Προς το περιεχόμενο

OOTT part 1


poulinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

On 30/07/2018 at 05:21, Ψιτ said:

Αφού είναι να θυμηθύν οι insomniaK, δεν ξεκλειδώνεις και το λογαριασμό του αρχοντα, του πατέρα, του θεούλη, του απιστοαπίστευτου, του αυθεντικού insomniaK; Αντε καμάρι μου... 

δεν ασχολουμαι εγω με το κομματι του moderating.στους υπολοιπους mod/smod για τετοια. :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 800
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 30/7/2018 στις 5:21 ΠΜ, Ψιτ είπε

 δεν ξεκλειδώνεις και το λογαριασμό του αρχοντα, του πατέρα, του θεούλη, του απιστοαπίστευτου, του αυθεντικού insomniaK;  

Αμα γίνει αυτό τι να περιμένουμε μετά; επιστροφή του τεράστιου Prince of Ban? Ωρε Παναγιάμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 31/07/2018 at 22:55, stormrain said:

Mα να με τρακαρει λεωφορειο του ΟΑΣΑ ενω ημουν σταματημενος σε κοκκινο? 

Εγινε ομως και προς γνωση, η ασφαλιστικη εταιρεια του ΟΑΣΑ δεν ειναι στο συστημα Φιλικων Δηλωσεων (ή οπως λεγεται), οποτε δεν μπορει να σας κανει φιλικη δηλωση καθως δεν εχει ισχυ. Αχρειαστο να ειναι, απλως ως γνωση.

Και η φαση εγινε χθες στη διασταυρωση 3ης Σεπτεμβριου και Μαρνη, δλδ στο πιο γαματο σημειο της Αθηνας για να σου κατσει στραβη και να περιμενεις με τις ωρες την ασφαλιστικη σου και την τροχαια. Μεγαλεια :lol:

Ευτυχως μονο υλικες ζημιες, μεσαιας κλιμακας.

Το Γ12 ή το 608 σε τράκαραν; Να φαν σκατά! Και πώς έγινε ακριβώς; Έπαιζε στο κινητό του ο οδηγός; Έβγαλες άκρη τελικά;

Το θέμα είναι βέβαια εσύ νά'σαι καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
6 ώρες πριν, *nenya* είπε

Το Γ12 ή το 608 σε τράκαραν; Να φαν σκατά! Και πώς έγινε ακριβώς; Έπαιζε στο κινητό του ο οδηγός; Έβγαλες άκρη τελικά;

Το θέμα είναι βέβαια εσύ νά'σαι καλά!

To ρημαδι το 022. 

Του μιλησε λεει μια επιβατιδα και τον  αποσυντονισε και εβαλε μπρος και αλλαξε λωριδα και μου την εδωσε ενω περιμενα να αναψει το πρασινο.

Ακομα οχι δεν εβγαλα ακρη, θεωρητικα θα κανει αυριο τη δηλωση απ΄ο,τι ειπε οποτε ευελπιστω πως θα βγαλω ακρη καποια στιγμη. 
Ευτυχως που ηρθε η Τροχαια γιατι παιζει να μην εβγαζα ακρη τελικα. Αν και ο οδηγος γκαριζε να μη φωναξουμε αστυνομια γιατι "Καθυστερεις την κινηση του οχηματος του δημοσιου και μπορει να εχεις μπλεξιματα". Μιλαμε για θρασος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
19 λεπτά πριν, *nenya* είπε

Ακου τι ειπε ρε αχαχαχαχχα το νουμεροοοο! Τροχαια asap, μπραβο, καλη κινηση.

Ναι ρε συ δεν παιζοταν.

Σε καποια φαση (αφου ειχε περασει κανα 2ωρο μεχρι να ερθει η αστυνομια) αρχισε και φωναζε "Και που με εχεις εδω στημενο και θελω να παω στη δουλεια μου λκλπ" ξερεις για να βγει απο πανω, οποτε του λεω "Φιλε δεν ειμαι αστυνομος, απο τη στιγμη που εχω τα στοιχεια σου θες να μεινεις μενεις, θες να φυγεις, ωρα καλη στην πρυμνη σου, εγω θα περιμενω τροχαια και στο  κατω κατω κι εγω γυριζα απο δουλεια και μου προεκυψες, μαντεψε ποιος φταιει που περιμενουμε και οι δυο" και το βουλωσε. 

Βεβαια ισως γι'αυτο εχει περασει μια εβδομαδα και δεν εχει κανει τη δηλωση ακομα, αλλα τι τα θες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δω είναι το παοκτζήδικο νήμα; στο σωστό μπήκα?

8 ώρες πριν, Pa0ki είπε

Για πάμε να βλέπω χέρια

Πού χάθηκες ρε σαββίδαρε;! :shock:  ή να σε λέω βέρνπλουμ πλέον;

Επεξ/σία από TriLoBiTe
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, billdanos είπε

Διακοπές δεν θα πάτε μπας και ηρεμήσουμε για λίγο? 

Να μην ανακατεύεστε κύριε. Το τόπικ το διαχειρίζεται ο αγαπημένος Σούπερ Γκούφη μοντ. Τα-νταχ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, TriLoBiTe είπε

Δω είναι το παοκτζήδικο νήμα; στο σωστό μπήκα?

Πού χάθηκες ρε σαββίδαρε;! :shock:  ή να σε λέω βέρνπλουμ πλέον;

Όλο το φόρουμ, ασπρόμαυρο είναι

Έχω μπλέξει σε μια σπείρα με σπουργίτια :(

 

*οι φίλοι με φωνάζουν πιστολέρο 

 

Δικό μας είναι φέτος 

maxresdefault.jpg

 

Επεξ/σία από Pa0ki
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά τον σαββίδαρο τη σκυτάλη παίρνει ο ρεδύκαρος

Τούμπα Ιράν Καμπότζη Βιετνάμ

Εσείς είσαστε

οι μουτζαχεντίν αυτής της γης

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...