Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, sdevil είπε

Ρε παιδιά ο καθένας μιλά για πάρτη του. Από πότε απαγορεύεται να πει τι πιστεύει για την αγορά; Δημοκρατία έχουμε . Μην κάθεστε και ρωτάτε τι και πως για την εκτίμηση που κάνει για το πως θα κινηθεί η αγορά. 

Δεν απογορευσε κανεις τιποτα σε κανεναν,είπα απλά την άποψη μου πάνω στα λεγόμενα του φίλου.

peace

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

15 λεπτά πριν, batigoal83 είπε

Δεν απογορευσε κανεις τιποτα σε κανεναν,είπα απλά την άποψη μου πάνω στα λεγόμενα του φίλου.

peace

γενικώς το είπα. Δεν έκανα παράθεση. 

✌️

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, NotAliki177 είπε

Ουαου, "αδιαμφισβήτητα" κιόλας.

Συγνώμη κύριε αλλά πως μπορείτε να μιλάτε με τέτοιο πάθος και σιγουριά χρησιμοποιώντας "βαριές" λέξεις?

Γιατί η κοινή λογική λέει ότι όχι μόνο δεν θα γίνει αυτό, αλλά θα γίνει το ακριβώς αντίθετο. Δηλαδή το fiat δεν θα φύγει ποτέ... απλά θα αυξηθεί σημαντικά η χρήση ηλεκτρονικών πληρωμών (θα μπορούσαμε να το πούμε e-fiat).

Η κοινή λογική εκφράζει την άποψη των πολλών!  Όμως ιστορικά λίγοι άνθρωποι είναι αυτοί που κάνανε τον κόσμο μας καλύτερο!  Η κοινή λογική είναι για μέτρια IQ καθώς δεν μπορούν να καταλάβουν αυτό το 2% πως μπορεί να σκεφτεί!  Ο πίθηκος έχει 40 IQ και ο μέσος άνθρωπος 90 ! Και όμως εσύ το πίθηκο τον βλέπεις πίθηκο! Τώρα Φαντάσου πως σε βλέπει ένας με 140 -150 IQ . Αν υποθέσουμε ότι είσαι στους κοινούς!  

Οπότε όπως είπε και ο Σωκράτης οι απόψεις διίστανται! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

2 ώρες πριν, andreas314p είπε

Η κοινή λογική εκφράζει την άποψη των πολλών!  Όμως ιστορικά λίγοι άνθρωποι είναι αυτοί που κάνανε τον κόσμο μας καλύτερο!  Η κοινή λογική είναι για μέτρια IQ καθώς δεν μπορούν να καταλάβουν αυτό το 2% πως μπορεί να σκεφτεί!  Ο πίθηκος έχει 40 IQ και ο μέσος άνθρωπος 90 ! Και όμως εσύ το πίθηκο τον βλέπεις πίθηκο! Τώρα Φαντάσου πως σε βλέπει ένας με 140 -150 IQ . Αν υποθέσουμε ότι είσαι στους κοινούς!  

Οπότε όπως είπε και ο Σωκράτης οι απόψεις διίστανται! 

Φαντάσου να βάλεις 2 ανθρώπους σε ένα κλουβί με 98 πιθήκους.

Δεν θα μείνει κοκαλάκι 😁😁😁😁😁😁😁

Επίσης, όταν ένας πίθηκος θαυμάζει έναν άνθρωπο ή τα επιτεύγαματά του, αυτό δεν τον κάνει αυτομάτως άνθρωπο. Παραμένει πίθηκος.

Επεξ/σία από panospeter
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Doubt είπε

Το πέτυχες..

Άσε που ένας κατ' επευφημία, "άνθρωπος" είπε τελικά σε μας τους υπόλοιπους "πιθήκους" ότι το BTC βλάπτει το περιβάλλον και να μην ασχοληθούμε άλλο. Πιάσε το αυγό και κούρευτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είπαμε. Πίθηκός.

Μην έχεις και μεγάλες προσδοκίες.😃😃😃😃😃

Στο θέμα μας λοιπόν. Εγώ προτείνω με τα 1000 το TRON (TRX). Άμα πάει στο 0,04 μπαίνω all in.

Μην με ρωτήσεις γιατι. Μου άρέσει ως project και πιστέυω ότι έχει φοβερή "τεχνολογία". Τώρα αν πάρω κανένα στο λαιμό μου, ας πρόσεχε.

Επεξ/σία από panospeter
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Παίδες μου ήρθε email από Revolut να συμπληρώσω τα φορολογικά μου στοιχεία... Μόνιμη κατοικία ΑΦΜ... Όσοι έχετε Revolut το έχετε κάνει;; Είναι απαραίτητο;;Επίσης είναι safe? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξέρει κάποιος πως τρίβαμε τα χρήματα από το crypto.com ?

Αυτή τη στιγμή εχω ADA . 

Πως θα τα μετατρέψω σε Ευρω ?

Γνωρίζει κάποιος την διαδικασία για να πάρει τα χρήματα του από αυτό το site η μόνο αγοράζετε ?

Επεξ/σία από inetien12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Τρελό ράλι τα σκυλιά ….

35 λεπτά πριν, squall69 είπε

 Παίδες μου ήρθε email από Revolut να συμπληρώσω τα φορολογικά μου στοιχεία... Μόνιμη κατοικία ΑΦΜ... Όσοι έχετε Revolut το έχετε κάνει;; Είναι απαραίτητο;;Επίσης είναι safe? 

Ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν κάποιος άνθρωπος δεν γνωρίζει τον ορισμό του IQ. Δεν αξίζει απαντήσεις! Και 100 ιθαγενείς κανίβαλοι αν ήταν το ίδιο θα γινόταν! 

Υγ  wiki  και θα βρεις τα πάντα! Ή σχεδόν τα πάντα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...