Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, NikosB98 είπε

Δωρεάν το Mutant Year Zero: Road to Eden και το Hyper Light Drifter από το Epic Games Store έως 22 Αυγούστου

Screenshot_2019-08-15-09-25-13-450_com.android.chrome.png.568b4094a83893768c7bb4147b01f9fc.png

Screenshot_2019-08-15-09-24-42-991_com.android.chrome.png.e7fb4c2db9df8c1bde174586389c09cb.png

Και τα δυο μου λενε, coming soon :(

Ποτε θα μας αφησει να τα κατεβασουμε;

Ευχαριστουμε για αλλη μια φορα για την ενημερωση. Καλημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Καλό είναι, όταν αναρτάτε μια προσφορά η οποία έχει ανακοινωθεί αλλά δεν είναι άμεσα ενεργή, να αναφέρετε και το πότε αρχίζει, ώστε και το νήμα να έχει καλύτερη ροή, και να αποφεύγονται παρεξηγήσεις, απορίες κτλ.

Παρακαλώ για τη συνεργασία όλων, ώστε να υπάρχει κατά το δυνατόν πληρέστερη ενημέρωση.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δωρεάν το Minion Masters - Might of the Slither Lords DLC για το Minion Masters από το Steam

(Περισσότερες πληροφορίες στα παραπάνω links)

Επεξ/σία από NikosB98
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Gift code για δωρεάν 1 μήνα στο Xbox Game Pass for PC (Beta) από Alienwarearena. (αυτή τη στιγμή απομένουν περίπου 6,000 κλειδιά).

1) Κάνετε register ή login εδώ και πατάτε Get a key.

2) Τον κωδικό που θα σας δώσει τον κάνετε redeem εδώ.

3) Αν θέλετε να ακυρώσετε την συνδρομή πηγαίνετε εδώ.

4) Το λογισμικό θα το βρείτε εδώ.

* Δεν ισχύει μόνο για νέους χρήστες, αλλά και για όσους έχουν δοκιμάσει ήδη την υπηρεσία (όπως στην περίπτωσή μου).

Επεξ/σία από p4n0s86
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

Gift code για δωρεάν 1 μήνα στο Xbox Game Pass for PC (Beta) από Alienwarearena. (αυτή τη στιγμή απομένουν περίπου 6,000 κλειδιά).

1) Κάνετε register ή login εδώ και πατάτε Get a key.

2) Τον κωδικό που θα σας δώσει τον κάνετε redeem εδώ.

3) Αν θέλετε να ακυρώσετε την συνδρομή πηγαίνετε εδώ.

4) Το λογισμικό θα το βρείτε εδώ.

* Δεν ισχύει μόνο για νέους χρήστες, αλλά και για όσους έχουν δοκιμάσει ήδη την υπηρεσία (ισχύει στην περίπτωσή μου).

Γίνεται να συνδυαστεί κάπως με την παλιότερη προσφορά και να γίνει για 3 έτη με 1€?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, mike299 είπε

Γίνεται να συνδυαστεί κάπως με την παλιότερη προσφορά και να γίνει για 3 έτη με 1€?

Δεν γνωρίζω, αν και μου φαίνεται λίγο άσχετο αυτό, αφού είναι gift pass για 1 μήνα free δεν είναι προσφορά με 1€. Το GGdeals αναφέρει μόνο αυτό:

Αναφορά σε κείμενο

The code works for both - new and returning customers. If you have already converted to Xbox Game Pass Ultimate, you will receive 20 days of Ultimate instead.

 

Επεξ/σία από p4n0s86
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι στακάρει με ότι και αν έχεις ήδη.

Για ήδη συνδρομητές είναι 20 ημέρες.

Και ναι μπορείς να το χρησιμοποιήσεις και για το One.

Σε λίγο η Microsoft θα μας πληρώνει για να παίζουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, p4n0s86 είπε

Gift code για δωρεάν 1 μήνα στο Xbox Game Pass for PC (Beta) από Alienwarearena. (αυτή τη στιγμή απομένουν περίπου 6,000 κλειδιά).

1) Κάνετε register ή login εδώ και πατάτε Get a key.

2) Τον κωδικό που θα σας δώσει τον κάνετε redeem εδώ.

3) Αν θέλετε να ακυρώσετε την συνδρομή πηγαίνετε εδώ.

4) Το λογισμικό θα το βρείτε εδώ.

* Δεν ισχύει μόνο για νέους χρήστες, αλλά και για όσους έχουν δοκιμάσει ήδη την υπηρεσία (όπως στην περίπτωσή μου).

ενω το εκανα οταν ανοιγω το xbox beta app η το Store και παω να κατεβασω καποιο game μου λεει χρειαζεται game pass και με πετασει στην σελιδα να το αγορασω για 1 μηνα η 3 μηνες. Ωστοσο απο εκει οταν παω στο προφιλ μου φαινεται οτι εχω εξαργυρωσει κανονικα τον κωδικο και εχω εναν μηνα το game pass. Καπου μπερδευομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

ενω το εκανα οταν ανοιγω το xbox beta app η το Store και παω να κατεβασω καποιο game μου λεει χρειαζεται game pass και με πετασει στην σελιδα να το αγορασω για 1 μηνα η 3 μηνες. Ωστοσο απο εκει οταν παω στο προφιλ μου φαινεται οτι εχω εξαργυρωσει κανονικα τον κωδικο και εχω εναν μηνα το game pass. Καπου μπερδευομαι...

Δεν είναι όλα τα games διαθέσιμα, είναι στη λίστα αυτό που διαλέγεις;

Επεξ/σία από p4n0s86
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

Δεν είναι όλα τα games διαθέσιμα, είναι στη λίστα αυτό που διαλέγεις;

οσα λενε Included with XGP

Για παραδειγμα παω στο GOW 4, μου βγαζει επιλογες play with game pass or Buy 29,99. Παταω play with game pass και μου βγαζει αν θελω 3 μηνες η 1 μηνα game pass for pc beta...Αφου αυτο που εκανα redeem ειναι 1 μηνας game pass for pc beta...

μεσα απο το app, οταν παω στα settings -> account -> κατω κατω subscriptions και πατησω το manage με πετασει στην σελιδα της Microsoft που φαινεται οτι εχω ενεργοποιησει το game pass και μου λεει οτι η επομενη χρεωση ειναι τοτε...

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

οσα λενε Included with XGP

Για παραδειγμα παω στο GOW 4, μου βγαζει επιλογες play with game pass or Buy 29,99. Παταω play with game pass και μου βγαζει αν θελω 3 μηνες η 1 μηνα game pass for pc beta...Αφου αυτο που εκανα redeem ειναι 1 μηνας game pass for pc beta...

Εμένα μέσω του app μου το βγάζει κανονικά για Install. Κάνε logout και ξανά login μήπως έχει σκαλώσει, ή reinstall εντελώς, δεν ξέρω τι να σου πω, μη σπαμάρουμε και το νήμα.

gow4.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...