Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οχι, τα παιρνεις και χωρις να εχεις το παιχνιδι, μπαινουν στον λογαριασμο σου, εννοειται οτι ειναι αχρηστα μεχρι να παρεις το βασικο.

Επεξ/σία από nek4d
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με συγχωρείτε για το οφτοπικ. Χαχαχ γελάω με τις τιμές battlefield 1 την στιγμή που εμένα μου κόστισε ..80€ το παιχνίδι συνολικά. Βέβαια να πω πως ήταν η πρώτη μου επαφή με battlefield γενικότερα κ δεν γνώριζα ότι η συγκεκριμένη εταιρία θα δίνει στο μέλλον τα dlc τσάμπα. Λοιπόν έχουμε κ λέμε, αγορά της βασικής έκδοσης 35€, έ όταν βγήκε και το πρώτο dlc γιατί να μην το παίξουμε με άλλα 15 ευρουδακια; Μμμμμ. Τελικά μου άρεσε το παιχνίδι δεν τσιμπάω ένα season pass λέω μην δώσω αλλά δεκαπενταρια; + 30€ season pass. Σύνολο 80 ευρώ και το iq μου τώρα νιώθω να πιάνει πάτο. Τώρα ως περισσότερο σοφός γνωρίζω.. δεν ακουμπάω bf5 μέχρι να πέσει χώμα η τιμή άσε που θα έχουν διορθωθεί τα bugs. Εμ, δεν γνώριζα.. Πάντως τσιμπήστε στο σε τέτοια τιμή τα βγάζει τα χρήματα με το παραπάνω!

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω περιμενα παρα πολυ καιρο για να το δω να πεφτει κατω απο τα 35e στα κλειδαδικα που εν τελει τοσο το πηρα μετα απο εναν χρονο.
Περι dlc και season pass ειναι προσωπικη προτιμηση του καθενος το αν θα τα αγορασει, ευτυχως δεν ειναι αναγκαια.
Υποθετω οτι δεν εχει πλεον κοσμο στα dlc maps γι'αυτο και τα δινουν. Στο tsar ας πουμε βαραμε μυγες καθε φορα που παω να το δοκιμασω (τα πηρα free ολα τα dlc).

Επεξ/σία από sistah
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, mastixas είπε

Με συγχωρείτε για το οφτοπικ. Χαχαχ γελάω με τις τιμές battlefield 1 την στιγμή που εμένα μου κόστισε ..80€ το παιχνίδι συνολικά. Βέβαια να πω πως ήταν η πρώτη μου επαφή με battlefield γενικότερα κ δεν γνώριζα ότι η συγκεκριμένη εταιρία θα δίνει στο μέλλον τα dlc τσάμπα. Λοιπόν έχουμε κ λέμε, αγορά της βασικής έκδοσης 35€, έ όταν βγήκε και το πρώτο dlc γιατί να μην το παίξουμε με άλλα 15 ευρουδακια; Μμμμμ. Τελικά μου άρεσε το παιχνίδι δεν τσιμπάω ένα season pass λέω μην δώσω αλλά δεκαπενταρια; + 30€ season pass. Σύνολο 80 ευρώ και το iq μου τώρα νιώθω να πιάνει πάτο. Τώρα ως περισσότερο σοφός γνωρίζω.. δεν ακουμπάω bf5 μέχρι να πέσει χώμα η τιμή άσε που θα έχουν διορθωθεί τα bugs. Εμ, δεν γνώριζα.. Πάντως τσιμπήστε στο σε τέτοια τιμή τα βγάζει τα χρήματα με το παραπάνω!

Μην το σκέφτεσαι έτσι. Δεν είναι σωστή προσέγγιση. Εσύ το πήρες το παιχνίδι όταν βγήκε, ενώ τώρα έχουν περάσει σχεδόν 2 χρόνια... Δεν έχει λογική αυτό. Κι εγώ το αγόρασα μετά από 1 μήνα 28€, νομίζω. Δε θα περίμενα 2 χρόνια να παίξω ένα παιχνίδι που το περιμένω πως και πως. Είναι σα να επιλέγεις να κάνεις διακοπές τον Οκτώβριο, επειδή είναι πιο φτηνά από τον Αύγουστο και να είσαι μόνος σου με κουβέρτα στην παραλία🙂. Ούτε αυτοί που το παίρνουν τώρα 5€ κάνουν λάθος. Είναι παιδιά, που είτε το έπαιξαν πειρατικό στην αρχή(campaign) είτε δεν ήταν φανς του παιχνιδιού εξ αρχής είτε δεν είχαν τα λεφτά και έκαναν (πολλή) υπομονή. Καθένας με τη λογική του.-

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Aniparktos είπε

Για όσους δεν το έχουν το Steam έχει το Ryse: Son of Rome στα 3,74€. 

Τσαμπα τα λεφτα. Το μονο που εχει ειναι γραφικα. Και να σας δινουν 3.74 μην τα παιρνετε..! 

  • Like 4
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, KNSM είπε

Τσαμπα τα λεφτα. Το μονο που εχει ειναι γραφικα. Και να σας δινουν 3.74 μην τα παιρνετε..! 

Υπερβολικος ισως ελαφρως. Ωραιο σεττινγκ, κορυφαια γραφικα κ σαφως ρηχο gameplay. Εγω  στα 3.74 δεν θα το σκεφτομουν καν παντως.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ρε ωρε παλικαρια, πειτε μου σε ποια εποχη βρισκατε παιχνιδι με €3,74 ? 

Μη γκρινιαζετε! Πολυ ωραιο ειναι το game. Εγω και πολυ αλλοι το παιξαμε πολυ πιο ακριβα

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δωρεάν από το steam το αντρικό και με το δικό του ιδιαίτερο και ξεχωριστό σύστημα μάχης, For Honor.

Επεξ/σία από Brandtobrand
  • Like 7
  • Thanks 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν είδα να έχει αναφερθεί και μιας και τώρα το πήρα χαμπάρι κι εγώ, παρόλο που το είχα wishlist, το MadOut2 BigCityOnline έγινε free to play.

Επεξ/σία από p4n0s86
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...