Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 ώρες πριν, TheoAlex50 είπε

Απορώ πως ενώ ήξεραν ότι ήθελε ακόμα πολύ δουλειά το κυκλοφόρησαν... 

Ειχε φαει ηδη μεγαλη καθυστερηση, δεν ειναι μονο τα λεφτα που θα εχαναν, αλλα και τα χρηματα που ειχαν ηδη προεισπραξει. Θεωρω πως αν ελεγαν: "Τρεις μηνες ακομα καθυστερηση" θα επρεπε και να τα γυρισουν πισω.

Τα εκαναν εντελως σκατα, οποτε απο τις δυο επιλογες που ειχαν, διαλεξαν αυτη που θα τους δημιουργουσε την μικροτερη ζημια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

7 ώρες πριν, TheoAlex50 είπε

Για όποιον έχει παίξει και ξέρει το Call of Duty World War 2. Μια ερώτηση για λογαριασμό φίλου. Μπορεί να παίξει local Split screen co-op χωρίς να έχει ps plus? 

 

https://www.co-optimus.com/game/4594/playstation-4/call-of-duty-wwii.html

Το googlara και από ότι φενεται ναι.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Top 10 Καλύτερα Exclusives του PS4 + Διαγωνισμός

Με την γενιά να έχει ψιλοκλείσει πλέον (και την νεα αργα αργα να ανοίγει!), ετοιμάσαμε μια λίστα με τα 10 πιο αγαπημένα exclusive του PS4. Και ταυτόχρονα κ ενας mini διαγωνισμος για ενα Ps4 και ενα ps5 games, για οποιον τον ενδιαφέρει ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα σε όλους. Πρόσφατα ξεκίνησα το ride 3 και το project cars 2. Και στα 2 έχω θέμα στις στροφές. Παιζω με χειριστήριο. Ειδικά στο ride 3 ενεργοποίησα όσο και να χάνει έτσι τον ρεαλισμό του τα πάντα από autobrakes, βοήθειες κτλ και το ίδιο και στο project cars 2 όσο μπορούσα. Και στα δύο στρίβει πολύ δύσκολα σε φάση ότι πρέπει σχεδόν να σταματάω από ταχύτητα για να στρίψει όπως πρέπει, ακόμα και σε μικρές στροφές. Το χειριστήριο δεν έχει θέμα καθώς σε όλα τα υπόλοιπα γκειμ που παίζω παίζει κανονικά, δεν έχει δηλαδή θέμα ο μοχλός. Είναι κάτι άλλο που πρέπει να πειράξω, ξέρουμε τι φταίει? Η απλά δεν παίζονται με μοχλό? Ευχαριστώ προκαταβολικά. 

Επεξ/σία από TheoAlex50
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 12/03/2021 at 09:47, TheoAlex50 said:

Καλημέρα σε όλους. Πρόσφατα ξεκίνησα το ride 3 και το project cars 2. Και στα 2 έχω θέμα στις στροφές. Παιζω με χειριστήριο. Ειδικά στο ride 3 ενεργοποίησα όσο και να χάνει έτσι τον ρεαλισμό του τα πάντα από autobrakes, βοήθειες κτλ και το ίδιο και στο project cars 2 όσο μπορούσα. Και στα δύο στρίβει πολύ δύσκολα σε φάση ότι πρέπει σχεδόν να σταματάω από ταχύτητα για να στρίψει όπως πρέπει, ακόμα και σε μικρές στροφές. Το χειριστήριο δεν έχει θέμα καθώς σε όλα τα υπόλοιπα γκειμ που παίζω παίζει κανονικά, δεν έχει δηλαδή θέμα ο μοχλός. Είναι κάτι άλλο που πρέπει να πειράξω, ξέρουμε τι φταίει? Η απλά δεν παίζονται με μοχλό? Ευχαριστώ προκαταβολικά. 

To Ride δνε το ξερω, για το Project Cars θα σου πώ. Μήπως πηγαίνεις σαν κατσαπλιάς; Μήπως νομίζεις πως θα μπαίνεις φέτες; Δεν είναι Daytona USA (για τους Μύστες), είναι εξομοιωτές και πρέπει να πηγαίνεις αργά και να βελτιώνεσαι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, VonLoutsos είπε

To Ride δνε το ξερω, για το Project Cars θα σου πώ. Μήπως πηγαίνεις σαν κατσαπλιάς; Μήπως νομίζεις πως θα μπαίνεις φέτες; Δεν είναι Daytona USA (για τους Μύστες), είναι εξομοιωτές και πρέπει να πηγαίνεις αργά και να βελτιώνεσαι....

