Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Edel είπε

Το Death Stranding ειναι το καλύτερο παιχνίδι του ps4. Εξωπραγματική παιχνιδική εμπειρία. Με αυτό θα ξεκίναγα.

Παρότι το πιστεύω αυτό που λες μου φαίνεται κάπως να βγω από 170+ ώρες assassin's και να μπω σε άλλες τόσες ώρες παιχνίδι. Μάλλον θα το πάω TLOU2, RE2/3,Ghost of Tsushima και τέλος Death Stranding για να του δώσω όλον τον χρόνο που απαιτεί. Ίσως αλλάξω τη σειρά αλλά μάλλον θα ξεκινήσω με TLOU2 όπως με βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα,

Αν πάρω αυτό εδώ https://store.playstation.com/en-gr/product/EP9000-CUSA12356_00-1810011520K2E1M0 

Θα είναι στα ελληνικά? Δε βλέπω στις γλώσσες να τα αναφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Καλησπέρα,

Αν πάρω αυτό εδώ https://store.playstation.com/en-gr/product/EP9000-CUSA12356_00-1810011520K2E1M0 

Θα είναι στα ελληνικά? Δε βλέπω στις γλώσσες να τα αναφέρει.

Το βασικο παιχνιδι το εχεις?

Εγω το εχω και ειναι στα ελληνικα αλλα στο store δεν τα αναφερει...

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω backlog 10 αποκλειστικά του ps4 που δεν έχω παιξει ακόμα τα είχα παρει με προσφορές. Ακόμα παλευω να τελειώσω το Ghost Recon Wildlands, τι παιχνιδαρα είναι αυτή;

Στης γιορτές εκανα ένα break, για να τερματίσω το God of war εξαιρετικό και αυτό σε όλα! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Το βασικο παιχνιδι το εχεις?

Εγω το εχω και ειναι στα ελληνικα αλλα στο store δεν τα αναφερει...

Όχι. Αυτό εδώ είναι expansion?

Έχει ελληνικά το digital?

 

Επιβεβαίωση: έχει ελληνικά, το πήρα! Τα πήρα και τα 2 :P

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα μάγκες. Για να πάρω το ea access 1 month discount στο ps store πρέπει να έχω ps plus? Η για να κατεβάσω κάποιο παιχνίδι που συμπεριλαμβάνει? Επίσης αν ξέρει κάποιος ποια παιχνίδια περιλαμβάνει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παίδες μολις ξεκινησα το Devil May Cry 5 το οποιο μου φαίνεται λιγο meh, βεβαια είμαι στην αρχη ακομα. Να του δωσω λιγο χρόνο ακόμα μήπως και βαθυνει η ιστορία ή να το παρατήσω?

Έρχομαι απο το God if War που γενικά έχει καλη ιστορία κλπ και δυστυχώς το Devil δεν με έχει τραβήξει πολυ προς το παρόν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, stormrain είπε

Παίδες μολις ξεκινησα το Devil May Cry 5 το οποιο μου φαίνεται λιγο meh, βεβαια είμαι στην αρχη ακομα. Να του δωσω λιγο χρόνο ακόμα μήπως και βαθυνει η ιστορία ή να το παρατήσω?

Έρχομαι απο το God if War που γενικά έχει καλη ιστορία κλπ και δυστυχώς το Devil δεν με έχει τραβήξει πολυ προς το παρόν...

Συνέχισε το είναι ωραίο το DMC5, δεν είναι God of war( το τελείωσα και εγώ πρόσφατα) δεν θα σου πάρει πάνω από 10 ώρες. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 minutes ago, stormrain said:

Παίδες μολις ξεκινησα το Devil May Cry 5 το οποιο μου φαίνεται λιγο meh, βεβαια είμαι στην αρχη ακομα. Να του δωσω λιγο χρόνο ακόμα μήπως και βαθυνει η ιστορία ή να το παρατήσω?

Έρχομαι απο το God if War που γενικά έχει καλη ιστορία κλπ και δυστυχώς το Devil δεν με έχει τραβήξει πολυ προς το παρόν...

Εγώ θα πω πως αν ξεκίνησες Devil May Cry για την ιστορία κάτι λάθος έχεις κάνει! :P

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
17 λεπτά πριν, NickTG είπε

Εγώ θα πω πως αν ξεκίνησες Devil May Cry για την ιστορία κάτι λάθος έχεις κάνει! :P

 

Βασικα μου το εδωσαν και το ξεκινησα εντελως αφιλτραριστα :lol:

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/2/2021 στις 3:46 ΜΜ, stormrain είπε

Παίδες μολις ξεκινησα το Devil May Cry 5 το οποιο μου φαίνεται λιγο meh, βεβαια είμαι στην αρχη ακομα. Να του δωσω λιγο χρόνο ακόμα μήπως και βαθυνει η ιστορία ή να το παρατήσω?

Έρχομαι απο το God if War που γενικά έχει καλη ιστορία κλπ και δυστυχώς το Devil δεν με έχει τραβήξει πολυ προς το παρόν...

Δεν το έχω παίξει, αλλά από αυτά που μου λένε όσοι το έχουν, είναι αρκετά meh σε σχέση με τα προηγούμενα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι με βλεπω να το παραταω και να ξεκινήσω το Witcher. To συνεχισα λιγο, αλλα δε με τραβαει καθολου. Εθεσε ψηλα τον πήχη το GoW και τωρα παπαλα :lol:

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, stormrain said:

Ναι με βλεπω να το παραταω και να ξεκινήσω το Witcher. To συνεχισα λιγο, αλλα δε με τραβαει καθολου. Εθεσε ψηλα τον πήχη το GoW και τωρα παπαλα :lol:

Ευτυχώς δεν σε έχει διαβάσει ο ikaruga24 να νιώσεις την οργή του! :P

 

Εγώ θα πω απλά πως συγκρίνεις ανόμοια πράγματα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
9 ώρες πριν, NickTG είπε

Ευτυχώς δεν σε έχει διαβάσει ο ikaruga24 να νιώσεις την οργή του! :P

 

Εγώ θα πω απλά πως συγκρίνεις ανόμοια πράγματα. 

Οχι ενταξει, δεν συνεκρινα παιχνιδια απο αποψη story/τεχνικης κλπ, παραειμαι ασχετος για να το κανω, καθαρα το δικο μου feeling σχολιασα.
Ετσι κι αλλιως μη φανταστεις πως το εψαξα και ιδιαιτερα, απλα βρεθηκε το DMC στα χερια μου και ειπα why not :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...