Προς το περιεχόμενο

Έρευνα στις ΗΠΑ για χειραγώγηση της τιμής του Bitcoin


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, nhzt είπε

Υπεκφεύγεις εύκολα... δυο φορές σου έκανα συγκεκριμένες ερωτήσεις και απέφυγες την ευθεία απάντηση... Ας σε κρίνουν οι υπόλοιποι για την αξιοπιστία σου. 

Με μπερδεύεις με κανέναν άλλον; τα έχεις μπερδέψει γενικά

Τι υπεκφεύγω; έκανες qυοτε μια απάντηση μου που έδωσα σε άλλον χρήστη για κάτι που μου έγραψε... και λες απλά να κοιτάξω το άρθρο (πέρα απο άσχετο αυτό δεν ειναι ερώτηση) 

Απότι τσέκαρα μια ερώτηση έκανες σε εμένα και σε αυτή απάντησα ήδη εδώ και καιρό (με άλλο ποστ όμως όχι αυτό που έκανες quote)

Τώρα δεν ξέρω ακριβώς τι συμβαίνει πάντως εγώ δεν υπεκφεύγω πουθενά εσύ τα έχεις μπερδεμένα απλά δεν ξέρω πως ακριβώς τα έχεις μπερδέψει. 

Επεξ/σία από TopicStrarter
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

17 ώρες πριν, IOSIF SALEM είπε

Μην βάζετε όλους τους Εβραίους σε ένα τσουβάλι.Μην μπερδεύετε τους ανθρώπους που έχουν dna περιέργο και ελέγχουν τον πλανήτη με την ιουδαική φυλή.Άνθρωποι με περίεργο dna υπάρχουν σε κάθε ανθρώπινη φυλή και δεν είναι χαρακτηριστικό γνώρισμα μιας και μόνο

DNA περιέργο; Όποιος το έχει ελέγχει τον πλανήτη; Ανθρώπινες "φυλές"; 

Είμαστε σίγουρα σε τεχνολογικό/επιστημονικό forum; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Έλεος είπε

DNA περιέργο; Όποιος το έχει ελέγχει τον πλανήτη; Ανθρώπινες "φυλές"; 

Είμαστε σίγουρα σε τεχνολογικό/επιστημονικό forum; 


Εσύ εκπροσωπείς τον τεχνολογικό/επιστημονικό κλάδο;Τότε ζητώ ταπεινά συγνώμη! Έλα λοιπόν όμορφε επιστήμονα,για πες μας; Χειραγωγείται το Bitcoin ή όχι;Κατ'αρχας το bitcoin είναι προιόν-εργαλείο της οικονομικής επιστήμης ή μια προσφορά της ΑΜΑΝ teleshoping;

Θα ήθελα πάρα πολύ να τεκμεριώσεις με επιστημονικό τρόπο την αποψή σου μια και είσαι του επιστημονικού-τεχνολογικού κλάδου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, IOSIF SALEM είπε


Εσύ εκπροσωπείς τον τεχνολογικό/επιστημονικό κλάδο;Τότε ζητώ ταπεινά συγνώμη! Έλα λοιπόν όμορφε επιστήμονα,για πες μας; Χειραγωγείται το Bitcoin ή όχι;Κατ'αρχας το bitcoin είναι προιόν-εργαλείο της οικονομικής επιστήμης ή μια προσφορά της ΑΜΑΝ teleshoping;

Θα ήθελα πάρα πολύ να τεκμεριώσεις με επιστημονικό τρόπο την αποψή σου μια και είσαι του επιστημονικού-τεχνολογικού κλάδου

Δεν έκανα κανένα σχόλιο πάνω στο αν χειραγωγείται ή όχι το Bitcoin.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Deutsche Bank είχε χειραγωγήσει την αγορά του forex συναλλάγματος παλιότερα, οι χώρες της Ευρωπαϊκής Ένωσης στο σύνολό τους έκαναν τη πάπια ή κάτι τέτοιο εκτός Ηνωμένου Βασιλείου αν θυμάμαι σωστά σημεία των καιρών ή too big to fall down

 Be in not out and skeptical

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...