Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Mr^Robot είπε

Λέει για level 2+ member's ότι είναι διαθέσιμο το Ga ξέρουμε τι πρέπει να κάνω ; 

Να είσαι δραστήριος στο site, να κάνεις login κάθε μέρα, να κάνεις κάνα post σε διάφορα θέματα, να συμμετέχεις σε quests όπως αυτό κτλ. Απ' ότι θυμάμαι είναι σχετικά "εύκολο" να φτάσεις το L2.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Mr^Robot είπε

Λέει για level 2+ member's ότι είναι διαθέσιμο το Ga ξέρουμε τι πρέπει να κάνω ; 

εγω ειμαι lvl3 
δεν εγραφε κατι για lvl requirement
απλα πατας την βόμβα αφου γραφτεις και περνεις καθε μερα το reward
αν θελει lvl απλα δες εχει να κανεις καποια πραγματα στο site και να παρεις μερικα xp για να πας lvl 2 
..................
στο reddit που το βρηκα καποιοι λενε πως εχουν κανει ηδη  claim την Day 2 
οποτε μαλλον ξεκινανε οι μερες απο οταν ξεκινησει κανεις με το 1ο reward και οχι να ενεργοποιείτε η μερα για ολους την ιδια στιγμη....
 που σημαινει πως αυτοι που ξεκινησαν πρωτοι θα παρουν πρωτοι τα rewards.....
ελπιζω να μην ειναι πολλα τα bot accounts

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Mr^Robot είπε

Λέει για level 2+ member's ότι είναι διαθέσιμο το Ga ξέρουμε τι πρέπει να κάνω ; 

Εγώ μόλις έκανα εγγραφή και αμέσως ήμουν Level 2.

Πήρα κανονικά τα rewards.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού ρε παιδιά τελειώσαν τα κλειδιά για Serious Sam HD. Δεν αξίζει να ασχοληθείς αφού αύριο θα τελειώσουν και του SS 2 και εσείς θα μπορείτε να κάνετε κλέιμ τα χθεσινά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, Choutas είπε

Αφού ρε παιδιά τελειώσαν τα κλειδιά για Serious Sam HD. Δεν αξίζει να ασχοληθείς αφού αύριο θα τελειώσουν και του SS 2 και εσείς θα μπορείτε να κάνετε κλέιμ τα χθεσινά.

τότε φάγαμε άκυρο πανηγυρικο
εγω σημερα το ειδα στο reddit στις free προσφορες παιχνιδιων
πως τους ξεφυγε και δεν το ανεβασαν 2 μερες πριν που ξεκινησε

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Agent_Orange είπε

Δεν ξέρω αν το είπε κάποιος αλλά παίζει το rocket league free (2p?) στο EGS και δίνει και κουπόνι που λήγει 1 Νοεμβρίου

Ναι το RL γίνεται F2P και το EGS για να προσελκύσει κόσμο δίνει το γνωστό 10ευρώ κουπόνι για παραγγελίες άνω των 15.

Επισήμανση: Το κουπόνι λήγει στην πρώτη Νοέμβρη.

Επεξ/σία από Choutas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Arkin είπε

Home Sweet Home + The Walking Dead: The Final Season + κάποιο άλλο ( ποιο όμως )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.totalwar.com/access-amazons/?utm_source=web&utm_medium=web_header&utm_campaign=amazons_release

Από τώρα το Amazons dlc για όσους έχουν το Total war Saga: Troy, δωρεάν για δύο βδομάδες περίπου

  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Home Sweet Home + The Walking Dead: The Final Season + κάποιο άλλο ( ποιο όμως )

Πάρε το S.W.I.N.E που το ψάχνω καιρό  και μου το δίνεις με το αζημιωτο. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Home Sweet Home + The Walking Dead: The Final Season + κάποιο άλλο ( ποιο όμως )

Metal Gear η life is strange. Εγω ψηθηκα για το home sweet home αλλα δεν ξερω πια αλλα 2. Τα walking dead/metal gear/life is strange τα εχω.

Τσεκαρετε και το Biped. Το ειχα στη wishlist καιρο ηρθε η ωρα μαλλον. 

https://store.steampowered.com/app/1071870/Biped/

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...