Προς το περιεχόμενο

World War 3 [Early Access][PC][2018]


Athanasios2104

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 266
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως μέχρι στιγμής έχει πέσει αρκετά, αλλά θα ξανάρθει κόσμος σε μεγάλο update, συνήθως έτσι γίνεται.

https://steamcharts.com/app/674020#1m

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 minutes ago, GhostRiderLSOV said:

Πάντως μέχρι στιγμής έχει πέσει αρκετά, αλλά θα ξανάρθει κόσμος σε μεγάλο update, συνήθως έτσι γίνεται.

Μα κι εμείς, δεν έχουμε παίξει εδώ και μέρες. Περιμένουμε να παίξουμε πάλι με τις αλλαγές. Εγώ περιμένω και τον νέο χάρτη, γιατί όλο πόλη, είναι κουραστικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιθανολογώ θα βγει κάποια μικρή διόρθωση. Κάποιοι, συμπεριλαμβανομένου κι εμού, είχαμε θέμα με το anti-cheat εχθές. Μας πετάει έξω με ένα "cheat violation #xxxxxxx".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχει κοσμο το online? Κακες κριτικες βλεπω στο steam, μονο 6 και νεκρο το τοπικ εδω.

Αξιζει να το αγορασει καποιος ή σε κανα μηνα θα κανουμε 30 λεπτα machmaking για να παιξουμε?

 

 

δδδδ.png

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, giorgosmcmc είπε

Εχει κοσμο το online? Αξιζει να το αγορασει καποιος ή σε κανα μηνα θα κανουμε 30 λεπτα machmaking για να παιξουμε?

 

 

Προσωπικά με βάση βιντεάκια που έχω δει, μου φαίνεται μεγάλη βλακεία, γι αυτό και προτίμησα το Insurgency: Sandstorm (υπάρχει και αυτό)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, _Theo_ είπε

Προσωπικά με βάση βιντεάκια που έχω δει, μου φαίνεται μεγάλη βλακεία, γι αυτό και προτίμησα το Insurgency: Sandstorm (υπάρχει και αυτό)...

Ναι αναμεσα σε αυτα τα δυο ειμαι, πηξαμε στα cod και στα bf και θα ηθελα να δοκιμασω κατι διαφορετικο, πιστευεις πως αξιζει το δευτερο τουλαχιστον, ειναι πιο απλοικο σαν gameplay απο το battlefield? Τι θελω να πω, δλδ να μην πρεπει υποχρεωτικα να κανεις capture να δινει πιο πολυ βαση στο run and kill, team deathmatch κτλπ να μην πρεπει να βλεπεις συνεχεια το χαρτη να πας απ το σημειο α στο β ξερω γω.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Ναι αναμεσα σε αυτα τα δυο ειμαι, πηξαμε στα cod και στα bf και θα ηθελα να δοκιμασω κατι διαφορετικο, πιστευεις πως αξιζει το δευτερο τουλαχιστον, ειναι πιο απλοικο σαν gameplay απο το battlefield? Τι θελω να πω, δλδ να μην πρεπει υποχρεωτικα να κανεις capture να δινει πιο πολυ βαση στο run and kill, team deathmatch κτλπ να μην πρεπει να βλεπεις συνεχεια το χαρτη να πας απ το σημειο α στο β ξερω γω.

 

Το Insurgency: Sandstorm είναι ακριβώς το αντίθετο από το το BF: είναι ρεαλιστικό. Βασίζεται στο teamwork και στην λεπτομέρεια. Δεν είναι run and gun σε καμία περίπτωση. Οι χάρτες του αφορούν κατά βάση μάχες σε αστικό περιβάλλον, με ότι συνεπάγεται αυτό. Αρκεί να ακούσεις τους ήχους που κάνουν τα όπλα (πχ το G3A3) και θα ενθουσιαστείς από το ρεαλισμό. Απλώς επειδή είναι ρεαλιστικό είναι και πολύ δύσκολο. Μια σφαίρα αρκεί για να σε ρίξει. Δες gameplay videos και σκέψου το. Αυτή τη στιγμή έχει πέσει στα 13 € σε κλειδάδικο. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, _Theo_ είπε

Το Insurgency: Sandstorm είναι ακριβώς το αντίθετο από το το BF: είναι ρεαλιστικό. Βασίζεται στο teamwork και στην λεπτομέρεια. Δεν είναι run and gun σε καμία περίπτωση. Οι χάρτες του αφορούν κατά βάση μάχες σε αστικό περιβάλλον, με ότι συνεπάγεται αυτό. Αρκεί να ακούσεις τους ήχους που κάνουν τα όπλα (πχ το G3A3) και θα ενθουσιαστείς από το ρεαλισμό. Απλώς επειδή είναι ρεαλιστικό είναι και πολύ δύσκολο. Μια σφαίρα αρκεί για να σε ρίξει. Δες gameplay videos και σκέψου το. Αυτή τη στιγμή έχει πέσει στα 13 € σε κλειδάδικο. ;)

Μονο 13? Καλη φαση τζαμπα το εχουν παει, το θεμα ειναι να εχει κοσμο με το καιρο αυτο ειναι το μονο που με ανησυχει πιο πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...