Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 λεπτά πριν, gr8effect είπε

Καλημέρες!

Απολύτως noob εδώ... Για αγορά μέσω Paypal ποια πλατφόρμα/website προτείνετε;

Υπάρχει κάποιο guide για εμάς τους νούμπιδες για αγορές/συμβουλές από Ελλάδα;

Αν έχεις σκοπό να μείνεις στα Crypto ξέχνα το PayPal και δημιούργησε έναν λογαριασμό στη Revolut. Δεν ξέρω κάποιο ανταλλακτηριο που να δέχεται PayPal. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, lofter είπε

Με κάρτα μπαίνουν άμεσα σε ρεβολουτ αν δεν κάνω λάθος και δεν χάνεις κάτι απο fee. 

το γνωριζω. ετσι εκανα τις μεταφορες. απλα, ηθελα να δω ποση καθυστερηση εχει με το εμβασμα (και αν θα μπουν) τελικα εγινε η μεταφορα, πριν απο 2 λεπτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, RedYonko είπε

Στο doge εσείς τι target έχετε βάλει; Εγώ λέω στα 0.75 να τα ξεφορτωθώ.

ειλικρινά μπορείς να βάλεις target στο doge?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, RedYonko είπε

Στο doge εσείς τι target έχετε βάλει; Εγώ λέω στα 0.75 να τα ξεφορτωθώ.

Κάποτε είχα βάλει 0.69$ αλλά όσο πλησίαζε με έπιασε η απληστια μου και το έβαλα 0.80$ που δεν το έπιασε. Πούλησα στα 0.60$. Τώρα τα λίγα που έχω αφήσει τα έχω στα 0.95$ αν θυμάμαι καλά. Και ας τα πιάσει οπότε θέλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, fingolfingr είπε

Κάποτε είχα βάλει 0.69$ αλλά όσο πλησίαζε με έπιασε η απληστια μου και το έβαλα 0.80$ που δεν το έπιασε. Πούλησα στα 0.60$. Τώρα τα λίγα που έχω αφήσει τα έχω στα 0.95$ αν θυμάμαι καλά. Και ας τα πιάσει οπότε θέλει.

ναι λογικό είναι ίσως φτάσει και ξεπεράσει το 1$ γιατί είναι πολύ συναισθηματικό

 

προσωπικά έχω πουλήσει σε όλα τα χαμηλά μπορώ να βάλω και screenshot να γελάσετε! είναι τραγικό!

 

Screenshot_2021-05-11 0 4339587 DOGEEUR - Kraken trading platform.png

Επεξ/σία από snet
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, fingolfingr είπε

Here we go

 

Screenshot_20210511-111447.jpg

 

Screenshot_20210511-111701.jpg

Επειδή δεν ασχολούμαι πολύ με το Twitter, αυτό που βλέπουμε τι είναι ακριβώς;

Ανέβασε ερώτημα ο Musk και απάντησαν οι followers 100% "Yes"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Doubt είπε

Επειδή δεν ασχολούμαι πολύ με το Twitter, αυτό που βλέπουμε τι είναι ακριβώς;

Ανέβασε ερώτημα ο Musk και απάντησαν οι followers 100% "Yes"?

δεν χρειάζεται να καταλάβεις!! η κατάσταση είναι ότι νάναι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, snet είπε

ναι λογικό είναι ίσως φτάσει και ξεπεράσει το 1$ γιατί είναι πολύ συναισθηματικό

 

προσωπικά έχω πουλήσει σε όλα τα χαμηλά μπορώ να βάλω και screenshot να γελάσετε! είναι τραγικό!

 

Screenshot_2021-05-11 0 4339587 DOGEEUR - Kraken trading platform.png

Και να ησουν ο μονος....!Χαχαχαχαχ!Εχω βγαλει κατι ψιλα αλλα εχω κανει και χοντραδες τρελες!Αυτη τη φορα εχω πει "υπομονη" γιατι δεν εχει μπεσα το σκυλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Doubt είπε

Επειδή δεν ασχολούμαι πολύ με το Twitter, αυτό που βλέπουμε τι είναι ακριβώς;

Ανέβασε ερώτημα ο Musk και απάντησαν οι followers 100% "Yes"?

Στην ουσία έβγαλε μια δημοσκόπηση αν θέλει το κοινό να δέχεται η Tesla doge. Τώρα δεν είναι στο 100%. Ειναι 77% ναι και 23% όχι τώρα. Αλλά και ναι να βγει δεν σημαίνει ότι θα γίνει κιόλας.

 

Απλά κάθε φορά που αναφέρει το doge, αυτόματα ανεβαίνει 10%. Και φυσικά μετά σιγά σιγά ηρεμεί

4 λεπτά πριν, Doubt είπε

Είπε ο άνθρωπος πως είναι "hustle", αλλά δε μας είπε ποιος είναι ο "hustler".

Πολλοί. Και μέσα σε αυτούς ίσως και αυτός. Όχι πως έχει ανάγκη το doge αλλά... Γιατί όχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fingolfingr είπε

Στην ουσία έβγαλε μια δημοσκόπηση αν θέλει το κοινό να δέχεται η Tesla doge. Τώρα δεν είναι στο 100%. Ειναι 77% ναι και 23% όχι τώρα. Αλλά και ναι να βγει δεν σημαίνει ότι θα γίνει κιόλας.

 

Απλά κάθε φορά που αναφέρει το doge, αυτόματα ανεβαίνει 10%. Και φυσικά μετά σιγά σιγά ηρεμεί

Πολλοί. Και μέσα σε αυτούς ίσως και αυτός. Όχι πως έχει ανάγκη το doge αλλά... Γιατί όχι?

τι να λέμε τώρα, έκανε μία δήλωση που και καλά αυτή εκλήφθηκε αρνητικά το έριξε, έκανε τη δουλειά του, και αμέσως σε επόμενη δήλωση το ανέβασε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, snet είπε

ναι λογικό είναι ίσως φτάσει και ξεπεράσει το 1$ γιατί είναι πολύ συναισθηματικό

 

προσωπικά έχω πουλήσει σε όλα τα χαμηλά μπορώ να βάλω και screenshot να γελάσετε! είναι τραγικό!

 

Screenshot_2021-05-11 0 4339587 DOGEEUR - Kraken trading platform.png

Έλεγαν και για το 0.69$ και για αυτό είχα βάλει έκει. Η απληστια όμως είναι κακός σύμβουλος.

Εμένα γενικά με πάει καλά. Αλλά.... Κάποιες φορές που δεν κάθεται... Πέφτω αρκετά.

Το hodling είναι καλύτερο από τις αρπαχτες του trading για κάποιον που δεν ξέρει. Και κυρίως... Πιο καλό για τα νεύρα μας

Επεξ/σία από fingolfingr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...