Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 ώρες πριν, greekfragma είπε

εγώ 2η μέρα σερί δε τη βγάζω! μπήκα τοποθετήθηκα και απόψε πάω για ύπνο!

 

και άμα σηκωθώ το πρωί...θα με περιμένει η Λάμπο!

 

Shocked Lie In GIF by The Goat Agency

Τελικά έκανα το ίδιο, vet στα 7 λεπτα, και τώρα είμαι 20% πάνω!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, Metaksas είπε

Τελικά έκανα το ίδιο, vet στα 7 λεπτα, και τώρα είμαι 20% πάνω!

αν το vet ξαναπιάσει τα 0.2 θα εξαργυρώσω το ποσοστό που θα μου επιστρέψει όσα έριξα και θα το γυρίσω σε ευρώ στη Ρεβολουτ για να υπάρχει άμεσα διαθέσιμο αν προκύψει έκτακτη ανάγκη. Κάπου δηλαδή στο 20-25% του αρχικού κεφαλαίου τοποθέτησης.

το υπόλοιπο θα μείνει μέσα και ίσως κάνω αλλαγές αν βρω ευκαιρίες να πάρω το cardano ή το polygon matic που δε πρόλαβα.

για το vet δεν είμαι τόσο αισιόξοσος μακροπρόθεσμα. το πήρα περισσότερο λόγω αρχικού boost ώστε να μου ανεβάσει την αξία της αρχικής τοποθέτησης για να αγοράσω άλλα πιο ισχυρά όπως cardano/polygon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εξακολουθω να πιστευω το vet και απο φορουμ γενικα του εξωτερικου που εχω παρει μια μικρη ιδεα πολλοι μπηκανε τωρα στο vet και οσοι ειχαν κανανε ενα εξτρα συμπληρωμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Metaksas είπε

Περιμενω το boostarisma που θα φάει όταν το κανουν listed coinbase, που έχει γίνει meme πια, αλλά να χαμε να λεμε. :) 

 

επειδή μου διέφυγε....πότε υπολογίζουν να το ανοίξουν σε coinbase?

1 λεπτό πριν, jok είπε

Εγω εξακολουθω να πιστευω το vet και απο φορουμ γενικα του εξωτερικου που εχω παρει μια μικρη ιδεα πολλοι μπηκανε τωρα στο vet και οσοι ειχαν κανανε ενα εξτρα συμπληρωμα 

 

βάλε κανα λινκ να διαβάσουμε αν δεν είναι κόπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, rallistas είπε

Δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται με τη Revolut.Χθες ο φίλος μίλησε στο chat και του είπαν Revolut τέλος.Εγώ πάλευα χθες και δεν κατάφερα τίποτα.

Πριν μερικές ώρες γράφει άλλος φίλος από πάνω ότι όλα καλά.

Δεν καταλαβαίνω τι γίνεται και πως πρέπει να κινηθώ εντέλει.

Καλημέρα!

Με κάρτα ή έμβασμα προσπαθείς; 

Ή δεν δοκίμασες τίποτα; 

Μπορεί να μπερδεύτηκαν στο chat και να εννοούσαν ότι δεν γίνεται με την κάρτα της ρεβο (που όντως δεν γίνεται) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να μπεις στο reddit του Vechain, εχει διαφορες ενημερωσεις για το Vet. εμενα με φοβιζει και το ανοιγμα της Αμερικανικης αγορας μην γινει η χθεσινη πανωλεθρια παλι. κ σκεφτομαι να τα γυρισω σε fiat και ξανα limit order,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
12 ώρες πριν, omitziz είπε

Και εγώ έβαλα μια αγορά στα 1821€ για τα 200 χρόνια. Φυσικά το dip θα σταματήσει στα 1822.

Πέρασε 3 το πρωί , για την Ελλαδα ρε γαμωτο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, ooaris είπε

Με κάρτα ή έμβασμα προσπαθείς; 

Ή δεν δοκίμασες τίποτα; 

Μπορεί να μπερδεύτηκαν στο chat και να εννοούσαν ότι δεν γίνεται με την κάρτα της ρεβο (που όντως δεν γίνεται) 

Τωρα θελω να ξαναδοκιμασω να δω τι γινεται.Εγω τοσο καιρο με καρτα της Revo δουλευα μπαμ μπαμ.

 

Σε αλλα Revo-νεα,εκει που μεχρι χθες εβλεπα τα λεφτα απο την Εθνικη τσακ μπαμ,τωρα εχει περασει μιση ωρα κι ακομα λεει εκκρεμει η συναλλαγη.....Εχει αρχισει και βρωμαει το πραμα με τις τραπεζες πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, omitziz είπε

Νο way

why not?

το χεις ήδη γράψει.... ΠΡΟΥΦ ΟΦ ΣΤΕΗΚ ΜΙΣΤΕΡ

2 λεπτά πριν, batigoal83 είπε

Προλαβαίνουμε τα $46κ μέχρι να κλεισει το εβδομαδιαίο κερί?

ίσως αλλά προτιμώ να δω πιο ήρεμη αντίδραση στο χθεσινό σοκ dip. αυτό θα δείξει πιο υγιή αγορά για το επόμενο διάστημα. το sky is the limit άμεσα μετά το dip μόνο σκεπτόμενο trading δε δείχνει.

Επεξ/σία από greekfragma
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, rallistas είπε

Τωρα θελω να ξαναδοκιμασω να δω τι γινεται.Εγω τοσο καιρο με καρτα της Revo δουλευα μπαμ μπαμ.

 

Σε αλλα Revo-νεα,εκει που μεχρι χθες εβλεπα τα λεφτα απο την Εθνικη τσακ μπαμ,τωρα εχει περασει μιση ωρα κι ακομα λεει εκκρεμει η συναλλαγη.....Εχει αρχισει και βρωμαει το πραμα με τις τραπεζες πολυ.

Η φορτιση απορριφθηκε μολις.

Τελος κι εγω με την Εθνικη οριστικα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 λεπτό πριν, greekfragma είπε

why not?

το χεις ήδη γράψει.... ΠΡΟΥΦ ΟΦ ΣΤΕΗΚ ΜΙΣΤΕΡ

Μετά τα θέματα στο mining thread δεν ανεβάζω ξανα τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...