Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, tommybertsen είπε

17,99 μου λέει εμένα

 

2 ώρες πριν, saxos55 είπε

Same. Μήπως ήταν κανένα λάθος που κράτησε λίγα λεπτά;

Τι να σας πω ρε παιδιά, εμένα πάντως ακόμη και αυτή τη στιγμή που κοίταξα μου το δείχνει €2,99 (αν και αρχική έχει €29,99 και όχι €17,99 που λέτε εσείς). Το πήρα κιόλας, δεν είναι να πεις ότι μπορεί απλά να δείχνει λάθος, αλλά να μην ισχύει η τιμή. Δεν έχω κάποιο κουπόνι, τσέκαρα το inventory, από Ελλάδα μπαίνω δεν κάνω κάποια πατέντα. Midweek madness λέει μάλιστα, που σημαίνει ότι δεν είναι προσωπική προσφορά. Τι μπορεί να συμβαίνει; 😕

spintires.jpg

Επεξ/σία από p4n0s86
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, p4n0s86 είπε

Τι να σας πω ρε παιδιά, εμένα πάντως ακόμη και αυτή τη στιγμή που κοίταξα μου το δείχνει €2,99 (αν και αρχική έχει €29,99 και όχι €17,99 που λέτε εσείς). Το πήρα κιόλας, δεν είναι να πεις ότι μπορεί απλά να δείχνει λάθος, αλλά να μην ισχύει η τιμή. Δεν έχω κάποιο κουπόνι, τσέκαρα το inventory, από Ελλάδα μπαίνω δεν κάνω κάποια πατέντα. Midweek madness λέει μάλιστα, που σημαίνει ότι δεν είναι προσωπική προσφορά. Τι μπορεί να συμβαίνει; 😕

spintires.jpg

Πλάκα πλάκα και μένα στην κεντρική του Steam το έχει 17,99 με 40% έκπτωση, αλλά όταν μπω στην σελίδα του παιχνιδιού μου το δείχνει 2,99 με 90%! Το τσίμπησα! Ευχαριστώ!

Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο οτι εχω και την παλιά έκδοση και υπάρχει κάποια επιπλέον έκπτωση γι αυτό?

Χμμ... Με λίγη έρευνα στα steam forums βρήκα αυτό

Αναφορά σε κείμενο

Every owner of the original spintires gets s 50% permanent discount on mudrunner, this discount is cumulative with every promotion ( in this case 50+40= 90% or 2.99€). I bought the game today and the discount is legit

 

Επεξ/σία από bad_freddy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 hours ago, Fulgore said:

Ορισμενες καλες προσφορες σε pre order παιχνιδια και οχι μονο απο GMG

https://www.greenmangaming.com/

38,27 η Gold Edition του AC Origins. Νομίζω δεν έχει παίξει πιο κάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλες τιμες σε resident evil παιχνιδια απο gmg.Το revelations 2 ισως ιστορικα χαμηλο(15ευρω ειχε η deluxe στα steam sales).

https://www.greenmangaming.com/coming-soon/?comingSoon=true&released=false&prePurchased=true&bestSelling=false&pageSize=10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, agrio.imeros είπε

Για 48 ώρες δωρεάν από το steam το  Odysseus Kosmos and his Robot Quest: Episode 1

θα παιζεται δωρεαν για 48 ωρες ή εχουμε 48 ωρες να το παρουμε δωρεαν για παντα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Sartiv είπε

θα παιζεται δωρεαν για 48 ωρες ή εχουμε 48 ωρες να το παρουμε δωρεαν για παντα;

Απ' ότι διάβασα εδώ, μένει για πάντα στη βιβλιοθήκη σου στο steam.

https://steamcommunity.com/games/769920/announcements/detail/1689297920471742988

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...