Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έκπληξη ένα τόσο καλογραμμένο άρθρο για μια τέτοια κ..φυλάδα ε ήθελα ελληνική εφημερίδα σαν το πρώτο θέμα

https://www.protothema.gr/greece/article/1096411/epanastasi-tou-hrimatos-i-fouska-tou-aiona/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

35 λεπτά πριν, chek2fire είπε

έκπληξη ένα τόσο καλογραμμένο άρθρο για μια τέτοια κ..φυλάδα ε ήθελα ελληνική εφημερίδα σαν το πρώτο θέμα

https://www.protothema.gr/greece/article/1096411/epanastasi-tou-hrimatos-i-fouska-tou-aiona/

Σου πήραν και το τίτλο απ'το παλιό thread :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ βρε doge. Κάθε φορά που το βλέπω να πέφτει και λέω να τα πουλήσω και να μην ξανασχοληθω.... Κάνει μια άνοδο και μετά λέω ότι θα τα κρατήσω για πάντα. Καλά σχεδόν για πάντα. Μέχρι να φτάσει το 1$ 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Silverage είπε

Δεν θα φτάσει ποτέ 1$ κατά τη γνώμη μου.

Εκτός από κάποιος λίγους σκληροπυρηνικούς, είμαι σίγουρος ότι όλοι θα πουλήσουν πολύ πριν φτάσει το 1$. Και πριν φτάσει το 0.5 μην σου πω.

 

Οπότε ναι, ούτε εγώ πιστεύω ότι θα φτάσει ποτέ. Από την άλλη βέβαια.... Όταν έρθει η ώρα να τα πουλήσω θα κρατήσω μια μικρή καβαντζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/2/2021 στις 4:17 ΜΜ, fmarulezkd είπε

Τι να γκουγκλάρω μαν, το celsius ανέφερα ως παράδειγμα (το οποίο χρησιμοποιώ κιόλας).

To celcius είναι CeFi και όχι DeFi. Οσο αξιόπιστος και αν είναι ο ιδρυτής του, εγώ δεν θα έβαζα χρήματα σε centralised. Θα σου έλεγα να πας προς AAVE μεριά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει κανενα θεμα με το binance ; Μπαινω απο το κινητο μου και δεν μου βγαζει το υπολοιπο μου στο wallet. Θα δοκιμασω και απο το σπιτι, ελπιζω να μην ειναι τιποτα σοβαρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, gassim είπε

Υπαρχει κανενα θεμα με το binance ; Μπαινω απο το κινητο μου και δεν μου βγαζει το υπολοιπο μου στο wallet. Θα δοκιμασω και απο το σπιτι, ελπιζω να μην ειναι τιποτα σοβαρο.

ισχυει, το ιδιο και σε μενα απο το κινητο,

τι εγινε πηρε να πανω της το κρυπτο της εταιρειας και ξεπουλησαν και τις πετρες xd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση: δεν είχα ποτέ revolut και έφτιαξα πριν κάποιες μέρες. Έφτιαξα μια εικονική καρτα και πριν λίγο πήγα να βάλω κάποια χρήματα στο binance. Έλαβα πάντηση ότι η συναλλαγή ακυρώθηκε και στο revolut έβγαλε μήνυμα ότι δεν υποστηρίζεται ο έμπορος. 

 

εδώ διάβαζα ότι με revolut εμφανίζεται σε λίγα λεπτά. Τι κάνω λάθος?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο πιστευεται οτι θα φτασει το eth?
θα κανει καμια βουτια σαν το 2018 ή θα συνεχισει την ανοδο?

Γενικα απο την αρχη του 2020 που εβαλα καποια χρηματα τα παει πολυ καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...