Προς το περιεχόμενο

Υγρό υδροψηξης mayhem black oil x1 uv


Kas79

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρά στο Φόρουμ. 

Αν υπάρχει άνθρωπος που να γνωρίζει απο υγρά υδροψηξης θα ήθελα την βοήθεια του για μια απορία. 

Εχω βάλει το uv black oil x1 coolant της Mayhems στο σύστημα μου. Χρειάζομαι αλλά 100 γραμμάρια περίπου για να συμπληρώσω. Αλλ δεν έχω αλλο έτοιμο υγρό εκτός απο το ίδιο αλλά σε concentrate 250 ml που θέλει απιονισμενο νερο. 125 ml ανα λίτρο. 

Η απορία μου είναι αν βάζω το υπόλοιπο απο το concentrate στο σύστημα όπως έχει η το κάνω μίξη με νερο και προσθέτω το υπόλοιπο υγρό απο το καινούργιο μίγ

Μόλις τώρα, Kas79 είπε

Γεια χαρά στο Φόρουμ. 

Αν υπάρχει άνθρωπος που να γνωρίζει απο υγρά υδροψηξης θα ήθελα την βοήθεια του για μια απορία. 

Εχω βάλει το uv black oil x1 coolant της Mayhems στο σύστημα μου. Χρειάζομαι αλλά 100 γραμμάρια περίπου για να συμπληρώσω. Αλλ δεν έχω αλλο έτοιμο υγρό εκτός απο το ίδιο αλλά σε concentrate 250 ml που θέλει απιονισμενο νερο. 125 ml ανα λίτρο. 

Η απορία μου είναι αν βάζω το υπόλοιπο απο το concentrate στο σύστημα όπως έχει η το κάνω μίξη με νερο και προσθέτω το υπόλοιπο υγρό απο το καινούργιο μίγ

Μίγμα. Υπόλοιπο μίγμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον πας φαρμακειο και αγοραζεις h2O water irrigation solution η αλλιως στειρο νερο εκπλυσης  εχει 1000 μλ και ειναι παμφθηνο!

συμπληρωνεις ΜΕ ΑΥΤΟ ΑΚΙΝΔΥΝΑ! 

ΕΓΩ ΣΕ ΔΙΚΗ ΜΟΥ  υδροψηξη με αυτο την δουλευα και δεν ειχα κανενα απολυτως θεμα !

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχααχ οταν εισαι ανεπιγνωστος το αγνωστο προς εσενα  το λες ταρζανια !

φιλτατε πανε πληρωνε χρυσαφι τα υγρα που εχουνε χρωμα

εδω εγραψες παραπανω να συμπληρωσεις με νερο και σου λεω για αποστειρομενο υγρο ακινδυνο και το ονομαζεις ταρζανια? οκ! 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ταρζανια το υγρό φίλε.....

Για εμένα λέω μην κάνω ταρζανια απο μόνος μου και βάλω ότι μου αρέσει χωρίς να ρωτησω.  Εννοείται ότι θα βάλω αποστειρωμένο....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέν θα έχεις κάποιο πρόβλημα,απλά σιγουρέψου οτι θα σου δώσουν καθαρό WFI (και όχι wifi που έβγαλε το οτοκορέκτ :lol:).

Έχω αρπαχτεί με βοηθό φαρμακοποιού, που ήθελε να μου πασάρει αυτό. Να την κοπανάς με το ψυγείο δηλαδή!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Tenshi είπε

Δέν θα έχεις κάποιο πρόβλημα,απλά σιγουρέψου οτι θα σου δώσουν καθαρό WFI (και όχι wifi που έβγαλε το οτοκορέκτ :lol:).

Έχω αρπαχτεί με βοηθό φαρμακοποιού, που ήθελε να μου πασάρει αυτό. Να την κοπανάς με το ψυγείο δηλαδή!

τι διαφορα εχει αυτο απο τα αλλα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Tenshi είπε

0,9% αλατάκι να κυκλοφορεί στον βρόγχο...

bro !! με εβαλες στη πριζα τωρα δε θυμαμε στο δικο μου wfi  αν εγραφε ποσο % και  αν εγραφε κατι δε θυμαμε καθολου !!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

300€  ένα καλό custom setup, και τσιγγουνια τα 10-15€ που έχει ένα έτοιμο προς χρήση υγρό επώνυμο από ΕΚ, XSPC κλπ......και αρχίζουμε, wfi, αποσταγμένο νερό, που πολλού λένε αντε αφού απιονισμένο βρήκα στο super market και λοιπά όμορφα......., μέχρι και parafloo αυτοκινήτου έχω βρεί που ο γνώστης το είχε αραιώσει με απιονισμένο νερό....., να ναι καλά τα βατράχια που ζούσαν μέσα.........

Επεξ/σία από Qless
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...