Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
 

 

image.png.52983b6045343afc451f370ea4031ebf.png 

Τσάμπα πραγματικά με τα 100 coins. Το πήρα, δεν μπορούσα να κάνω αλλιώς! 

Επίσης στα 19.99€ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το AC Odyssey Season Pass. Δηλαδή έλεος :P 

Επεξ/σία από tommybertsen
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, tommybertsen είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

image.png.52983b6045343afc451f370ea4031ebf.png 

Τσάμπα πραγματικά με τα 100 coins. Το πήρα, δεν μπορούσα να κάνω αλλιώς! 

Επίσης στα 19.99€ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το AC Odyssey Season Pass. Δηλαδή έλεος :P 

Τι αγόρασες φίλε? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την παραπάνω προσφορά που πόσταρε ο φίλος @geodevil :) 

Είχα 300 περίπου Uplay Coins από προηγούμενες αγορές, οπότε πήρα αυτό καθώς και το Season Pass του AC:Odyssey (από 19.99€, στα 15.99€) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωρεάν η standard edition του For Honor https://store.ubi.com/ie/for-honor/5759633788a7e3de678b4567.html

Και το Tom clancy's ghost recon wildlands σε ιστορικό χαμηλό από το fanatical με ενεργοποίηση στο uplay!  https://www.fanatical.com/en/game/tom-clancys-ghost-recon-wildlands

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tommybertsen είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

image.png.52983b6045343afc451f370ea4031ebf.png 

Τσάμπα πραγματικά με τα 100 coins. Το πήρα, δεν μπορούσα να κάνω αλλιώς! 

Επίσης στα 19.99€ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το AC Odyssey Season Pass. Δηλαδή έλεος :P 

να σε ρωτησω κατι μηπως ξερεις? Αγορασα προσφατα την Gold Edition του AC Odyssey. Χρειαζομαι και το Season Pass? Η περιλαμβανετε? γιατι το να δωσω 40 για την Γκολντ και 20 για το Πασσ μου φαινεται λιγο κουλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, iceman33221 είπε

να σε ρωτησω κατι μηπως ξερεις? Αγορασα προσφατα την Gold Edition του AC Odyssey. Χρειαζομαι και το Season Pass? Η περιλαμβανετε? γιατι το να δωσω 40 για την Γκολντ και 20 για το Πασσ μου φαινεται λιγο κουλο.

Μου φαίνεται λίγο παράξενο να δίνεις 40€ για κάποια Gold edition και να μην γνωρίζεις τι περιέχει. Δεν είναι 1€, είναι 40. Σε κάθε game που αγοράζεις κάποια έκδοση πέραν της κανονικής, αναγράφει για ποιον λόγο κοστίζει και περισσότερο. Φυσικά, όπως θα δεις, καλά έκανες και πήρες Gold. Όταν αγόραζα εγώ η Gold κόστιζε 70+ και 100€ από την ίδια την ubisoft.

https://store.ubi.com/eu/assassin-s-creed--odyssey---gold-edition/5afda8a96b54a4271407a85b.html  (κάτω σου λέει τι περιέχει η κάθε έκδοση)

Προφανώς για να πήρα το season pass είχα απλή έκδοση αγορασμένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, MistoklaS26 είπε

Δωρεάν η standard edition του For Honor https://store.ubi.com/ie/for-honor/5759633788a7e3de678b4567.html

Εχω στο uplay την Starter edition απο παλαιότερο giveaway (νομίζω της Ubi), προσπαθώ να πάρω τώρα την Standard αλλά μου βγάζει απευθείας για εγκατάσταση.

