Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, Despotas είπε

Λογικο. Το μεγαλο κυκλο πωλησεων τους τον ολοκληρωσαν, ειδικα η Λαρα που δεν ειχε και την καλυτερη υποδοχη απο τον gaming τυπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Despotas είπε

Προσφορα ειναι κυριως για οσους εχουν το humble bundle του μηνα που βγαινει 10% κατω,κυριως στην Croft edition(που περιμενω να πεσει στα 30)που στα σχεδον 40ευρω παιζει να ειναι και ιστορικα χαμηλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρον bundle από Fanatical με αρκετά ΑΑΑ παιχνίδια: https://www.fanatical.com/en/pick-and-mix/aspyr-pick-and-mix-bundle

 

Δεν δίνει κάτι που δεν έχουμε ξαναδεί αλλά για όσους δεν τα έχουν είναι ευκαιρία να τα αποκτήσουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, NikosB98 είπε

Δωρεάν από το Steam το Braveland

https://store.steampowered.com/app/285800/Braveland/

Πάλι; Κάθε μήνα (όντως) το δίνουν τσάμπα. Το είχα πάρει όταν το δίνανε πριν κανα εξάμηνο. Ουσιαστικά για να ψαρέψουν κόσμο να δώσει λεφτά για τα άλλα δύο της σειράς (ουσιαστικά skins του base game). Aν δεν έχετε 3-4 ώρες για χάσιμο, προσπεράστε το εκτός αν το θέλετε για τα achievements/trades.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Speculoos said:

Πάλι; Κάθε μήνα (όντως) το δίνουν τσάμπα. Το είχα πάρει όταν το δίνανε πριν κανα εξάμηνο. Ουσιαστικά για να ψαρέψουν κόσμο να δώσει λεφτά για τα άλλα δύο της σειράς (ουσιαστικά skins του base game). Aν δεν έχετε 3-4 ώρες για χάσιμο, προσπεράστε το εκτός αν το θέλετε για τα achievements/trades.

Από το humblebundle ήταν δωρεάν μαζεύοντας σφραγίδες. Για τζάμπα καλό μου φαίνεται πάντως, αφήνει και steam cards. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, vaggos88 είπε

Δωρεάν HITMAN ABSOLUTION

Το γνωστό, παίζεις 5 λεπτά και είναι δικό σου

Πως γίνεται να παίξεις 5 λεπτά ΧΩΡΙΣ να κρασάρει όμως; :P 

3 στα 3 και δεν έχω καταφέρει να συμπληρώσω 5 λεπτά :( 

Anyone else?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, jimkog said:

Το έχεις στο steam ή μόνο στο gamesessions;

Μόνο στο gamesessions. Για να το προσθέσεις και στο steam, αγοράζεις το κλειδί με κάποια έκπτωση, νομίζω το συγκεκριμένο Hitman είναι στα 5€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, tommybertsen είπε

Πως γίνεται να παίξεις 5 λεπτά ΧΩΡΙΣ να κρασάρει όμως; :P 

3 στα 3 και δεν έχω καταφέρει να συμπληρώσω 5 λεπτά :( 

Anyone else?

Το ενεργοποιησα κανονικά.
Βασικά μόλις τελείωσε το intro video του mission 1 (tutorial) μου πέταξε και το παρυρο οτι είναι πλεόν δικό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το άφησα "idle " και μου το έβγαλε και εμένα τώρα το activation.

Την πρώτη φορά μου πέταξε μήνυμα για το MSI Afterburner. Το έκλεισα, αλλά έτρεχε ο RTSS Server από πίσω και μάλλον αυτό ευθύνονταν. Τι στην ευχή; Πολλή ασυμβατότητα.

 

ΥΓ: Όση ώρα έγραφα αυτό το μήνυμα, μου έβγαλε αυτό 

image.png.aad9b9f9f60319d5608f5f5d6a379a13.png

:lol: Δηλαδή απαγορεύεται και το alt+tab 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωστόσο σου δίνει κάποιο steam key η μέσω αυτού του client υπάρχει το παιχνίδι; 

Edit : τώρα διάβασα τα παραπάνω ποστ. 

Επεξ/σία από Mr^Robot
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...