Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

38 λεπτά πριν, Arkin είπε

Ευχαριστω πολυ κανω λογαριασμο να τα παρω.

Ετοιμα μου προσθεσε και τα original πρωτα 2 Bioshock μαζι με τα remastered. Με χρεωσε 12.24 ευρω και ακομα 2 φορες απο 25 και 24 λεπτα. Γνωριζει καποιος τι ειναι οι δευτερες χρεωσεις?

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Screenshot_1.png

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Screenshot_2.png

Αν πλήρωσες σε ξένο νόμισμα, τότε κατά πάσα πιθανότητα είναι προμήθεια συναλλάγματος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ggelhsva είπε

Αν πλήρωσες σε ξένο νόμισμα, τότε κατά πάσα πιθανότητα είναι προμήθεια συναλλάγματος.

Εγινε ευχαριστω μαλλον αυτο θα ειναι γιατι εγραφε 13.49 δολλαρια στη σελιδα και δεν βρηκα να το γυρισω σε ευρω πληρωσα αμεσως με καρτα οχι paypal. Οπως και να εχει εξαιρετικη τιμη για το πακετο καποια στιγμη πρεπει να τα πιασω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vadou είπε

Νομίζω πολύ καλή προσφορά το Bioshock collection στο https://www.chrono.gg στα $13.49.
Περιλαμβάνει Bioshock 1 & 2 remastered, Bioshock Infinite + Season pass.

Πληροφοριακα να πω οτι υπαρχουν 4 αλλα κλειδαδικα(επισημοι μεταπωλητες ολοι)που εχουν την συλλογη αυτη φθηνοτερα,και εχει παιξει ιστορικα χαμηλο στα σχεδον 8ευρω

https://gg.deals/pack/bioshock-the-collection/?tab=official-stores

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Arkin είπε

Ευχαριστω πολυ κανω λογαριασμο να τα παρω.

 

Σου δωσε ένα κλειδί ή διαφορετικά; Ρωτάω γιατί έχω ήδη το infinite, αν είναι ξεχωριστά να κρατήσω το extra στην άκρη.

39 λεπτά πριν, Arkin είπε

Από 6 ευρώ υπάρχει αυτή τη στιγμή από τα διάφορα ανεπίσημα κλειδαραδικα. Αλλά χίλιες φορές επίσημος μεταπωλητής γιατί ποτέ δεν ξέρεις. 

Και αυτά που σου πε επίσημοι είναι, δεν είναι κλειδάδικα. Τέσπα, για μισό και ένα ευρώ σιγά το θέμα, μη βγάζουμε από τη μύγα ξύγκι, καλό gaming, γαμάτα παιχνίδια.

Επεξ/σία από kostasgpa
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, kostasgpa είπε

Σου δωσε ένα κλειδί ή διαφορετικά; Ρωτάω γιατί έχω ήδη το infinite, αν είναι ξεχωριστά να κρατήσω το extra στην άκρη.

Και αυτά που σου πε επίσημοι είναι, δεν είναι κλειδάδικα. Τέσπα, για μισό και ένα ευρώ σιγά το θέμα, μη βγάζουμε από τη μύγα ξύγκι, καλό gaming, γαμάτα παιχνίδια.

Ένα κλειδί μου έδωσε ναι. Προφανώς δεν γίνεται θέμα αυτό έλειπε απλα ανέφερα ότι στα κλειδαραδικα παίζει καιρό στα 6 7 ευρώ. Ευχαριστώ. 

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Fulgore είπε

Πληροφοριακα να πω οτι υπαρχουν 4 αλλα κλειδαδικα(επισημοι μεταπωλητες ολοι)που εχουν την συλλογη αυτη φθηνοτερα,και εχει παιξει ιστορικα χαμηλο στα σχεδον 8ευρω

https://gg.deals/pack/bioshock-the-collection/?tab=official-stores

Επειδή τα έχω τερματίσει στο ps3 άλλα θα τα ήθελα και στο pc και είναι καλή ευκαιρία τώρα, για πες μου αν μπορείς γιατί δεν έχω χρησιμοποιήσει ξανά το gg

Κάνω login στο gg (ή στο steam μεσω του gg) για την αγορά ή λογαριασμό και αγορά από το εκάστοτε κατάστημα;

πχ https://2game.com/en-gb/bioshock-the-collection-emea

Ευχαριστώ

Επεξ/σία από Oscar_Mike
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας στο παραπανω site που ανεβασες, κανεις κανονικα αγορα,και σου στελνει μετα τα κλειδια.

Μετα ανοιγεις το steam,πατας κατω αριστερα που λεει Add Game-->Activate a product on Steam και βαζεις το κλειδι που σου ηρθε απο την αγορα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Πας στο παραπανω site που ανεβασες, κανεις κανονικα αγορα,και σου στελνει μετα τα κλειδια.

Μετα ανοιγεις το steam,πατας κατω αριστερα που λεει Add Game-->Activate a product on Steam και βαζεις το κλειδι που σου ηρθε απο την αγορα.

Ok, οπότε λογαριασμό φτιάχνω μόνο στο κατάστημα και όχι και στο gg, να ΄σαι καλά! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Oscar_Mike είπε

Ok, οπότε λογαριασμό φτιάχνω μόνο στο κατάστημα και όχι και στο gg, να ΄σαι καλά! :-)

Το gg deals ειναι απλα ενα εργαλειο σαν το skroutz που εχει μαζεμενα τα κλειδαδικα για συγκριση τιμων. Οχι δεν χρειαζεται να φτιαξεις λογαριασμο και σε αυτο.

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Arkin είπε

Ένα κλειδί μου έδωσε ναι. Προφανώς δεν γίνεται θέμα αυτό έλειπε απλα ανέφερα ότι στα κλειδαραδικα παίζει καιρό στα 6 7 ευρώ. Ευχαριστώ. 

Σου προτείνω να μην παίξεις τις remastered εκδόσεις διότι έχουν προβλήματα. Μπορεί να σου κολλήσει σε κάποιο σημείο και να μην μπορείς να κάνεις τίποτα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...