βγαλουν και τις αλλες δυο εκδοσεις  ( 2 και 3 ) με αναβαθμισμενα γραφικα; 

Έχουν βγει ήδη. Απλώς οι διαφορές στα γραφικά είναι αμελητέες, ενώ τουλάχιστον στην κυκλοφορία τους πριν λίγο καιρό ειχαν και αρκετά θέματα.

Το definitive edition είναι το πρώτο παιχνίδι φτιαγμένο όμως από το μηδέν με καινούργιες τεχνολογίες (σαν το final fantasy vii remake που κυκλοφόρησε το Μάρτη).

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε ειναι καλυτερο να παρω την τριλογια αφου πανω κατω ειναι τα ιδια ; 

( εκτος του 1 που ειναι ολικο λιφτινκ) 

Εψαξα για το 2 και 3 σε definitive edition αλλα τα βρισκω μονο στο ps store, 

σε δισκακι δεν τα βρισκω καπου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, GREGOR78 είπε

Οποτε ειναι καλυτερο να παρω την τριλογια αφου πανω κατω ειναι τα ιδια ; 

( εκτος του 1 που ειναι ολικο λιφτινκ) 

Εψαξα για το 2 και 3 σε definitive edition αλλα τα βρισκω μονο στο ps store, 

σε δισκακι δεν τα βρισκω καπου 

Θεωρητικά ναι συμφέρει να πάρεις την τριλογία (το 1 κυκλοφορεί μέσα στον Σεπτέμβριο). Απλώς θα σου πρότεινα να δεις λίγο πρώτα αν έχουν φτιαχτεί τα προβλήματα στα 2 και 3, γιατί ειδικά το 2 είχε κάμποσα με την νέα του κυκλοφορία. Επίσης δεν ξέρουμε και την κατάσταση που θα κυκλοφορήσει και το 1 ακόμα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παιχνίδια που μπαίνουν στο EA Access μένουν μόνιμα ή μετά από λίγο καιρό βγαίνουν;

Θέλω να παίξω λίγο NFS αλλά αν μένουν για πάντα τα παιχνίδια που προσθέτουν στο access ίσως προτιμήσω αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά.

Φίλος μου έφερε PS4 Slim με το εξής πρόβλημα. Στο προφιλ που έχει με PSN συνδρομή ότι παιχνίδι και να βάλω του βγάζει error code NP-36006-5. Αν βγω απο το προφιλ του και μπω σε άλλο τα παιχνίδια τρέχουν κανονικά. Καμια ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, JohnHacked είπε

Καλησπέρα παιδιά.

Φίλος μου έφερε PS4 Slim με το εξής πρόβλημα. Στο προφιλ που έχει με PSN συνδρομή ότι παιχνίδι και να βάλω του βγάζει error code NP-36006-5. Αν βγω απο το προφιλ του και μπω σε άλλο τα παιχνίδια τρέχουν κανονικά. Καμια ιδέα;

Πρόβλημα με τα τρόπαια είναι,ψαχτο λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...