Προς το περιεχόμενο

OOTT part 1


poulinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 800
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 17/6/2018 στις 1:15 ΜΜ, Pa0ki είπε

Καινούρια μαγκιά αυτά τα clubs? Ιδέα δεν είχα, κατά τύχη βρέθηκα εδώ

Πολύ underground η φάση

Μαλακία το κόβω, χαντακώνει το υπόλοιπο φόρουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@zio10 νομίζω τα clubs είναι για περισσότερες αναλύσεις πάνω σε συγκεκριμένα θέματα και μαζεύουν κόσμο με κοινά ενδιαφέροντα που όντως θα συζητήσουν αυτά. Ενώ στα topic του forum μαζεύεται κάθε καρυδιάς καρύδι/τρολάκι και τα χαλάει σε χρόνο dt. Εδώ ίσως κρατιούνται πιο 'καθαρά'. Έτσι το βλέπω εγώ, δεν ξέρω τί ακριβώς σκεφτόταν ο admin όταν άνοιξε τα club.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, *nenya* είπε

@zio10 νομίζω τα clubs είναι για περισσότερες αναλύσεις πάνω σε συγκεκριμένα θέματα και μαζεύουν κόσμο με κοινά ενδιαφέροντα που όντως θα συζητήσουν αυτά. Ενώ στα topic του forum μαζεύεται κάθε καρυδιάς καρύδι/τρολάκι και τα χαλάει σε χρόνο dt. Εδώ ίσως κρατιούνται πιο 'καθαρά'. Έτσι το βλέπω εγώ, δεν ξέρω τί ακριβώς σκεφτόταν ο admin όταν άνοιξε τα club.

Βλέπω κάποια να είναι κλειστά κα κάποια ανοιχτά. Στα κλειστά ίσως ισχύει αυτό που λες αφού λογικά θα θέλει κάποια έγκριση για να μπεις. Στα ανοιχτά δε νομίζω, απλά είναι μέχρι να τα ανακαλύψουν οι μπαχαλάκηδες :D

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, zio10 said:

Βλέπω κάποια να είναι κλειστά κα κάποια ανοιχτά. Στα κλειστά ίσως ισχύει αυτό που λες αφού λογικά θα θέλει κάποια έγκριση για να μπεις. Στα ανοιχτά δε νομίζω, απλά είναι μέχρι να τα ανακαλύψουν οι μπαχαλάκηδες :D

σωστα θελει εγκριση για να μπεις οποτε καποιος μπορει να κανει Decline και να φερει αυτους που θελει

1 hour ago, *nenya* said:

@zio10 νομίζω τα clubs είναι για περισσότερες αναλύσεις πάνω σε συγκεκριμένα θέματα και μαζεύουν κόσμο με κοινά ενδιαφέροντα που όντως θα συζητήσουν αυτά. Ενώ στα topic του forum μαζεύεται κάθε καρυδιάς καρύδι/τρολάκι και τα χαλάει σε χρόνο dt. Εδώ ίσως κρατιούνται πιο 'καθαρά'. Έτσι το βλέπω εγώ, δεν ξέρω τί ακριβώς σκεφτόταν ο admin όταν άνοιξε τα club.

οπως ειναι ολα τα club παντου εκει εξω.μια ομαδα με κοινα ενδιαφεροντα πιο στοχευμενη και χωρις trolls αν καποιος θελει να το κανει να ειναι με εγκριση.οποτε ειναι λιγο καλυτερο απο ενα θεμα που γραφει ο καθενας.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, καλώς ήρθα! Τώρα πήρα και γω χαμπάρι τα clubs... διαβάζοντας λίγο μου ήρθε και μένα στο μυαλό ότι ίσως έτσι αποφεύγεις τα τρολ. Διατηρώ κάποιες επιφυλάξεις όμως αφου γενικά είναι κάτι που όντως ίσως να μην τα ξέρουν πολλοί ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Stamer said:

Καλησπέρα παιδιά, καλώς ήρθα! Τώρα πήρα και γω χαμπάρι τα clubs... διαβάζοντας λίγο μου ήρθε και μένα στο μυαλό ότι ίσως έτσι αποφεύγεις τα τρολ. Διατηρώ κάποιες επιφυλάξεις όμως αφου γενικά είναι κάτι που όντως ίσως να μην τα ξέρουν πολλοί ακόμα.

a.σε ανοιχτο group ερχονται trolls απλα λιγο πιο δυσκολα ισως απο το θεμα επειδη θα πρεπει να μπει στο group και να ψαξει τα groups.σε group με invite εκει ναι αποφευγεις τα τρολλς και λογικα ισως να υπαρχει τροπος να βγαλεις καποιον εκτος αμα κανει φασαρια.

βεβαια ολα αυτα ειναι καινουρια τωρα οποτε ουτε πολυ κινηση ουτε πολλα groups ουτε πολλα Members.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...