Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τo Sonic 2 εμφανιζεται στο Steam ως DLC στο Sega Mega Drive & Genesis Classics. στην ουσια launcher/emulator ειναι που τρεχει το παιχνιδι.

κατι αλλο, μονο αυτα τα 4 παιχνιδια δινει δωρεαν η SEGA για τα 60 χρονια εορτασμου; η υπαρχουν και αλλα;

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, KilliK είπε

κατι αλλο, μονο αυτα τα 4 παιχνιδια δινει δωρεαν η SEGA για τα 60 χρονια εορτασμου; η υπαρχουν και αλλα;

Επίσης, μέχρι αύριο δίνουν δωρεάν και το NiGHTS into Dreams της εποχής του Saturn, θέλει να κάνεις register ένα email: https://www.sega60th.com/register

Τα άλλα 4 games που δίνουν δωρεάν είναι σαν demo, τα δοκίμασα και τα Armor of Heroes και Endless Zone δεν λένε και τίποτα καθότι είναι ακραία επαναλαμβανόμενα, από την άλλη τα Streets Of Kamurocho και Golden Axed είναι αρκετά καλά και μικρά (5-10 λεπτά) και νομίζω δεν θα μας χάλαγε να τα ολοκληρώσουν κάποτε. Σε κάθε περίπτωση θεωρώ ότι ήταν εξαιρετική κίνηση το Golden Axed, όχι μόνο ρίχνουμε ένα βλέφαρο στην περίπτωση ενός canceled game αλλά έχουμε την ευκαιρία να το δοκιμάσουμε κιόλας.

Επεξ/σία από EverythingYouBelieve
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, LongTom είπε

To GOG δίνει τζάμπα το Europa Universalis II

https://www.gog.com/game/europa_universalis_ii

Παίζει και στο steam Europa Universalis Anniversary και δίνουν μεταξύ άλλων το complete III με 1.49€ ενώ για τις επόμενες 4 μέρες είναι play for free το IV.

https://store.steampowered.com/sale/europa-universalis-anniversary

Επεξ/σία από Speculoos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου ηρθε email ότι έχει βάλει το humble choice στα 6$ 
δεν ξερω αν είναι προσωποποιημένο η το έστειλαν για ολους..... αλλα για 6$ ίσως να αξίζει 

 

 

image.png.efc9ce5785d3d600feeb4c765b030a86.png
image.png.4178c18f98e71d997a31da83674dc906.png
 

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιστορικό χαμηλό για το OCTOPATH TRAVELER στα 25 λίρια. Δυστυχώς δεν ξέρω σε ευρώ πόσο το δίνει. Εγώ μάλιστα το έχω σε φράγκα και είναι αρκετά πιο ακριβό από την αντίστοιχη μετατροπή.
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 hours ago, non-serviam said:

Ιστορικό χαμηλό για το OCTOPATH TRAVELER στα 25 λίρια. Δυστυχώς δεν ξέρω σε ευρώ πόσο το δίνει. Εγώ μάλιστα το έχω σε φράγκα και είναι αρκετά πιο ακριβό από την αντίστοιχη μετατροπή.
 

€29,99 σε EU region, που δεν το λές και κακή τιμή (~2-3 ευρώ ακριβότερο απο την μετατροπή GBP/EUR)

image.png.a64a57992a7f4ac862bc8d66895545be.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Fanatical is proud to unveil the Safe in Our World 1st Anniversary Charity Bundle, a seven Steam key collection featuring highly-rated titles, with two new-to-bundle games!

Pay $4.99 (or more) to get all 7 Steam keys featured in this game bundle:

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μεχρι 5 Νοεμβριου.

Ιστορικα χαμηλο για πολλα παιχνιδια με 10ευρω κουπονι  τελικη τιμη οπως

  • Red Dead 2 στα 30ευρω
  • Star Wars fallen order στα 20ευρω
  • Control Ultimate edition στα 18ευρω
  • Metro Exodus στα 6μολις ευρω
  • Shenmue 3 στα 7ευρω
  • Death Stranding στα 32ευρω
  • Hades στα 6.5ευρω κλπ
Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Μεχρι 5 Νοεμβριου.

Ιστορικα χαμηλο για πολλα παιχνιδια με 10ευρω κουπονι  τελικη τιμη οπως

  • Red Dead 2 στα 30ευρω
  • Star Wars fallen order στα 20ευρω
  • Control Ultimate edition στα 18ευρω
  • Metro Exodus στα 6μολις ευρω
  • Shenmue 3 στα 7ευρω
  • Death Stranding στα 32ευρω
  • Hades στα 6.5ευρω κλπ

ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΤΟ 10€ ΚΟΥΠΟΝΙ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vaio1892 είπε

ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΤΟ 10€ ΚΟΥΠΟΝΙ?

Αν δεν το εχεις χρησιμοποιησει ηδη,βρισκειτα πανω δεξια,στο προσωπακι(εκει που πατας για να κανεις sign out ή να πας στον λογαριασμο)ειναι διπλα στην υδρόγειο που αλλαζεις γλωσσα.

Αλλιως η αφαιρεση γινεται αυτοματα οταν βαλεις ενα παιχνιδι στο καλαθι πριν πληρωσεις,θα δεις να σου βγαζει 10ευρω λογω κουπονιου.

Υποψην αλλα το κουπονι εφαρμοζεται μονο σε παιχνιδια με τιμη 14.99 και πανω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...