Προς το περιεχόμενο

World War 3 [Early Access][PC][2018]


Athanasios2104

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, giorgosmcmc είπε

Μονο 13? Καλη φαση τζαμπα το εχουν παει, το θεμα ειναι να εχει κοσμο με το καιρο αυτο ειναι το μονο που με ανησυχει πιο πολυ.

 

Γράψε λάθος, τώρα το είδα το πιο φθηνό είναι 20,85 €. Τόσο το πήρα και εγώ.

Κόσμο δεν έχει και πάρα πολύ, μέσο όρο 5000 παίκτες καθημερινά. 

Ίσως αν πέσει και άλλο η τιμή του και το αγοράσουν περισσότεροι να έχει. Το πρώτο Insurgency πάντως είχε πολύ περισσότερους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 266
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχα να μπω καιρό. Έπαιξα μια πίστα (δε θυμάμαι ποιά) σε team deathmatch και είδα πως έχει κάπως στρώσει το παιχνίδι. Την περισσότερη ώρα ήμουν με 75fps με ενεργό vsync.

Επεξ/σία από stratigos24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 1 μήνα μετά...
  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, cpttony είπε

Και είναι σε έκπτωση, στα 15 ευρώ στο steam

Τι να το κανεις αμα δεν εχει κοσμο να παιξεις? Το συγκεριμενο εχει παει απατο δυστηχως απο κοσμο αν δεν κανω λαθος.

Στα steam charts ειναι στο πατο απο κοσμο

sdsds.png

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Αν σκεφτείς ότι ήταν τριγύρω στα 100 άτομα και τώρα πήγε κοντά στα 500, εντάξει, ένα boost το πήρε. :P

https://steamcharts.com/app/674020

Ε οχι και ενα boost! Ας πουμε μισο να ειμαστε ακριβεις 😂 

edit: Το λεω γιατι μου φαινονται αστειοι αριθμοι σε σχεση με αλλα του ιδιου ειδους!

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

 

Τσεκαρα το PTE build πριν  κανα μηνα που ειχα χρονο λογω  γιορτων και μου αρεσε αρκετα, ρυθμος  BF4 classic mode  + αρκετα μικρο TTK ( πας να εμπλακεις και συνηθως πριν φυγουνε οι 10 απο τις 30 σφαιρες μεσα στον γεμιστηρα ο αλλος εχει πεσει ηδη ) + real life τοποθεσιες + μπολικο customization για οποιον γουσταρει να ασχοληθει ....

1-2 φορες ειχα θεμα με το spawn και μερικα ακυρα drops στα 53-63 fps,  επισης για καποιον ηλιθιο λογο επρεπε να βαλω το page file στα 12gb min max αλλιως κρασαρε συνεχεια ...

εχει δρομο ακομα αλλα για EA  παλευεται αρκετα IMΗO, μακαρι να  δουμε και λιγο κοσμο τωρα  με την εκπτωση εστω και προσωρινα ... η PTE οταν την δοκιμασα ειχε μονο 2-3  server με παικτες στην Eυρωπη ενω  την LIVE δεν την  δοκιμασα  την ιδια περιοδο  γιατι διαβαζα τα χειροτερα στο φορουμ. 

Ισως ανεβασω κανα γυρο στο youtube την επομενη βδομαδα, να δειτε λιγο  raw footage 😛  

Επεξ/σία από SoFGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδη βλεπω οτι παιζουν υπερβολικα λιγα ατομα, αν το αγορασει καποιος τωρα θα βρισκει να παιζει ή θα ειναι ολα αδεια?

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

άδεια Man, όπως χαλαρά πέφτω μέσα σε όλες τις προβλέψεις μου. Βέβαια κάτι fan boys με αδικαιολόγητο φανατισμό, που λέγαν το αντίθετο και εθελοτυφλούσαν είναι ικανά να σου πουν ακόμα και τώρα πως θα γίνει ανάσταση.... :) 

Αλλά αυτό είναι ωραίο με τα γραπτά, μένουν. plox ❤️ 

 

Επεξ/σία από Vasilius
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες βράδυ που δοκίμασα να παίξω μετά από καιρό, είχε καμιά 15 servers με φουλ άτομα 30/30(warzone), καμιά 7-8 servers με 10-15/20(team deathmatch).

Βραδυνές ώρες έχει σχετικά κόσμο, αλλά πρωινά μεσημέρια τους ψάχνεις με το κυάλι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...