Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, stepits είπε

Θέλω τα σχόλια σας - εκτίμησή σας για την νέα τιμή του PS4 Pro σε αυτή την φάση 299€.

Προσωπικά πιστεύω ότι δεν θα έπρεπε να ξεπερνάει max τα 220€. Ένα απλό θα πώ: Αν θέλεις π.χ. με την μία να βάλεις SSD 1Τb, θέλεις τα 100 ευρώ γι αυτό. Θεωρώ ότι μετά τις γιορτές και περί το Φεβ Μαρτ. που θα εμφανιστεί το PS5, πρέπει να πέσει ακόμα πιο πολύ και στο προτεκτοράτο

Εγγύηση PS4 (1 χρόνος στα πιο πολλά καταστήματα)...?

Εγγύηση PS5 2 χρόνια φαντάζομαι.........?

Σούπερ τιμή είναι τα 299 για το Pro.

Όταν θα κυκλοφορήσει πλήρως το ps5 δεν πιστεύω ότι θα πέσει,γιατί θα υπάρχει υποστήριξη ακόμα, και να πουλήσουν όσα κομμάτια είναι εφικτό.

Εγγύηση ps4+ps5 κλπ πάντα 1 χρόνος θα είναι....

1 ώρα πριν, mples είπε

Παιδιά πήρα μια  κάρτα του μικρού ps plus για ένα χρόνο πριν κάνα μήνα άλλο δεν θέλω να την βάλω ακόμη μέχρι πότε έχω διορία μάτην βάλω? 

Έχεις ένα χρόνο περίπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλημέρα Παίδες,

1. Δηλαδή το PS4 Pro 299€ + 100€ ssd 1TB = 399€ είναι μια super τιμή mikele13...

2. Ένα Έτος εγγύηση και το PS4 & το PS5..... Θα αστιεύσεστε πιστεύω...........Σε όλα τα προϊόντα υπάρχει εγγύηση 2 έτη πλην μπαταριών κλπ.   Αφήνω μόνο την περίπτωση ότι δεν είναι ευρωπαϊκό προίον.... δεν δεν ξέρω τί ισχύει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, mikele13- είπε

Σούπερ τιμή είναι τα 299 για το Pro.

Όταν θα κυκλοφορήσει πλήρως το ps5 δεν πιστεύω ότι θα πέσει,γιατί θα υπάρχει υποστήριξη ακόμα, και να πουλήσουν όσα κομμάτια είναι εφικτό.

Εγγύηση ps4+ps5 κλπ πάντα 1 χρόνος θα είναι....

Έχεις ένα χρόνο περίπου.

Ευχαριστώ απάνω πάντως  η κάρτα δεν γράφει τίποτα ημερομηνία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, stepits είπε

Καλημέρα Παίδες,

1. Δηλαδή το PS4 Pro 299€ + 100€ ssd 1TB = 399€ είναι μια super τιμή mikele13...

2. Ένα Έτος εγγύηση και το PS4 & το PS5..... Θα αστιεύσεστε πιστεύω...........Σε όλα τα προϊόντα υπάρχει εγγύηση 2 έτη πλην μπαταριών κλπ.   Αφήνω μόνο την περίπτωση ότι δεν είναι ευρωπαϊκό προίον.... δεν δεν ξέρω τί ισχύει....

Σε οτι αφορα τις τιμες παντως, επειδη πολλοι πιστευαμε πως οσο πλησιαζει το ps5 τοσο θα πεφτουν και οι τιμες στο 4, τελικα αποδειχθηκαμε λαθος.

Δεν ξερω αν σε 2 μηνες βρεις το προ στα 220, στο ευχομαι, αλλα με βαση την μεχρι τωρα διακυμανση στις τιμες, τα 299,00 ειναι απο τις καλυτερες τιμες που εχουν προκυψει.

Οι αρχικες τιμες τοσο στο σλιμ οσο και στο προ ειναι στασιμες εδω και πανω απο δυο χρονια στα 309 και 409 αντιστοιχα, με καποιες περιοδους σε εκπτωσεις οπου επαιρναν μια μικρη εκπτωση μαζι με ενα παιχνιδι δωρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα καταλαβαίνω, αφού οι τιμές δεν πέφτουν, συμφέρει να περιμένουμε το PS5.

Το PS4 είναι πίσω σε επιδόσεις (και έτος κυκλοφορίας). Σαν θετικά μόνο ότι είναι άμεσα διαθέσιμο και χωρίς κάποια προβλήματα του PS5 (παιδικές ασθένειες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, stepits είπε

Άρα καταλαβαίνω, αφού οι τιμές δεν πέφτουν, συμφέρει να περιμένουμε το PS5.