Μπορώ να πάρω κάπως την standard χωρίς installation? Στην library δείχνει σκέτο το For Honor χωρίς να λέει κάπου αν πρόκειται για την Starter ή Standard edition για να ξέρω μήπως αναβαθμίστηκε αυτόματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, tommybertsen είπε

Μου φαίνεται λίγο παράξενο να δίνεις 40€ για κάποια Gold edition και να μην γνωρίζεις τι περιέχει. Δεν είναι 1€, είναι 40. Σε κάθε game που αγοράζεις κάποια έκδοση πέραν της κανονικής, αναγράφει για ποιον λόγο κοστίζει και περισσότερο. Φυσικά, όπως θα δεις, καλά έκανες και πήρες Gold. Όταν αγόραζα εγώ η Gold κόστιζε 70+ και 100€ από την ίδια την ubisoft.

https://store.ubi.com/eu/assassin-s-creed--odyssey---gold-edition/5afda8a96b54a4271407a85b.html  (κάτω σου λέει τι περιέχει η κάθε έκδοση)

Προφανώς για να πήρα το season pass είχα απλή έκδοση αγορασμένη.

απλα μπερδευτικα με τα Season Pass και Deluxe Season  Pass γιατι τωρα ειδα οτι εβγαλα την Utimate Εκδοση στα ιδια λεφτα που πηρα εγω πριν απο 4 μερες την Χρυση και εχει κ το Deluxe Season Pass. Εκει μπερδευτικα στα Season Pass

Επεξ/σία από iceman33221
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, bad_freddy είπε

Εχω στο uplay την Starter edition απο παλαιότερο giveaway (νομίζω της Ubi), προσπαθώ να πάρω τώρα την Standard αλλά μου βγάζει απευθείας για εγκατάσταση.

Μπορώ να πάρω κάπως την standard χωρίς installation? Στην library δείχνει σκέτο το For Honor χωρίς να λέει κάπου αν πρόκειται για την Starter ή Standard edition για να ξέρω μήπως αναβαθμίστηκε αυτόματα...

Προσπαθησα και γω να βρω αν μπορω να δω ποιο πακετο εχω (εχω σιγουρα το starter απο παλαιοτερο giveaway και γω) και δεν μπορεσα να βγαλω καποια ακρη! Σκεφτομαι να το κανω εγκατασταση και θα εχω σιγουρα την standard edition και μετα να το κανω uninstall μιας και δεν προκειται να το παιξω τωρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, MistoklaS26 είπε

Προσπαθησα και γω να βρω αν μπορω να δω ποιο πακετο εχω (εχω σιγουρα το starter απο παλαιοτερο giveaway και γω) και δεν μπορεσα να βγαλω καποια ακρη! Σκεφτομαι να το κανω εγκατασταση και θα εχω σιγουρα την standard edition και μετα να το κανω uninstall μιας και δεν προκειται να το παιξω τωρα!

Βαλτο στον λογαριασμο σου απο εδω (χωρις καρτα/διευθυνση κλπ) και το εγκαθιστας οποτε θελεις.

https://register.ubisoft.com/forhonor/en-GB

Αν το εχεις ηδη, θα προσθεσει το εξτρα περιεχομενο στην υπαρχουσα εγκατασταση.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mass Effect 2 DLC Bundle: 60% Από 25€ στα 10€

Mass Effect 3 DLC Bundle: 60% Από 30€ στα 12€

Για όποιον δεν το γνωρίζει, έχουν μαζευτεί (επιτέλους) όλα τα DLC σε bundles και κυκλοφόρησαν πριν 1,5 χρόνο. Κάποτε ήθελε κάτι γελοίες τιμές για να τα μαζέψεις όλα (100€ και βάλε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/8/2019 στις 6:38 ΜΜ, tommybertsen είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

image.png.52983b6045343afc451f370ea4031ebf.png 

Τσάμπα πραγματικά με τα 100 coins. Το πήρα, δεν μπορούσα να κάνω αλλιώς! 

Επίσης στα 19.99€ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το AC Odyssey Season Pass. Δηλαδή έλεος :P 

Μαζί με το FC Primal και 100 coins στα 20 ευρώ. Μια χαρά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...