Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσοι έχετε το το Borderlands 2 στο Epic Store (το είχαν δώσει δωρεάν) υπάρχει το παρακάτω DLC τζάμπα μέχρι τις 2 Οκτωβρίου

https://www.epicgames.com/store/en-US/product/borderlands-2/commander-lilith

  • Like 7
  • Thanks 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και το θεμα αυτο αφορα και τα ιδια τα επισημα sites που βγαζουν τα διαφορα παιχνιδια σε προσφορα,θα ηθελα να αναφερω μια προσωπικη εμπειρια με ενα απο αυτα που περναω αυτες τις μερες και αφορα refund για ενα παιχνιδι.

Αγορασα λοιπον απο το Voidu ενα προσφατο παιχνιδι και ζητησα refund στις 27 με  28 του μηνα για αυτο και ειμαι απο τοτε στο περιμενε.

Δεν ξερω αν επεσα στην περιπτωση,αλλα ειναι το λιγοτερο απαραδεκτο,ειδικα μιας και μιλαμε και για επισημο μεταπωλητη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Μιας και το θεμα αυτο αφορα και τα ιδια τα επισημα sites που βγαζουν τα διαφορα παιχνιδια σε προσφορα,θα ηθελα να αναφερω μια προσωπικη εμπειρια με ενα απο αυτα που περναω αυτες τις μερες και αφορα refund για ενα παιχνιδι.

Αγορασα λοιπον απο το Voidu ενα προσφατο παιχνιδι και ζητησα refund στις 27 με  28 του μηνα για αυτο και ειμαι απο τοτε στο περιμενε.

Δεν ξερω αν επεσα στην περιπτωση,αλλα ειναι το λιγοτερο απαραδεκτο,ειδικα μιας και μιλαμε και για επισημο μεταπωλητη.

Κανένας μεταπωλητής δεν κάνει refund εάν το κλειδί λειτουργεί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Brandtobrand είπε

Κανένας μεταπωλητής δεν κάνει refund εάν το κλειδί λειτουργεί 

Δεν το εχω ενεργοποιησει το κλειδι,ουτε εχω κανει reveal προφανως.

Και εχε υποψη σου οτι οταν λεω δεν μου εχουν ακομα απαντησει,εννοω ακομα και να μου ριξουν ακυρο πχ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Δεν το εχω ενεργοποιησει το κλειδι,ουτε εχω κανει reveal προφανως.

Και εχε υποψη σου οτι οταν λεω δεν μου εχουν ακομα απαντησει,εννοω ακομα και να μου ριξουν ακυρο πχ.

Όχι πως έχει καμία σημασία το αν το έκανες reveal ή όχι, αλλά τεσπα

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Brandtobrand είπε

Όχι πως έχει καμία σημασία το αν το έκανες reveal ή όχι, αλλά τεσπα

Και ομως 

Voidu does not issue refunds for digital products once the order is confirmed and the product key is revealed.

https://www.voidu.com/en/conditions-of-use#:~:text=If you feel you qualify,at support%40voidu.com.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις προαλλες μου εκαναν refund απο gamersgate παρολο που ειχα δει και το κλειδι. Εννοειται δεν το χρησιμοποιησα αλλα σε 1 ωρα με ειχαν κανει και το refund. Το voidu εφοσον δεν εχει γινει καν reveal επρεπε να κανει το refund αμεσα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, ChrisN.S. είπε

Και εγώ κανονικά το πήρα από PC (Windows).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ανοίγω το Far Cry 3 στο Uplay και ζητά activation code.....

________________________
EDIT :
Μετά από πολλές προσπάθειες μέσω  κινητού και windows τελικά κομπλέ.
Μέσα απο τη διαδικασία αγοράς, έβαζε το παραθυράκι για το αν θες να ανοίξεις το uplay  ή αν δεν το έχεις να το κατεβάσεις.
όσο και να πάταγα να το ανοίξει στο uplay έβγαζε να περάσω activation code. κλείνοντας αυτό το παράθυρο για τον κωδικό στο uplay, το παιχνίδι δεν ήταν καν στην βιβλιοθήκη....
Με ένα κλείσιμο και άνοιγμα εκ νέου του uplay, το εμφάνισε στα παιχνίδια μου κανονικά...

