Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, omitziz είπε

Μετά τα θέματα στο mining thread δεν ανεβάζω ξανα τίποτα.

δε ξέρω δε διάβασα κάτιι. χάρην κουβέντας στο ζήτησα για να δω οτι όντως έβαλες το 1821 στο λιμιτ να γελάσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

16 ώρες πριν, panosdes είπε

ποιος το λεει? αλλος ενας random y tuber απο αυτους που χτυπιουνται καθε μερα ''altseason or 100k btc coming?''

Οι μόνοι που θα βγάλουν κάτι, σίγουρο αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, rallistas είπε

Η φορτιση απορριφθηκε μολις.

Τελος κι εγω με την Εθνικη οριστικα.

Εγώ προχθες που είχα θέμα με την Revolut πήρα τηλέφωνο και μου το ξεμπλοκάρανε. Μήπως έχεις πάθει και εσύ το ίδιο;

210 77 27 440 είναι απευθείας το τηλέφωνο τους αν θες να πάρεις μην περιμένεις 1 ώρα τζάμπα στην αναμονη στην εξυπηρέτηση.

Επεξ/σία από Silverage
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, rallistas είπε

Η φορτιση απορριφθηκε μολις.

Τελος κι εγω με την Εθνικη οριστικα.

Μήπως προσπάθησες πιο πριν να κάνεις έμβασμα σε ανταλλακτηριο με εθνική; Αν δοκιμάζεις με προπληρωμένη εθνικής το default daily όριο είναι 500 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, ooaris είπε

Μήπως προσπάθησες πιο πριν να κάνεις έμβασμα σε ανταλλακτηριο με εθνική; Αν δοκιμάζεις με προπληρωμένη εθνικής το default daily όριο είναι 500 

Οχι.Την εχω σταματησει 1 μηνα τωρα την Εθνικη.Με την 3η φορα μου το πηρε.Κραταω ομως και το τηλεφωνο που εγραψε ο φιλος απο πανω,για πασα νοσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω πάθει τρελή ήττα δεν μπορώ να βγάλω τα λεφτά μου από το matic Mainnet για binance mainet και απλα βλέπω το bunny στα 30$ και σιγά σιγά να ανεβαίνει ξανά και να μην μπορώ να πάρω και να μου ανεβαίνει η πίεση

Επεξ/σία από NobodyRankXV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα ξεχάσει ένα order στο Κρακεν, αλλά εχθές ήταν αδύνατο να log-αρω για να δω τι έγινε. Τελικά έχασα το entry στα 25Κ δολλάρια για 1500.. :D θα κέρναγα πίτσες ;)

Καλή καρδιά :D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αν και τα gas fees τα βλέπω πολύ χαμηλά με αργό ανοδικό trend (που σημαίνει ότι δεν υπάρχουν κινήσεις από/προς  Cold Wallets<> Ανταλλακτήρια), το καθοδικό trend που έχουν όλα από τις 10.38 με φοβίζει για επανάληψη του τί έγινε εχθές και ψώνισαν τα Αμερικανάκια φτηνά..

 

edit: Και ένα site για να παρακολουθείς live τα gas fees, είναι το παρακάτω

https://www.gasnow.org/

Από το οποίο ένα 20-30'  πριν, σου έδινε μυρωδιά ότι θα γίνει bloodbath.. McGrath..

τόσο και για το dip στις 16.10, όσο και για το Dip στις 4 το πρωί σήμερα

Επεξ/σία από papatsonis
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, papatsonis είπε

αν και τα gas fees τα βλέπω πολύ χαμηλά με αργό ανοδικό trend (που σημαίνει ότι δεν υπάρχουν κινήσεις από/προς  Cold Wallets<> Ανταλλακτήρια), το καθοδικό trend που έχουν όλα από τις 10.38 με φοβίζει για επανάληψη του τί έγινε εχθές και ψώνισαν τα Αμερικανάκια φτηνά..

 

edit: Και ένα site για να παρακολουθείς live τα gas fees, είναι το παρακάτω

https://www.gasnow.org/

Από το οποίο ένα 20-30'  πριν, σου έδινε μυρωδιά ότι θα γίνει bloodbath.. McGrath..

τόσο και για το dip στις 16.10, όσο και για το Dip στις 4 το πρωί σήμερα

το πρωινο (4) δεν ηταν dip.... οταν παει (που θα παει) κατω απο 30k το btc θα ειναι dip....

2 ώρες πριν, Doubt είπε

Άργησες φίλε..

GIF by Sixt

αυτο πα να πει ''κακο timing''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, panosdes είπε

το πρωινο (4) δεν ηταν dip.... οταν παει (που θα παει) κατω απο 30k το btc θα ειναι dip....

Δεν διαφωνούμε επί της αρχής σε αυτό που λες, αυτό που λέω και είναι early indicator, επειδή εγγενώς, δεν γίνεται ακαριαία η πιστοποίηση στο block. και οι περισσότεροι panic sellers έκαναν μεταφορές με high gas για να προλάβουν το "μινι" dip (αν ακούγεται πιο political correct..) , τα gas εκτοξεύτηκαν ~30λεπτά νωρίτερα από τις 16.10 και ~15' πριν το σημερινό πρωινό. Δεν ήταν "σε θέση μάχης" στα ανταλλακτήρια, για να κάνουν ένα κλικ και να ρευστοποιήσουν..

Γιατί σε ότι έγινε τις τελευταίες ημέρες κακώς ή καλώς(για όσους κάνουν mining/ή έχουν ΕΤΗ), ο πρωταγωνιστής είναι το BTC.. και έχει όλα τα Alts (including ETH) στο σήκω σήκω, κάτσε κάτσε, έχει propagation delay,  και στο ΕΤΗ (και ειδικά στην  μεταφορά ποσών από τους απροετοίμαστους..)

Οτιδήποτε παιχνίδι -προς ώρας- γίνεται μέσα στα ανταλλακτήρια αυτή τη στιγμή.

Επεξ/σία από papatsonis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, papatsonis είπε

αν και τα gas fees τα βλέπω πολύ χαμηλά με αργό ανοδικό trend (που σημαίνει ότι δεν υπάρχουν κινήσεις από/προς  Cold Wallets<> Ανταλλακτήρια), το καθοδικό trend που έχουν όλα από τις 10.38 με φοβίζει για επανάληψη του τί έγινε εχθές και ψώνισαν τα Αμερικανάκια φτηνά..

 

edit: Και ένα site για να παρακολουθείς live τα gas fees, είναι το παρακάτω

https://www.gasnow.org/

Από το οποίο ένα 20-30'  πριν, σου έδινε μυρωδιά ότι θα γίνει bloodbath.. McGrath..

τόσο και για το dip στις 16.10, όσο και για το Dip στις 4 το πρωί σήμερα

δηλαδή αν αυξάνεται η τιμή πάμε για trades ? και τι trades sale or buy ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...