Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, panospeter είπε

Είπαμε. Πίθηκός.

Μην έχεις και μεγάλες προσδοκίες.😃😃😃😃😃

Στο θέμα μας λοιπόν. Εγώ προτείνω με τα 1000 το TRON (TRX). Άμα πάει στο 0,04 μπαίνω all in.

Μην με ρωτήσεις γιατι. Μου άρέσει ως project και πιστέυω ότι έχει φοβερή "τεχνολογία". Τώρα αν πάρω κανένα στο λαιμό μου, ας πρόσεχε.

Εδω ο CEO Justin Sun σε ενα γευμα εργασιας να τεκμηριωνει ολους τους λογους που κανουν το TRON ξεχωριστο

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αναφορά σε κείμενο

Εν τω μεταξυ εχει αρχισει παλι να μυριζει καθοδο... μιας που ειναι συντεταγμενη εδω και 15'

Πού το στηρίζεις αυτό φίλε;

τσάκαλος και  ο φίλος. 1κ πάνω 3 λεπτά μετά..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, fastmanakos είπε

Πού το στηρίζεις αυτό φίλε;

τσάκαλος και  ο φίλος. 1κ πάνω 3 λεπτά μετά..

Πουθενα .. απλα καναν βουτια ολα μαζι στο 22.15 - 22.30

Ηταν εντυπωσιακο που εγινε απο ολα μαζι..

Αυτη τη στιγμη (22.55) το ντογκυ μυριζει μπαρουτι .  Ικανο για μεγαλα πραγματα αλλα και για το χειροτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

Πουθενα .. απλα καναν βουτια ολα μαζι στο 22.15 - 22.30

Ηταν εντυπωσιακο που εγινε απο ολα μαζι..

Αυτη τη στιγμη (22.55) το ντογκυ μυριζει μπαρουτι .  Ικανο για μεγαλα πραγματα αλλα και για το χειροτερο

Μένω στην πρώτη σου λέξη. Ωραίος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fastmanakos είπε

Μένω στην πρώτη σου λέξη. Ωραίος

Που ακριβως θα επρεπε να το στηριζω ?

Στο τηλεφωνημα που μου εκανε ο biden ? Η στην θεια του elon mask που ειναι κουνιαδα της συνυφαδας μου ?

Ουπς , αυτα τα προσπερασα..🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

Που ακριβως θα επρεπε να το στηριζω ?

Στο τηλεφωνημα που μου εκανε ο biden ? Η στην θεια του elon mask που ειναι κουνιαδα της συνυφαδας μου ?

Ουπς , αυτα τα προσπερασα.

Φαντάστηκα ότι έκανες καμία υποτυπώδης τεχνική ανάλυση σε κάποιο γράφημα. Για καλύτερα την επόμενη φορά κοίτα το 1 minute chart , αν δείς πτώση τρέξε να μας προειδοποιήσεις να πουλήσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

Ηταν εντυπωσιακο που εγινε απο ολα μαζι..

Όταν το btc έχει υψηλό dominance ΟΛΑ ακολουθούν το btc. Δεν χρειάζεται να κοιτάς κανένα άλλο γράφημα΄. Πάνω το btc? Πάνω όλα. Κάτω το btc? Κάτω όλα

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, fastmanakos είπε

Φαντάστηκα ότι έκανες καμία υποτυπώδης τεχνική ανάλυση σε κάποιο γράφημα. Για καλύτερα την επόμενη φορά κοίτα το 1 minute chart , αν δείς πτώση τρέξε να μας προειδοποιήσεις να πουλήσουμε.

Nope .. i didnt 

Εαν περιμενει καποιος απο το ινσο για να αγορασει ή να πουλησει μαλλον κοιταει λαθος φορουμ.

 

4 λεπτά πριν, fastmanakos είπε

Όταν το btc έχει υψηλό dominance ΟΛΑ ακολουθούν το btc. Δεν χρειάζεται να κοιτάς κανένα άλλο γράφημα΄. Πάνω το btc? Πάνω όλα. Κάτω το btc? Κάτω όλα

 

Δεν συμβαινει παντα αυτο ..

Βλεπε 20 Μαιου ..

Βλεπε matic

Επεξ/σία από Blacktan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, fastmanakos είπε

Όταν το btc έχει υψηλό dominance ΟΛΑ ακολουθούν το btc. Δεν χρειάζεται να κοιτάς κανένα άλλο γράφημα΄. Πάνω το btc? Πάνω όλα. Κάτω το btc? Κάτω όλα

 

Δεν ισχύει! Όταν ανεβαίνει το μπιτκοιν δεν είναι απαραίτητο οτι θα ανέβουν τα αλτ. Όταν είναι σταθερο το μπιτκοιν ανεβαίνουν τα αλτ. Όταν πέφτει το μπιτκόιν πέφτουν και τα αλτ 2-3Χ

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...