Το PS4 είναι πίσω σε επιδόσεις (και έτος κυκλοφορίας). Σαν θετικά μόνο ότι είναι άμεσα διαθέσιμο και χωρίς κάποια προβλήματα του PS5 (παιδικές ασθένειες).

Ακριβώς. Καλώς ή κακώς και στην περίπτωση του playstation και του xbox, δεν αξίζει να πάρεις κάποια της προηγούμενης γενιάς μιας και ούτε η διαφορά της τιμής είναι μεγάλη, οι νέες κονσόλες είναι εξαιρετικά πιο ισχυρές, ενώ θα μπορείς να παίζεις και άνετα τα παιχνίδια του 4 (κάτι που δεν ίσχυε όταν κυκλοφόρησε το 4 σε σχέση με το 3) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, stepits είπε

Καλημέρα Παίδες,

1. Δηλαδή το PS4 Pro 299€ + 100€ ssd 1TB = 399€ είναι μια super τιμή mikele13...

2. Ένα Έτος εγγύηση και το PS4 & το PS5..... Θα αστιεύσεστε πιστεύω...........Σε όλα τα προϊόντα υπάρχει εγγύηση 2 έτη πλην μπαταριών κλπ.   Αφήνω μόνο την περίπτωση ότι δεν είναι ευρωπαϊκό προίον.... δεν δεν ξέρω τί ισχύει....

Το ότι θες σώνει και καλά να δώσεις 100 ευρώ για να βάλεις SSD είναι δικός σου προβληματισμός, δεν φταίει η Sony γι'αυτό.

Μια χαρά τιμή είναι τα 299 από την στιγμή που σταθερά έπαιζε 400+ χωρίς παιχνίδι..

Όσο αφορά την εγγύηση, έχει χιλιογραφτει,αν θες 2 χρόνια πήγαινε στον συνήγορο του καταναλωτή και αν βγάλεις άκρη σφύρα μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς άλλος θέμα με το PS app όπου δεν του δείχνει καθόλου τι έπαιξε πρόσφατα;

Στις αρχές μου έδειχνε κανονικά, τον τελευταίο καιρό έχει σταματήσει να δείχνει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Grim Ripper είπε

Έχει κανείς άλλος θέμα με το PS app όπου δεν του δείχνει καθόλου τι έπαιξε πρόσφατα;

Στις αρχές μου έδειχνε κανονικά, τον τελευταίο καιρό έχει σταματήσει να δείχνει κάτι.

Στα ελληνικα  αν το εχεις δεν δειχνει νομιζω .

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ασχετο-σχετικο αλλα οκ, εχει δοκιμασει κανεις το ps remote play σε καποιο android TV Box? Πιο συγκεκριμενα με ενδιαφερει το mi box S . Λενε οτι με ανδροιδ 9 και πανω μπορεις κανονικα να κανεις pair το χειριστηριο του ps4 και να παιξεις μεσω του remote play, ξερουμε αν ισχυει; 

Επεξ/σία από Chrisgs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Fotis13 είπε

Στα ελληνικα  αν το εχεις δεν δειχνει νομιζω .

Και έλεγα και εγώ αφού έδειχνε (άλλαξα πρόσφατα το κινητό στα ελλινικά). Ξέρεις μήπως πως το αλλάζουν, δεν βρίσκω κάτι στις ρυθμίσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, apostolos22 είπε

Και έλεγα και εγώ αφού έδειχνε (άλλαξα πρόσφατα το κινητό στα ελλινικά). Ξέρεις μήπως πως το αλλάζουν, δεν βρίσκω κάτι στις ρυθμίσεις;

Άλλαξε την γλώσσα του κινητού, βάλε το στα αγγλικά. Εγώ αγγλικά είχα πριν αλλά είπα να το γυρίσω στα ελληνικά και απ' ότι φαίνεται τότε σταμάτησε να μου εμφανίζει πράγματα.

Τραγικό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Άλλαξε την γλώσσα του κινητού, βάλε το στα αγγλικά. Εγώ αγγλικά είχα πριν αλλά είπα να το γυρίσω στα ελληνικά και απ' ότι φαίνεται τότε σταμάτησε να μου εμφανίζει πράγματα.

Τραγικό.

Ευχαριστώ, και εγώ αγγλικά το είχα αλλά δεν έπαιζαν καλά οι ελληνικές ειδοποιήσεις στο ρολόι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...