Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, Fulgore είπε

Στο epic games store,για καθε αγορα παιχνιδιου αξιας 14.99ευρω και πανω,σου βγαζει 10ευρω οταν πας να πληρωσεις στο checkout,και αρα βγαινει στα 5ευρω η gold edition του far cry 4.

Καλή φάση, δεν το ήξερα. Έχω κάνει και εγώ χρήση του κουπονιού αλλά νόμιζα πως ήταν για την πρώτη αγορά μόνο και όχι για κάθε αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Don't starve together στο steam μόνο μέχρι την Δευτέρα προσφορά στα 5.09€ με δώρο άλλο ένα κλειδί για να δώσετε σε φίλο 

Μπορείτε να δώσετε 2.5 εσείς και άλλα τόσα ο φίλος που το θέλει και σας βγαίνει τσάμπα 

Είναι ένα απλό χαλαρό παιχνίδι επιβίωσης που με φίλους εχει πιο πολύ ενδιαφέρον μιας και είναι σαν να προσπαθείτε να επιβιώσετε μαζί σε έναν περίεργο κόσμο 

Για εμένα αξίζει τα λεφτά του 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το humble τι παιζει? Ειχα για 6 μηνες στα 4.92 κουπονι το choice και τωρα με ελεγε 17.99 και μολις βγηκε το choice και παω να κανω claim καποιο παιχνιδι και μου γραφει 4.92 παλι. 

Για βοηθηστε. Παρακατω τι με βγαζει στο membership και οταν παω να κανω claim καποιο παιχνιδι.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Zengar Zombolt είπε

Tell me why
Δωρεαν στο steam 
με το που πηρα το chapter 1 μου εδωσε και τα chapter 2-3

Εγώ που έχω ήδη το 1 πάντως δεν τα βλέπω δωρεάν. Θα δοκιμάσω να το αφαιρέσω απ' το Steam και να ξαναπροσπαθήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, p4n0s86 είπε

Εγώ που έχω ήδη το 1 πάντως δεν τα βλέπω δωρεάν. Θα δοκιμάσω να το αφαιρέσω απ' το Steam και να ξαναπροσπαθήσω.

Και εγω ειχα το 1 και το πηρα κανονικα. Απο το πρωι ειναι στο MS store και τωρα μπηκε ολο το παιχνιδι και στο steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Arkin είπε

Και εγω ειχα το 1 και το πηρα κανονικα. Απο το πρωι ειναι στο MS store και τωρα μπηκε ολο το παιχνιδι και στο steam.

Εμένα δεν μου τα έβγαζε δωρεάν τα DLC. Τελικά το αφαίρεσα πρώτα, ξαναδοκίμασα και τα πήρα με αυτόν τον τρόπο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

Εμένα δεν μου τα έβγαζε δωρεάν τα DLC. Τελικά το αφαίρεσα πρώτα, ξαναδοκίμασα και τα πήρα με αυτόν τον τρόπο.

και τα 3 επεισοδια στο steam:

https://store.steampowered.com/sub/586694/

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...