Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

41 λεπτά πριν, JohnVani18 είπε

Το πήρα και έγινε αυτό που είπε ο bad freddy. Απλά πρόσθεσε τα DLC.

Αν θες να δοκιμάσεις αν δίνει πλέον το base game σε αλλον, δοκίμασε το σε δικό σου άνθρωπο γιατί είμαι 95% σίγουρος οτι το κλειδί όπως είπα "κάηκε" μην εκτεθείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, bad_freddy είπε

Αν θες να δοκιμάσεις αν δίνει πλέον το base game σε αλλον, δοκίμασε το σε δικό σου άνθρωπο γιατί είμαι 95% σίγουρος οτι το κλειδί όπως είπα "κάηκε" μην εκτεθείς.

βασικα νόμιζα οτι σου δίνει 1 key για το κάθε content :P δηλαδή ενα για το game και ένα για το dlc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο μήνα από τη κυκλοφορία του, -34% και ιστορικό χαμηλό στο Shadow of the Tomb Raider:

https://store.steampowered.com/app/750920/Shadow_of_the_Tomb_Raider/

 

Επεξ/σία από Despotas
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έεελλλλλλα κόσμε, πάρεεεε πάρεεεε, δεν πουλάμε χαρίζουμε λέμε.

Για όποιον δεν το έχει ήδη και το λιμπιζόταν, τέρμα οι δικαιολογίες. Μέχρι να βαρεθείτε τον boss.

Metal Gear Triple Pack :

- Metal Gear Rising: Revengeance
- Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
- Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

https://www.greenmangaming.com/games/metal-gear-triple-pack-pc/

  • Like 6
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Brandtobrand είπε

Έεελλλλλλα κόσμε, πάρεεεε πάρεεεε, δεν πουλάμε χαρίζουμε λέμε.

Για όποιον δεν το έχει ήδη και το λιμπιζόταν, τέρμα οι δικαιολογίες. Μέχρι να βαρεθείτε τον boss.

Metal Gear Triple Pack :

- Metal Gear Rising: Revengeance
- Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
- Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

 

είναι legit το site ; 
δεν το έχω ξανα δει στο παρελθον

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Zengar Zombolt είπε

είναι legit το site ; 
δεν το έχω ξανα δει στο παρελθον

εδω υπάρχει μια λιστα με τα site που θεωρουνται ΟΚ https://www.steamgifts.com/discussion/Yd0M4/list-of-official-licensed-steam-retailersstores

αν και εχω παιξει τα προηγούμενα , το 4 δεν με τρέλανε και δεν ειχα σκοπο να παιξω το THE PHANTOM PAIN σε αυτη την τιμή ειναι κλεψιά και θα του δωσω μια ευκαιρια 

Επεξ/σία από Votritis
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...