Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Binance/Coinbase δοκιμασα με εθνικη και alpha και η δεν το παιρνει η μου γραφει οτι η τραπεζα εχει απενεργοποιησει τα crypto 🤔 Με N26 κομπλε σε coinbase αλλα δυστυχως δεν ειχα λεφτα μεσα (αγορασα 4ε λολ), τι εχει παιχτει με τις ελληνικες τράπεζες εχω χασει επεισοδια η μονο εγω το εχω αυτο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες τα έχουμε πει πολλές φορές.

Φτιάξτε μια revolut/n26 και απλά στείλτε χρήματα μέσω χρεωστικής!

μετά σε binance coinbase από τη revolut n26 με τον κωδικό του wallet σας.

 

τσάμπα παιδεύεστε και μπλοκάρετε

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την τελευταία φορά που ασχολήθηκα η Alpha δούλευε μια χαρά πάντως. Η Ν26 δέχεται μέχρι 150ε από χρεωστική σε εμένα, μάλλον θέλει κάποιο premium plan για περισσότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, greekfragma είπε

παίδες τα έχουμε πει πολλές φορές.

Φτιάξτε μια revolut/n26 και απλά στείλτε χρήματα μέσω χρεωστικής!

μετά σε binance coinbase από τη revolut n26 με τον κωδικό του wallet σας.

 

τσάμπα παιδεύεστε και μπλοκάρετε

Επειδή είχα ρωτήσει τι να πάρω εδώ μέσα μου είπε ένας παρε ρεβολουτ και θα με θυμηθείς!  Προσπάθησα να κάνω deposit sepa. Binance και λέει η Binance ότι έχει σταματήσει η υποστήριξη από ρεβολουτ.  Πάω να κάνω με την κάρτα την εικονική και πάλι τα ίδια!  Εσείς δηλαδή πως κάνετε κατάθεση?  Ευτυχώς γράφτηκα στο krypto.com και αγόρασα στο τέρμα κάτω κάτι vet και CRO . Με το crypto.com η κατάθεση μέσω εθνικης κανονικά η κατάθεση μέσω κάρτας ρεβολουτ εικονικής κανονικά.  Μήπως κάνουν BAN στην BINANCE και στους Κινέζους? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δούμε πόσα dips ακόμα αντέχουν... τα πορτοφόλια! Δεν μπορεί να συνεχιστεί επ' άπειρον αυτό το πράγμα. Προφανώς οι φάλαινες παίζουν παιχνίδια γιατί τα θέλουν όλα δικά τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, andreas314p είπε

Επειδή είχα ρωτήσει τι να πάρω εδώ μέσα μου είπε ένας παρε ρεβολουτ και θα με θυμηθείς!  Προσπάθησα να κάνω deposit sepa. Binance και λέει η Binance ότι έχει σταματήσει η υποστήριξη από ρεβολουτ.  Πάω να κάνω με την κάρτα την εικονική και πάλι τα ίδια!  Εσείς δηλαδή πως κάνετε κατάθεση?  Ευτυχώς γράφτηκα στο krypto.com και αγόρασα στο τέρμα κάτω κάτι vet και CRO . Με το crypto.com η κατάθεση μέσω εθνικης κανονικά η κατάθεση μέσω κάρτας ρεβολουτ εικονικής κανονικά.  Μήπως κάνουν BAN στην BINANCE και στους Κινέζους? 

Σε μενα παντως  revolut-binance και αντιστροφα με sepa μια χαρα δουλευαν τουλαχιστον μεχρι χτες σημερα δε δοκιμασα αν αλλαξε κατι.

 

Edit δοκιμασα και δουλευουν κανονικα μεταφορες  sepa binance-revolut και αντιστροφα...

Επεξ/σία από spirosR7
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 λεπτό πριν, Silverage είπε

Λες ο τύπος απο το 4chan πιο πίσω να είχε δίκιο τελικά;

Μα δεν είπε κάτι διαφορετικό από το άλλον με το Wyckoff distribution. Θα υπάρχει ένα μεγάλο pump πριν τα επόμενα μεγάλα dip. Κάνω κάπου λάθος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως εγώ έβαλα orders στα 0,5€ για MATIC και ADA. Κάθε μεγάλο dip διαδοχικά πάει όλο πιο κάτω... deep, deeper...deepest. Στρατηγική ώστε να μαζέψουν όλα τα cryptos οι φάλαινες. Δε θέλουν να τα καταστρέψουν, τον απόλυτο έλεγχο θέλουν.

Επεξ/σία από NiKoSmile
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, k_dinos είπε

To Binanne προσπαθεί να σώσει το BNB, για 15 μέρες Locked Staking σου δίνει 34.79% Est. APY,

https://www.binance.com/en/pos

Εξαντλήθηκε αυτό, άρα κάποιοι θέλοντας και μη, κρατάνε για 15 μέρες τουλάχιστον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...