Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, archimidis είπε

Εγώ έκανα πριν λίγο. Απλά αντί για 2 λεπτά που έκανε συνήθως να τα εμφανίσει, πήρε 2+ ώρες. (Αν και στη revolut λέει μεχρι και μια μέρα ότι μπορεί να πάρει) 

17:50 έκανα κατάθεση με sepa 21:55 φάνηκε, μια χαρά δουλεύει. Ίσως έχει πέσει παραπάνω κίνηση από το συνηθισμένο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 ώρες πριν, Dinos1973 είπε

Εδώ θα ειμαστε οταν αρκετοι θα κλαινε που δεν πουλησαν στα 50Κ.

Ψάχνει ο Saylor φωτογραφία σου, να την κάνει κορνίζα. 

Μικρέ, το θέμα δεν θα είναι η τιμή του btc. Το συνολικό marketcap στα crypto θα κοιτάς στο τέλος του χρόνου και θα κλαις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως φρέσκος στην Revolut, πριν λίγο έκανα την πρώτη μου δοκιμή για μεταφορά προς και από Binance :

Όλα πήγαν ρολόι, οι συναλλαγές ολοκληρώθηκαν σε λίγα λεπτά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Wealthy Clients of Wells Fargo Will Soon Be Able to Buy Bitcoin

Due to the inherent risks usually associated with digital assets, Wells Fargo is considering offering crypto investing only to accredited investors, those with an annual income of over $200,000 or a net worth exceeding $1 million.

Cronk explained that all these limitations are needed because the crypto industry still has “plenty of risks” such as technical issues and potential new regulations, as well as various difficulties associated with crypto storage and custody.

“There's a whole element of consumer protections and regulations that have to still evolve with the changing landscape," Cronk said. "So we're not without risk; it's just that we think there can be a viable investable option for those clients who show an interest.

παρα την αναμπουμπουλα -που ειναι μερος του παιχνιδιου- η crypto market αν και ενεχει ρισκο ειναι με διαφορα η πιο προσοδοφορα αγορα  απο ολες τις υπολοιπες παραδοσιακες

Επεξ/σία από Odyss3us
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jok είπε

Ποσοι μπηκανε vet σημερα😂😂

Me too αλλα λίγα όμως 

Νομίζω στο limit down στις 15.00 ώρα 

1 ώρα πριν, zilias82 είπε

φαντάζομαι  οτι θα γυρίσουν πίσω κάποια στιγμή κανείς δεν έχει παρόμοια εμπειρία καθώς σήμερα το κόψανε μέχρι χθες δεχόταν κανονικά

Εμένα γύρισαν όπως έφυγαν μετά από 2 ώρες.  Εργάσιμες ώρες 

40 λεπτά πριν, Giorgos_00 είπε

Ως φρέσκος στην Revolut, πριν λίγο έκανα την πρώτη μου δοκιμή για μεταφορά προς και από Binance :

Όλα πήγαν ρολόι, οι συναλλαγές ολοκληρώθηκαν σε λίγα λεπτά 

Από PC η τηλέφωνο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, pareisaktos είπε

Το internet computer (ICP) με τιμή λίγο πάνω από τα 120 $ πιστεύετε αξίζει αυτή τη στιγμή;

Πέρα από την τιμή. Πείτε και μια άποψη για το πρότζεκτ. Στέκει αυτό το απότομο μπασιμο που έκανε στη αγορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, archimidis είπε

Πέρα από την τιμή. Πείτε και μια άποψη για το πρότζεκτ. Στέκει αυτό το απότομο μπασιμο που έκανε στη αγορά;

Σαν developer θα σου απαντήσω ότι είναι ένα πολύ ωραίο project. Καταπληκτική ιδέα και από όσο εχω δει ωραία δομη.

Από την άλλη όμως, το hype το θεώρησα κάπως υπερβολικό. Αρκετή διαφήμιση και απευθείας πχ στο coinbase, όταν άλλα ωραία project (πχ ark για μένα) δεν έχουν την ίδια προβολή και είναι χρόνια που τα παλεύουμε.

Επεξ/σία από Carrion
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Metaksas είπε

η Ασιατικη αγορα λετε να μας μπιπ το βραδυ?

Πόσο ακόμα? 😰 Ακόμα και η π{][@·@ το βαριέται το -γ@/+#>

Βασικά δεν έχει μείνει και τίποτα να αγοράσουν. Σε λίγο οι τιμές ειδικά στα alts θα τείνουν στο μηδέν,χαχα. Εγώ έβαλα botakia να δουλεύουν και πάω για ύπνο μετά από δύο ημέρες.💤 Ότι έγινε έγινε. Αύριο είναι μια άλλη ημέρα! Ελπίζω στα πράσινα. Λέμε τώρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται με τη Revolut.Χθες ο φίλος μίλησε στο chat και του είπαν Revolut τέλος.Εγώ πάλευα χθες και δεν κατάφερα τίποτα.

Πριν μερικές ώρες γράφει άλλος φίλος από πάνω ότι όλα καλά.

Δεν καταλαβαίνω τι γίνεται και πως πρέπει να κινηθώ εντέλει.

Καλημέρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερούδια...ξύπνησα πήγα στο γκαράζ και ήταν άδειο.... No Lambooooo 🤔

πάρτε ανάσες. καταστρώστε τα πλάνα σας βάση καλού και κακού σεναρίου και βάλτε εφικτούς στόχους.

Όχι υπερβολές. Καλό το hold αρκεί να μπορείτε να το υποστηρίξετε. 

Όσοι μπήκαμε σε αυτό το dip έχουμε πολλούς μήνες μπροστά μας. grab a cup of coffee sit back and relax.

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...