Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Xiaomi Redmi Note 4X 64G 139€ @mistore


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλη τιμη για επισημο infoquest αλλα μια διορθωση στο σκρουτζολινκ.

Στη πραγματικότητα ειναι το Redmi Note 4 Global (snapdragon) https://www.skroutz.gr/s/10864021/Xiaomi-Redmi-Note-4-Snapdragon-4GB-64GB.html?from=recommendations

Επεξ/σία από Antretng
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και παρήγγειλα Gray κανα 20λεπτο πριν ανέβει εδώ η προσφορά με κάλεσαν και μου είπαν ότι δεν υπάρχει...

Οπότε όχι Gray διαθέσιμο..

Το άλλαξα σε Gold, ελπίζω να μην είναι τελείως χάλια..

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7,0 NRD90M.

 

Σχετικα με τα 4 4X. Αν κοιταξει καποιος στο ebay να παρει θηκες+ tempered glass θα δει οτι αυτο που εχουμε εδω (skroutz ελλαδα) ειναι το 4Χ, παρολο που λεγεται 4. Γενικα απο οσο το εχω ψαξει υπαρχει διαφορα με τα 4 και 4Χ για τα international(china) και για τα global (παγκοσμια). 

140€ 4/64 ειναι προσφορα πολυ καλα. και με τα 2 χρονια infoquest ακομα καλυτερη.

 

Το Λευκο-χρυσο ειναι πολυ ομορφο + υπαρχει δυνατοτητα να βαλει καποιος full tempered glass και να γινει χρυσο απο μπροστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, alkis13 είπε

7,0 NRD90M.

Σχετικα με τα 4 4X. Αν κοιταξει καποιος στο ebay να παρει θηκες+ tempered glass θα δει οτι αυτο που εχουμε εδω (skroutz ελλαδα) ειναι το 4Χ, παρολο που λεγεται 4. Γενικα απο οσο το εχω ψαξει υπαρχει διαφορα με τα 4 και 4Χ για τα international(china) και για τα global (παγκοσμια). 

140€ 4/64 ειναι προσφορα πολυ καλα. και με τα 2 χρονια infoquest ακομα καλυτερη.

Το Λευκο-χρυσο ειναι πολυ ομορφο + υπαρχει δυνατοτητα να βαλει καποιος full tempered glass και να γινει χρυσο απο μπροστα.

Redmi Note 4 σκετο ειναι με τον mediatek που διαφερουν σε θηκες/τζαμακια. Εχουν σε διαφορετικο σημειο δαχτυλικο, κάμερα, υπέρυθρες κλπ

Redmi Note 4X και Redmi Note 4 Global (snapdragon) διαφέρουν μονο στις μπάντες. Παίρνουν ίδιες θήκες/τζαμακια. 

Η infoquest (μαλλον) για να ξεχωριζει το Redmi Note 4 mtk απο Redmi Note 4 Snap, βάπτισε το δεύτερο ως Redmi Note 4X παρότι δεν ειναι η κινεζικη έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Antretng είπε

Redmi Note 4 σκετο ειναι με τον mediatek που διαφερουν σε θηκες/τζαμακια. Εχουν σε διαφορετικο σημειο δαχτυλικο, κάμερα, υπέρυθρες κλπ

Redmi Note 4X και Redmi Note 4 Global (snapdragon) διαφέρουν μονο στις μπάντες. Παίρνουν ίδιες θήκες/τζαμακια. 

Η infoquest (μαλλον) για να ξεχωριζει το Redmi Note 4 mtk απο Redmi Note 4 Snap, βάπτισε το δεύτερο ως Redmi Note 4X παρότι δεν ειναι η κινεζικη έκδοση.

Ολα καλα με τη xiaomi, αλλα ειναι μ#$%^&*ες που εβγαλαν ιδιο κινητο με 2 επεξεργαστες και 10 διαφορετικα ονοματα. Ελπιζω να εχουμε ενα redmi note 5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, alkis13 είπε

Ολα καλα με τη xiaomi, αλλα ειναι μ#$%^&*ες που εβγαλαν ιδιο κινητο με 2 επεξεργαστες και 10 διαφορετικα ονοματα. Ελπιζω να εχουμε ενα redmi note 5.

Φταιει και η infoquest σε αυτο που αλλη συσκευη πουλάει και άλλο όνομα του χει δωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ακριβό ή μου φαίνεται; Το Redmi 4A το είχαν 79€ πριν μια βδομάδα και οι διαφορές τους είναι ελάχιστες. Μέχρι 99€ τα έδινα για την εγγύηση, αλλά 139€? WTF?

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Philippe είπε

Είναι ακριβό ή μου φαίνεται; Το Redmi 4A το είχαν 79€ πριν μια βδομάδα και οι διαφορές τους είναι ελάχιστες. Μέχρι 99€ τα έδινα για την εγγύηση, αλλά 139€? WTF?

Ποιες ειναι οι ελάχιστες διαφορες; Ο soc 625 με 425, τα έξτρα 2 gb ram, τα εξτρα 32 gb αποθηκευτικό χώρο, η μεγαλύτερη μπαταρία και μεγαλύτερη οθόνη; Ασε που το redmi 4a δεν εχει καν δαχτυλικό. Δεν εχουν καμια σχέση ως συσκευές!

Υ.Γ. Δεν ειναι το 4x αλλά το Note 4X ;) . Αλλα και παλι ακομα και το μικρο 4x ανώτερο ειναι

Επεξ/σία από Antretng
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, Philippe said:

Είναι ακριβό ή μου φαίνεται; Το Redmi 4A το είχαν 79€ πριν μια βδομάδα και οι διαφορές τους είναι ελάχιστες. Μέχρι 99€ τα έδινα για την εγγύηση, αλλά 139€? WTF?

Τι λες ; Τι σχέση έχει το ένα με το άλλο; 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Philippe είπε

Είναι ακριβό ή μου φαίνεται; Το Redmi 4A το είχαν 79€ πριν μια βδομάδα και οι διαφορές τους είναι ελάχιστες. Μέχρι 99€ τα έδινα για την εγγύηση, αλλά 139€? WTF?

Λάθος σύγκριση κάνεις , εδώ είσαι:https://www.kimovil.com/en/compare/xiaomi-redmi-4a-global-32gb,xiaomi-redmi-note-4x-snapdragon-4gb-64gb

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...