Προς το περιεχόμενο

Η Xiaomi ανακοίνωσε το νέο Mi Band 3 στα €26


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
Στις 2/6/2018 στις 11:19 ΠΜ, johnps21 είπε

Καλημέρα σε όλους.

Κάτοχος του Miband 2 εδώ και 1 χρόνο (και πριν για άλλο 1 χρόνο του miband 1s) δηλώνω απόλυτα ευχαριστημένος. Το 3 δεν βλέπω να διαφέρει σε πολλά από το 2 οπότε θα το πάρω όταν χαλάσει το 2 ή το χάσω! 😀

Και επειδή διάβασα κάτι απίστευτες διάρκειες για το 2, το δικό μου κρατάει 5 μέρες max...αλλά δουλεύει full 24/7...και για όσους δεν το ξέρουν, υπάρχει ένα καταπληκτικό app στο store...το mi band tools που εκμεταλλεύεται πλήρως τις δυνατότητες του Miband. Καμία σχέση με το mifit...πλήρως customized ειδοποιήσεις ανά application, ανά contact, smart alarms, power naps κλπ.

Αξίζει τα λεφτά του μέχρι τελευταίο cent!!

To mifit παρέχει (εδώ και πάρα πολύ καιρό) σχεδόν όλα τα features του mi band tools δωρεάν.

Για την αυτονομία τώρα του miband 2 θα έλεγα 2.5 - 3 εδβομάδες κατά μέσο όρο εδώ και 2 χρόνια σταθερά στην χρήση που του κάνω.

Σχετικά με την διαχείρηση κλήσεων στο Miband 3 σε video/παρουσιάσεις που κυκλοφορούν, βλέπω δυνατότητα call reject μόνο (όπως και στο amazfit bip, χωρίς όμως δυνατότητα  ignore που έχει επιπλέον το bip). 

Σε πρώτη φάση νομίζω είναι προτιμότερο να πάει κάποιος σε amazfit bip  παρά σε MiBand 3 (αν θέλει αναβάθμιση δλδ απο ΜiΒand 1/2).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 93
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 μήνα μετά...
Επισκέπτης
57 λεπτά πριν, iliasleon είπε

Ξέρετε πως απενεργοποιήτε η ειδοποίηση όταν έχει χαμηλή μπαταρία?

Εγω δεν εχω δει τετοια option παντως στην εφαρμογη...

ΤΟ εχω εδω και 2 εβδομαδες. Ακομα δεν το εχω φορτισει, ομορφο και διακριτικο, οι μετρησεις θα της ελεγα μετριες, αξιο ξυπνητηρι.

Σε συγκριση με to amazfit που ειχα πριν(φυσικα αλλη κατηγορια)........δεν πιανει μια. Θα το χαρακτηριζα γενικα μια μετρια αγορα ακομα και στα 30€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...