Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν αυτό είναι η αρχή της διόρθωση του overextension του BTC , τότε από τα 60Κ η διόρθωση θα είναι κοντά στο 80%. Do the maths . It happens every time like clockwork.. ;)

Αφήνω αυτό εδώ για ακόμη μια φορά.

 

p4_2.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, mcstefan7 είπε

Αν το Btc πέσει ή παραμείνει στάσιμο ξέχασε το BNB. Αν πέσει to volume στο binance δεν θα έχει ουσιαστικά λόγο να είναι ψιλά. Τώρα το αγοράζουν για τα χαμηλά fees και για κρατήσουν το vip.

παίζουν πολλά φράγκα στο binance smart chain τόσα defi είναι εκεί και κάνουν stake και farming πρώτα πρώτα το pancakeswap 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, cliobaccarra είπε

vechain  ηταν ευκαιρια αν τα ειχεις τα usd να καθονται

Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι είναι ευκαιρία; Γιατί εγώ ας πούμε δεν βλέπω κάτι ιδιαίτερο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι είναι ευκαιρία; Γιατί εγώ ας πούμε δεν βλέπω κάτι ιδιαίτερο .

Καινοτόμο project, αρκετά χαμηλή τιμη, και καλουτσικο όνομα στην "πιάτσα".

Φυσικά πρέπει να δεις αν θες να μπεις για short η long

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαμός... πάντως γενικά λένε ότι θα γυρίσει την βδομάδα που έρχεται.. Κρατάω μικρό καλάθι.

Άσχετο, στο Binance Intermediate verification βάλατε Ελληνική ταυτότητα; Γιατί εμένα μου έριξε τάπα. Με τι κάνατε verification;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
13 λεπτά πριν, sdevil είπε

χαμός... πάντως γενικά λένε ότι θα γυρίσει την βδομάδα που έρχεται.. Κρατάω μικρό καλάθι.

Άσχετο, στο Binance Intermediate verification βάλατε Ελληνική ταυτότητα; Γιατί εμένα μου έριξε τάπα. Με τι κάνατε verification;

ποιος το λεει? αλλος ενας random y tuber απο αυτους που χτυπιουνται καθε μερα ''altseason or 100k btc coming?''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, moure είπε

Για να δούμε αγοράσαμε το dip?Εχουν αρχίσει και ανεβαίνουν όλα αυτή τη στιγμή.

Ηθελα αλλά δεν πρόλαβα να βάλω λεφτά, όλες οι κάρτες έφαγαν απόρριψη Binance.. 😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ADHD είπε

Ηθελα αλλά δεν πρόλαβα να βάλω λεφτά, όλες οι κάρτες έφαγαν απόρριψη Binance.. 😕

εκτός και αν ασχολείστε σοβαρά με sculping και τα απότομα πάνω-κάτω, εγώ θα άραζα στην άκρη σε fiat (εφόσον δεν έχω BTC πάνω μου να με καίει) . παίζει να είναι dead cat bounce, μπορεί ... μπορεί ... μπορεί ..

περισσότερα έχω χάσει όταν δοκίμαζα τέτοιου είδους scalping 

τα λεφτά είναι στο long term .. βάζεις ένα target για ψηλά και ένα για χαμηλά και το τηρείς ότι και να γίνει ;)

και εγώ στεναχωρήθηκα όταν πούλησα στα 45Κ και το είδα να τρέχει στα 60, αλλά άραξα με popcorn και ακολούθησα το πλάνο μου που ήταν να πουλήσω εκεί ;) 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tsakfot είπε

εκτός και αν ασχολείστε σοβαρά με sculping και τα απότομα πάνω-κάτω, εγώ θα άραζα στην άκρη σε fiat (εφόσον δεν έχω BTC πάνω μου να με καίει) . παίζει να είναι dead cat bounce, μπορεί ... μπορεί ... μπορεί ..

περισσότερα έχω χάσει όταν δοκίμαζα τέτοιου είδους scalping 

τα λεφτά είναι στο long term .. βάζεις ένα target για ψηλά και ένα για χαμηλά και το τηρείς ότι και να γίνει ;)

και εγώ στεναχωρήθηκα όταν πούλησα στα 45Κ και το είδα να τρέχει στα 60, αλλά άραξα με popcorn και ακολούθησα το πλάνο μου που ήταν να πουλήσω εκεί ;) 

Εντάξει κάνω DCA σε αυτά τα dips γιατί πάντα παίζει αυτο, επίσης δεν κάνω trading απλά αγοράζω όποτε θεωρώ οτι η τιμή είναι καλή. Τελευταία φορά που αγόρασα ήταν το ΄17..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...