Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Συνεχίζουμε εδώ τη γενική συζήτηση για τo Playstation 4.

Το προηγούμενο topic, που κλειδώθηκε γιατί είχε μεγαλώσει υπερβολικά, βρίσκεται εδώ:
The official PlayStation 4 topic v1 [PS4]

Παραμένετε on-topic στα μηνύματά σας και γράφετε σε κόσμιο ύφος, παρακαλώ. Το θέμα είναι το PlayStation 4, ειδήσεις σχετικά με την κονσόλα και τους νέους τίτλους παιχνιδιών που την υποστηρίζουν. Μην ξεφεύγετε σε Vs με άλλες κονσόλες ή το PC και μην αποκαλείτε άλλα μέλη με χαρακτηρισμούς όπως "fanboys" ή παρόμοια/ χειρότερα. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών. 

Index από σχετικά topics:

Μπορείτε να συνεχίσετε ελεύθερα τη συζήτηση από εκεί που βρισκόταν στο προηγούμενο topic, χρησιμοποιώντας τη λειτουργία της παράθεσης ή της κοινοποίησης του μηνύματος στο οποίο απαντάτε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πάντα βγαίνουν πρώτη Τρίτη κάθε μήνα. Οπότε για Ιούνη έχουμε στις 5 Ιουνίου.

Κάπου είχα διαβάσει ότι ανακοινώνονται επίσημα την τελευταία Τετάρτη του μήνα που τρέχει...δεν ξέρω για αυτό με σιγουριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Πρόσφατα έκανα προπαραγγελία το cod bo4 από τα public, αλλά δεν έχω πάρει τον κωδικό για την private beta. Ξέρετε πότε και πώς δίνουν τα public τους κωδικούς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Leuteris.V.2 είπε

Καλησπέρα. Πρόσφατα έκανα προπαραγγελία το cod bo4 από τα public, αλλά δεν έχω πάρει τον κωδικό για την private beta. Ξέρετε πότε και πώς δίνουν τα public τους κωδικούς?

εδωσες mail? λογικα τα στελνουν σε mail, εγω στο ww2 ετσι το πηρα περσι αλλα οχι απο public 

γενικοτερα ομως ετσι δουλευει το θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να δούμε τι θα δούμε και φέτος από τη Sony στην Ε3. Έκανα ένα βίντεο όπου ρίχνω μια ματιά στο οπλοστάσιο της Sony με τα στανταράκια που θα δούμε στην παρουσίαση καθώς και ορισμένες εκπλήξεις που ίσως κρύβει στο μανίκι της. Επιπλέον, ανεβάζει το hype με τις Day of Play προσφορές σε hardware και software, ανακοινώνοντας μάλιστα και συλλεκτικό PS4!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, najinblue3 είπε

εδωσες mail? λογικα τα στελνουν σε mail, εγω στο ww2 ετσι το πηρα περσι αλλα οχι απο public 

γενικοτερα ομως ετσι δουλευει το θεμα

Ναι email εδωσα. Αλλά δεν πήρα κάτι. Μετά αν θέλω το ακυρώνω, έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Θέλω να ρωτήσω, αν πάρω το η γνώση είναι δύναμη σε retail αλλά αγγλική έκδοση σημαίνει ότι δεν έχει ελληνικά και δεν μπαίνουν με τίποτα ; η ελληνική έκδοση έχει απλά υπότιτλους; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Spartan117 είπε

Detroit είναι εξαιρετικό, το τερμάτισα μια φορα και πάω για πολλαπλά playthrough και το platinum.

Ελπιζω και εγω αυτη ή την αλλη εβδομαδα να το παιξω γιατι οντως δειχνει πολυ δυνατος τιτλος,απλα οχι για τον μεσο gamer(ειδικα Ελληνα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Ελπιζω και εγω αυτη ή την αλλη εβδομαδα να το παιξω γιατι οντως δειχνει πολυ δυνατος τιτλος,απλα οχι για τον μεσο gamer(ειδικα Ελληνα).

Εδω χωραει συζητηση. Τι εχει ο ελληνας gamer; Ειναι καλυτερος η χειροτερος απο τους αλλους gamers; (προσεξε, ερωτηση παγιδα, οτι και να απαντησεις θα κατηγορηθεις για ρατσισμο).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, orck είπε

Εδω χωραει συζητηση. Τι εχει ο ελληνας gamer; Ειναι καλυτερος η χειροτερος απο τους αλλους gamers; (προσεξε, ερωτηση παγιδα, οτι και να απαντησεις θα κατηγορηθεις για ρατσισμο).

Δεν ειναι του γουστου του αυτου του ειδους τα παιχνιδια.Δεν ειναι ρατσιστικο αυτο το πραγμα αλλα ρεαλισμος/πραγματικοτητα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι πως δεν με έχει ενθουσιάσει ιδιαίτερα το Detroit ως τώρα, τουλάχιστον όχι όσο το Beyond Two Souls τότε. Ωστόσο επειδή λατρεύω τέτοιου είδους παιχνίδια και ειδικά αυτά του cage και της ομάδας του θα το τσιμπήσω στη πρώτη μικρή πτώση τιμης. Ελπίζω καλοκαιράκι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...