Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, VonLoutsos είπε

Απο χτες το έχω δει, αλλά δεν σε αφήνει να κάνεις προσθήκη στο καλάθι....

Δεν σε αφήνει ναι, πολυ κακό αυτό. Έτσι χάσαμε το FF7 Remake εξαντλήθηκαν 9 το πρωι. Πρέπει να πας μέχρι το κατάστημα να το παρεις *αν προλάβεις*, τσιμπησα το Far Cry New Dawn με κάτι dlc extra στα 5.90€ από το κατάστημα στην πετρου Ράλλη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 ώρες πριν, Tatofski64 είπε

Δεν σε αφήνει ναι, πολυ κακό αυτό. Έτσι χάσαμε το FF7 Remake εξαντλήθηκαν 9 το πρωι. Πρέπει να πας μέχρι το κατάστημα να το παρεις *αν προλάβεις*, τσιμπησα το Far Cry New Dawn με κάτι dlc extra στα 5.90€ από το κατάστημα στην πετρου Ράλλη. 

Πριν απο λιγo που μπήκα και κοίταξα στο Πλαίσιο σε αφήνει να τα κάνεις ηλεκτρονική παραγγελία και παραλαβή με click away απο το καταστημα.

Ελπίζω να μην είναι λάθος του συστήματος , πρόλαβα και εκανα μια εαν και δεν έχουν μείνει και αρκετοί τίτλοι που να αξίζουν , έχει πάντως πολλούς για vr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, St@th1sm είπε

Πριν απο λιγo που μπήκα και κοίταξα στο Πλαίσιο σε αφήνει να τα κάνεις ηλεκτρονική παραγγελία και παραλαβή με click away απο το καταστημα.

Ελπίζω να μην είναι λάθος του συστήματος , πρόλαβα και εκανα μια εαν και δεν έχουν μείνει και αρκετοί τίτλοι που να αξίζουν , έχει πάντως πολλούς για vr

Δεν σε αφήνει σε όλα τα προϊόντα φίλε. 

Είναι αρκετά που λέει Μόνο στο Κατάστημα. Χωρίς click away/delivery.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/1/2021 στις 10:12 ΜΜ, yellowdeer34 είπε

Από τις προσφορές στο store αξίζει τίποτα αυτό τον καιρό;

 

το thief στα 2€;

Προσωπικά δεν θα έδινα ούτε τα 2 ευρώ για αυτό. Είδα λίγο gameplay δεν με ενθουσίασε ούτε καν να το αρχίσω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/1/2021 στις 10:12 ΜΜ, yellowdeer34 είπε

Από τις προσφορές στο store αξίζει τίποτα αυτό τον καιρό;

 

το thief στα 2€;

Το Υakuza 0 στα 5,00€ είναι πολύ καλή τιμή και αρκετά καλο παιχνίδι , δεν χρειάζεται και να έχεις παίξει και τα υπόλοιπα παιχνίδια της σειράς 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, St@th1sm είπε

Το Υakuza 0 στα 5,00€ είναι πολύ καλή τιμή και αρκετά καλο παιχνίδι , δεν χρειάζεται και να έχεις παίξει και τα υπόλοιπα παιχνίδια της σειράς 

Το Yakuza 0 είναι ένα αριστούργημα. Ήμουν επιφυλακτικός όταν μπήκε στο game pass και αποφάσισα να το αρχίσω. Πλέον είναι από τα αγαπημένα μου παιχνίδια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχει ένα mindless shooter στα 10€ στο πλαισιο. Borderlands 3 πλάκα φαίνεται να έχει. 

https://www.plaisio.gr/take2-interactive-borderlands-3-standard-edition-ps4_3199487

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες μια μικρή απορία, το καινούριο resident evil village διάβασα ότι θα βγει σε ps4, μπαίνοντας στο όμως βλέπω ότι έχει μια έκδοση που λέει ps4 & ps5 αυτή ειναι; η θα βγει και σκέτη ps4?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα παιδια, εχει κανενας το Knowledge is Power το ελληνικο, να μου πει ποιος κωδικος ειναι? Θα το γραφει το κουτι στο πλαι ή το δισκακι, ειναι της μορφης CUSAxxxxxx

Ειναι το CUSA06044 ή καποιο αλλο? Ευχαριστω!

 

EDIT, πρεπει να ειναι τελικα το CUSA09558, αν μπορει καποιος ας επιβεβαιωσει!

Επεξ/σία από vamvakoulas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα μια βοήθεια. 

Πιτσιρικάς έδωσε το ps4 περιμένοντας το PS5 που θα έρθει το θέρος οπότε σκέφτεται να πάρει ένα xbox one s η series s να παίζει forthnite. 

Με το λογαριασμό του στο ps4 που είχε για το forthnite και το είχε ταισει με V-bucks τι γίνεται; 

Μπορεί να τον μεταφέρει στο xbox; 

Μπορεί να παίζει με φίλους του στο ps4;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, tiniakos είπε

Θα ήθελα μια βοήθεια. 

Πιτσιρικάς έδωσε το ps4 περιμένοντας το PS5 που θα έρθει το θέρος οπότε σκέφτεται να πάρει ένα xbox one s η series s να παίζει forthnite. 

Με το λογαριασμό του στο ps4 που είχε για το forthnite και το είχε ταισει με V-bucks τι γίνεται; 

Μπορεί να τον μεταφέρει στο xbox; 

Μπορεί να παίζει με φίλους του στο ps4;

Καλησπέρα φίλε. Τα account δεν είναι cross play, και αμα παρεις Xbox θα θες συνδρομή Xbox Live gold για να παιζει το παιδί fortnite. 

Θα χρειαστεί να κάνει νέο account, αλλά θα μπορεί να παίζει με τους φίλους του, που είναι σε ps4, είπε η MS ότι στο μέλλον τα F2P δεν θα θέλουν συνδρομή, αλλά προς το παρών θες και συνδρομή. 

Επεξ/σία από Tatofski64
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το rise of the tomb raider σε φυσικό τίτλο, έχω φτάσει στο 29% του παιχνιδιού, και θέλω να δώσω το παιχνίδι για ανταλλαγή. Σκέφτομαι να πάρω την digital έκδοση του παιχνιδιού στα 6€. Ποια είναι η διαδικασία που πρέπει να ακολουθήσω έτσι ώστε να μην χάσω τo save μου και να το συνεχίσω στην digital έκδοση κανονικά μόλις αγοραστεί και κατέβει? (δεν έχω ps plus) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...