Σταματάω σχεδόν τελείως, ισα με 10 km να πηγαίνω, προφανώς έχει αντίκτυπο και στο παιχνίδι αυτό γιατί με προσπερνανε όλοι, και στρίβει ελάχιστα. Στο Youtube που βλέπω δεν σταματάει κάνεις τόσο πολύ για να στρίψει και στρίβει πολύ πιο εύκολα. Ξανά επαναλάμβανω, δοκιμασμένα το χειριστήριο δεν έχει κάποιο θέμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑιδες μια ερωτηση,θα μου δανεισει φιλος το πσ4 για κανα δεκαημερο,εγω παρολο που δεν εχω κονσολα πλεον,εχω ενα λογαριασμο  γεματο με παιχνιδια και ενεγοποιημενη την psplus μου,μπορω να κανω νεο sign in με το δικο μου προφιλ χωρις να χρειαστει να διαγραψω η να πειραξω τα δικα του??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, di maria kun είπε

ΠΑιδες μια ερωτηση,θα μου δανεισει φιλος το πσ4 για κανα δεκαημερο,εγω παρολο που δεν εχω κονσολα πλεον,εχω ενα λογαριασμο  γεματο με παιχνιδια και ενεγοποιημενη την psplus μου,μπορω να κανω νεο sign in με το δικο μου προφιλ χωρις να χρειαστει να διαγραψω η να πειραξω τα δικα του??

Ναι, απλώς θα πρέπει να κατεβάσεις τα game που θέλεις εσυ απο τον λογαρισμό σου. Αν ο φίλος σου έχει τα ίδια game εγκατεστημένα θα τα βλέπεις και εσυ απο το δικό σου profile και μπορεις να παίξεις με τον δικό σου λογαριασμο χωρίς να κατεβασεις τίποτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, IcemanGr71 είπε

Παίδες γνωρίζουμε πότε θσ δούμε το Horizon Forbidden West για PS4???

TIA 😀

Δεν έχουν ανακοινώσει επίσημα ημερομηνία ακόμα, αλλά ουτε είπαν και τίποτα για delay. Περιμένουμε και το νέο God of war που μακάρι να βγει και στο ps4, μιας και το install base είναι ακόμα πολυ μεγάλο. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, IcemanGr71 είπε

Παίδες γνωρίζουμε πότε θσ δούμε το Horizon Forbidden West για PS4???

TIA 😀

Το συγκεκριμένο δεν έχουν δηλώσει ότι θα είναι ps5 exclusive? Μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια. 

Επεξ/σία από TheoAlex50
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Tatofski64 είπε

πανε και οι servers του, ps3, psp και vita... 

 

Κριμα για τα λεφτά που έχω δώσει στις παραπάνω κονσόλες,  τα παιχνίδια που έχω και ευτυχώς για τα λιγοστά ντιτζιταλ (δεν ειμαι φαν)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, Eddy_Gordo είπε

Κριμα για τα λεφτά που έχω δώσει στις παραπάνω κονσόλες,  τα παιχνίδια που έχω και ευτυχώς για τα λιγοστά ντιτζιταλ (δεν ειμαι φαν)

Αυτο να το βλεπουν οι υπερασπιστες του digital only που βαριουντε να σηκωθουν απο τον καναπε να αλλαξουν δισκακι...Αν αυριο την αλλη γινει και στο 4 και εχεις σκασει ενα σεβαστο ποσο σε παιχνιδια τοτε τι θα πεις?...Θα μου πεις σε 20 χρονια θα θες να παιξεις παιχνιδια του 4? Ναι γιατι να μου στερησει καποιος την επιλογη δεν τα εχω πληρωσει?Τοτε ισως θεωρουνται ρετρο και ισως να θελω να μυησω το παιδι μου σε αυτα και απο που ειχε ξεκινησει η ολη βιομηχανια.

Τροφη για σκεψη τιποτα αλλο και οχι flame.

Επεξ/σία από icenex
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...