Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 λεπτά πριν, gildo είπε

Στο gamesplanet βρετανικες λιρες ειναι οι τιμες?Γιατι εχει αυτο το σηματακι £.

Προφανώς.

 

Το Total War: Warhammer στις 10 λίρες αξίζει; Πολύ καιρό το σκέφτομαι... Δεν ξέρω αν αξίζει να πάρω το 1 ή το 2 με την αντίστοιχη τιμή, βεβαίως βεβαίως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα μου αρεσαν και τα δυο.Αλλα και το 1 να παρεις ειναι πολυ ωραιο παιχνιδι.Δεν εχω αγορασει απο αυτο το καταστημα και ηθελα να ρωτησω αν ειναι αξιοπιστο.

Επεξ/σία από gildo
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Alastor192 είπε

Μαγκες δωστε μια ευκαιρια στο Sins of a Solar Empire που ειναι free μεχρι τις 19 στο Steam. Κορυφαιο sci-fi rts

f2p θαναι η μπαινει μονιμα στην συλλογη μας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, gildo είπε

Εμενα μου αρεσαν και τα δυο.Αλλα και το 1 να παρεις ειναι πολυ ωραιο παιχνιδι.Δεν εχω αγορασει απο αυτο το καταστημα και ηθελα να ρωτησω αν ειναι αξιοπιστο.

Gamesplanet και Gamersgate επίσης είναι επίσημα καταστήματα, αγοράζετε άφοβα.

Πολλές φορές έχουν καλύτερες τιμές σε λίρες από ευρώ.

Επεξ/σία από Despotas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, kostiger είπε

Επίσης GTA V sale, 2K sale και WB sale:

https://www.humblebundle.com/store/promo/gta-v-sale/

Eπειδη εχω πολυ καιρο να παιξω gta ειναι το τελευταιο? Πιο πακετο αξιζει περισσοτερο απο αυτα?

Επεξ/σία από Anonymousx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το 5 είναι το τελευταίο GTA.

Όσο για τα πακέτα, παίζει ρόλο αν θα ασχοληθείς με το GTA online. Σου δίνει ingame money και άλλα χρήσιμα για το online στα πιο ακριβά πακέτα.

Επεξ/σία από Despotas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, KilliK είπε

f2p θαναι η μπαινει μονιμα στην συλλογη μας;

Ναι θα μείνει μόνιμα στη library σου.

Πριν λίγο καιρό το είχε δωρεάν και το humble bundle.

Έτσι όπως πάει σε λίγο καιρό θα το δούμε δωρεάν μόνιμα, τα dlc μόνο πουλάνε κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Despotas είπε

Το 5 είναι το τελευταίο GTA.

Όσο για τα πακέτα, παίζει ρόλο αν θα ασχοληθείς με το GTA online. Σου δίνει ingame money και άλλα χρήσιμα για το online στα πιο ακριβά πακέτα.

https://www.humblebundle.com/store/grand-theft-auto-v-premium-online-edition πηγα να παρω αυτο και μου βγαζει αυτο το μυημα τι παιζει ?

  • ATTENTION! We have run out of Rockstar Social keys for Grand Theft Auto V and Criminal Enterprise Starter Pack Bundle, but more are on their way! As soon as we receive more Rockstar Social keys, we will add them to your download page. Sorry about the delay!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχουν τελειώσει τα keys και περιμένουν καινούργια. Θα φέρουν βέβαια απ' ότι αναφέρει.

Προσοχή, πρέπει να έχεις account παρακάτω για να ενεργοποιήσεις το key:

https://socialclub.rockstargames.com/

Επεξ/σία από Despotas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...