Επεξ/σία από SoullessRider
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/9/2020 στις 10:11 ΜΜ, Brandtobrand είπε

 

Το θεατρο του παραλογου απο το Voidu συνεχιζεται μετα απο 1 εβδομαδα,μολις εστειλα και με paypal.

Spoiler

Thank you for reaching out!

The refund policy is subject to some terms and condition and the request needs to meet some requirements in order to be approved. Once you receive the key the order has been successfully completed and a refund is less likely to happen.

Meanwhile, I just added 500 Voidu cash points (€ 5) in your wallet to cover the difference and you can use the amount as you like, whenever you like.

Thank you for your understading.

Best,
Ana

Ηθικο διδαγμα.

Δυστηχως το οτι καποιος ειναι επισημος μεταπωλητης,δεν σημαινει υποχρεωτικα οτι ειναι οντως 100% τελεια τα πραγματα,ειδικα αν κατσει στραβη καλη ωρα και χρειαστεις το after sales support.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ιστορικα χαμηλο για το Sid Meier’s Civilization® VI: Platinum Edition. Το σκεφτομαι αλλα επειδη θα αργησω να το πιασω θα το αφησω να πεσει ακομα λιγο. Σαν τιμη ειναι εξαιρετικη και εχει τα παντα. Δεν αξιζει να παιχτει μονο η βασικη εκδοση. 

 https://www.macgamestore.com/product/11055/Sid-Meiers-Civilization-VI-Platinum-Edition/

 

Η platinum εκδοση εχει τα παρακατω και παει 120 ευρω κανονικα οποτε τα 17.29 ειναι σκοτωμα. 

 

Βαλτε και το κουπονι MACGAMES5OFF  και παει στα 17.29

 

Screenshot_2.png

 

Screenshot_1.png

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Arkin είπε

Ιστορικα χαμηλο για το Sid Meier’s Civilization® VI: Platinum Edition. Το σκεφτομαι αλλα επειδη θα αργησω να το πιασω θα το αφησω να πεσει ακομα λιγο. Σαν τιμη ειναι εξαιρετικη και εχει τα παντα. Δεν αξιζει να παιχτει μονο η βασικη εκδοση. 

 https://www.macgamestore.com/product/11055/Sid-Meiers-Civilization-VI-Platinum-Edition/

Η platinum εκδοση εχει τα παρακατω και παει 120 ευρω κανονικα οποτε τα 18 ειναι σκοτωμα. 

Screenshot_2.png

Παίρνεις κλειδί για το steam; Εάν ναι, η τιμή είναι εξαιρετική. Το έχω τσάμπα στο epic, αλλά τη βασική έκδοση. Οπότε αξίζει τούτη δω η προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, DEADLAZARUS είπε

Παίρνεις κλειδί για το steam; Εάν ναι, η τιμή είναι εξαιρετική. Το έχω τσάμπα στο epic, αλλά τη βασική έκδοση. Οπότε αξίζει τούτη δω η προσφορά.

Ναι δινει κανονικα κλειδι για steam το εχει πανω δεξια αν δεις λεει κλειδι για steam. Και ειναι και επισημος πωλητης οχι grey market. Η τιμη ειναι σκοτωμα μεχρι τα 21.50 εχει παιξει παλιοτερα και εδω παει στα 18 ειδικα gathering storm/rise and fall λενε οτι ειναι απο τα καλυτερα dlc. Το εδωσε free το epic αλλα οπως καθε παιχνιδι δινει απλα τις απλες εκδοσεις και μετα βαραει τα DLC στο θεο. 

 

Screenshot_1.png

36 λεπτά πριν, DEADLAZARUS είπε

Παίρνεις κλειδί για το steam; Εάν ναι, η τιμή είναι εξαιρετική. Το έχω τσάμπα στο epic, αλλά τη βασική έκδοση. Οπότε αξίζει τούτη δω η προσφορά.

Δεν ξερω αν σε προλαβα μολις το βρηκα βαλε στο κουπονι το παρακατω

MACGAMES5OFF 

 

για 5% ακομα εκπτωση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...