Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

λέω και γω καλά οι καμένοι που πουλάνε, ποιοι είναι αυτοί που αγοράζουν τόσο τρελά;

 

 

γιατί για να πουλήσει κάποιος στα 0.6 κάποιος αγόρασε στα 0.6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγο προσοχη στα ανοιγματα.

H κατασταση θυμιζει Οκτωβριο του 18.

Οι περισσοτεροι πιστευαν πως τα 6κ ηταν το capitulation λογω των στηριξεων που ειχε σε αυτες τις τιμες και ξαφνικα επεσε στα 3κ οπου ηταν και η τελικη συνθηκολογηση.

Αυτη τη στιγμη παλι αρκετοι λενε πως η στηριξη 28-30k θα κρατησει , αλλα η τελικη πτωση μπορει να φθασει στα 21-23k .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω παντως παιζω καζινο πριν λιγο εβγαλα 100usdt (με τα 50 πηρα bnb) τωρα εχω βαλει παλι αγορα στο luna που ανεβοκατεβαινει, αγοραζω χαμηλα πουλαω λιγο πιο ψηλα και αντε ξανα απο την αρχη το μοτιβο.Στην χειροτερη θα μας μεινουν μπρελοκ τα luna :P

Επεξ/σία από icenex
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ειχα κάτι ξεχασμένα orders αγοράς εδώ και λίγους μήνες και κάποια ολοκληρώθηκαν με την σημερινή πτώση και τώρα η binance μου ζητάει όλα τα documents/info μου για να κάνω sell ... Και βλέπω δεν δίνει και επιλογή για δίπλωμα...
Ξέρει κανείς αν θα εγκριθεί η ταυτότητα και έγγραφο κατοικίας σε Ελληνικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουλαει το luna to btc του?Γιατι βλεπω την τιμη και του btc να ειναι μια στις 31 και λιγες ωρες μετα επεσε και στις 29 και τωρα ειναι παλι στις 30.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, icenex είπε

Πουλαει το luna to btc του?Γιατι βλεπω την τιμη και του btc να ειναι μια στις 31 και λιγες ωρες μετα επεσε και στις 29 και τωρα ειναι παλι στις 30.

Έχασε ο sp500 τις 4.000, θα χάσει και το btc τις 30.000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Damianus είπε

Λιγο προσοχη στα ανοιγματα.

H κατασταση θυμιζει Οκτωβριο του 18.

Οι περισσοτεροι πιστευαν πως τα 6κ ηταν το capitulation λογω των στηριξεων που ειχε σε αυτες τις τιμες και ξαφνικα επεσε στα 3κ οπου ηταν και η τελικη συνθηκολογηση.

Αυτη τη στιγμη παλι αρκετοι λενε πως η στηριξη 28-30k θα κρατησει , αλλα η τελικη πτωση μπορει να φθασει στα 21-23k .

Στα 20k κατεβάζω το επικαθήμενο και φορτώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σορυ αλλα επειδη ειμαι ασχετος με το θεμα ενας φιλος μου ειπε θα παρει ANCHOR στα 0.27 αν θελω να μπω μαζι του.. εχει κανεις αποψη?(μην βαρατε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, TOMVLACH είπε

σορυ αλλα επειδη ειμαι ασχετος με το θεμα ενας φιλος μου ειπε θα παρει ANCHOR στα 0.27 αν θελω να μπω μαζι του.. εχει κανεις αποψη?(μην βαρατε)

Μην ψαχνεις επενδυτικες συμβουλες σε φιλους και πολυ περισσοτερο σε φορουμς... Για το καλο σου και το καλο των χρηματων σου. Η αγορα ειναι απροβλεπτη και ειδικα αυτην την περιοδο με τοση νευρικοτητα που επικρατει σε ολες τις αγορες και οχι μονο στην κρυπτο οτι και να σου πει καποιος θα ειναι ψεματα.

Οπως και να εχει , εδω και μηνες η πορεια ειναι καθαρα πτωτικη και το κλιμα αυτη τη στιγμη δεν ειναι θετικο. Αν λοιπον θα ελεγα σε καποιον να ειναι γενικα προσεκτικος με τα alts (ειδαμε τι εγινε με το luna πχ που θεωρουταν σουπερ προτζεκτ και ακομα μεγαλυτερο πουλέν), θα ελεγα να ειναι 10 φορες πιο προσεκτικος οταν παει να επενδυσει σε altcoins εν μεσω πτωτικης αγορας. Αν κανει και πεσει κι αλλο το btc, στα altcoins θα γινει Η σφαγη, οπως ηδη γινεται τις τελευταιες μερες, οποτε βηχει το btc.

ΥΓ. Σε συνεχεια πρωινου μου μηνυματος, το btc.d συνεχιζει να ανεβαινει θεαματικα, πραγμα που ειναι λογικο οταν επικρατει πανικος και νευρικοτητα στην αγορα. Απο το χθεσινο 38%, εχει τσιμπησει σχεδον 4% σε μια μερα...

Επεξ/σία από BackFromHell
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, BackFromHell είπε

Μην ψαχνεις επενδυτικες συμβουλες σε φιλους και πολυ περισσοτερο σε φορουμς... Για το καλο σου και το καλο των χρηματων σου. Η αγορα ειναι απροβλεπτη και ειδικα αυτην την περιοδο με τοση νευρικοτητα που επικρατει σε ολες τις αγορες και οχι μονο στην κρυπτο οτι και να σου πει καποιος θα ειναι ψεματα.

 

καλα μην φανταστεις οτι θα βαλω τα δανεια της Αγγλιας... απλα ρωταω μηπως καποιος ξερει κατι συγκεκριμενο για το anchor γιατι μονο για το bitcoin γνωριζω 10 βασικα..

9 λεπτά πριν, BackFromHell είπε

Μην ψαχνεις επενδυτικες συμβουλες σε φιλους και πολυ περισσοτερο σε φορουμς... Για το καλο σου και το καλο των χρηματων σου. Η αγορα ειναι απροβλεπτη και ειδικα αυτην την περιοδο με τοση νευρικοτητα που επικρατει σε ολες τις αγορες και οχι μονο στην κρυπτο οτι και να σου πει καποιος θα ειναι ψεματα.

Οπως και να εχει , εδω και μηνες η πορεια ειναι καθαρα πτωτικη και το κλιμα αυτη τη στιγμη δεν ειναι θετικο. Αν λοιπον θα ελεγα σε καποιον να ειναι γενικα προσεκτικος με τα alts (ειδαμε τι εγινε με το luna πχ που θεωρουταν σουπερ προτζεκτ και ακομα μεγαλυτερο πουλέν), θα ελεγα να ειναι 10 φορες πιο προσεκτικος οταν παει να επενδυσει σε altcoins εν μεσω πτωτικης αγορας. Αν κανει και πεσει κι αλλο το btc, στα altcoins θα γινει Η σφαγη, οπως ηδη γινεται τις τελευταιες μερες, οποτε βηχει το btc.

ΥΓ. Σε συνεχεια πρωινου μου μηνυματος, το btc.d συνεχιζει να ανεβαινει θεαματικα, πραγμα που ειναι λογικο οταν επικρατει πανικος και νευρικοτητα στην αγορα. Απο το χθεσινο 38%, εχει τσιμπησει σχεδον 4% σε μια μερα...

σευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...