Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, snet είπε

όσο τα ποσά ήταν μικρά αυτό έκανα!!!😩

Αν δεν νιώθεις άνετα, τραβάς κέρδη και αφήνεις μέσα αυτά που νιώθεις άνετα.

 

Η άνεση με τα μεγάλα πόσα έρχεται με τον χρόνο σε κάποιους ενώ σε άλλους καθολου. Και το μεγάλα...είναι σχετικό. Εγώ πχ μπορεί να θεωρώ μεγάλο ποσό τα 500€, εσύ τα 5000€ ενώ κάποιος άλλος τα 5μυρια

 

Αυτό που κάνεις εσύ το έκανα εγώ στην αρχή με τα πρώτα 100€. Δεν κοιμόμουν τότε.για ένα ποσό που σήμερα δεν το θεωρώ καν κέρδος/χασουρα.

8 λεπτά πριν, purif είπε

Κάνε delete την εφαρμογή και ξαναβάλτην σε ένα χρόνο. Θα κερδίσεις και ηρεμία και χρήμα.

+1 σε αυτό. Και ναι σίγουρα θα κερδίσει και τα δυο

Επεξ/σία από fingolfingr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, fastmanakos είπε

Aπο που προκύπτει αυτό ; Πχ το ada εκέινη  την ώρα είχε επιστρέψει απ τα 0.95 που άγγιξε στιγμιαία στα 1.81. Τί ήθελες για να ΜΗΝ είναι χειραγώγηση; να πάει στα 2.30 μήπως; 

Δε θέλω να κάνω περαιτέρω ανάλυση. Ήδη επαληθεύομαι... και είναι 7:05

Επεξ/σία από NiKoSmile
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

Δε θέλω κάνω περαιτέρω ανάλυση. Ήδη επαληθεύομαι... και είναι 7:05

Άμα δεν θέλεις να κάνεις ανάλυση να μήν τα αναφέρεις εξ αρχής. Δεν βοηθάς σε τπτ το τόπικ και σπάς μπάλες με "ψαγμένες" απόψεις που δεν μοιράζεσαι  ωστόσο γιατί έτσι.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
51 λεπτά πριν, snet είπε

δεν ξέρω αν το έχει πάθει κανείς άλλος αλλά έχω εθιστεί και είμαι περίπου 18 ώρες πάνω από τις τιμές...δεν μπορώ να δουλέψω να κοιμηθώ ή να πάω για καφέ χωρίς να είμαι συνδεδεμένος στο kraken...

Ισως γιατι εχεις βαλει περισσοτερα απο τις δυνατοτητες σου.

Περα απο αυτο, το active καθημερινο trading υπολειπεται σε κερδη , σε συγκριση με το buy low & hold.

Οι παρακατω εκατομμυριουχοι ειχαν επενδυσει οταν κανεις δεν ασχολουνταν με κρυπτονομισματα, δεν ηταν trend, δεν ειχαν μπει πολλοι.

Τωρα πλεον ενα 2x,4x μπορεις να περιμενεις απο τις επενδυσεις , σιγουρα οχι ευκολα 100x.

There are now 6,710 Cardano millionaires following latest ADA surge

Ειχα αναφερει παλιοτερα για επενδυση σε οικοσυστημα αντι για μεμονωμενα coins , ετσι ωστε ηδη απο τα γεννητουρια ενος νεου  coin στο οικοσυστημα να εξασφαλιζετε early access και φυσικα πολλαπλασια κερδη πριν γινει ευρεως γνωστο.

Μια ωραια τακτικη με γραφημα ειναι η παρακατω απο 32:25

 

Επεξ/σία από Damianus
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, fastmanakos είπε

Άμα δεν θέλεις να κάνεις ανάλυση να μήν τα αναφέρεις εξ αρχής. Δεν βοηθάς σε τπτ το τόπικ και σπάς μπάλες με "ψαγμένες" απόψεις που δεν μοιράζεσαι  ωστόσο γιατί έτσι.

Κανείς δεν κάνει ανάλυση εδώ μέσα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, omitziz είπε

Αυτό το dipaki ήταν μια γεύση για το βράδυ ?

Έρχεται το double bottom που λένε;

Επεξ/σία από mindnever
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο πού πηγάζει αυτή η σιγουριά σας; Σε όλα τα γραφήματα βλέπω higher highs και higher lows απο το μεγάλο ντίπ και μετά. Δεν λέω να μήν είμαστε ψιλιασμένοι γτ μπορεί να είναι παιχνίδι κάποιων whales αυτό , λέω προς τί η τόση σιγουριά;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, fastmanakos είπε

Απο πού πηγάζει αυτή η σιγουριά σας; Σε όλα τα γραφήματα βλέπω higher highs και higher lows απο το μεγάλο ντίπ και μετά. Δεν λέω να μήν είμαστε ψιλιασμένοι γτ μπορεί να είναι παιχνίδι κάποιων whales αυτό , λέω προς τί η τόση σιγουριά;

Στο daily κοιτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι όπως είναι η αγορά αυτήν τη στιγμή είναι για ανθρώπους με πολύ γερά νεύρα.Εγώ πάντως δεν είμαι ένας από αυτούς!

Ειναι όλα τόσο ρευστά που νομίζω ότι θα τα κάνω όλα USdt μέχρι να φανει που πάει το πράγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sdevil είπε

Harry Dent: ‘Biggest Crash Ever’ Likely by End of June

Κάτι για να περασει η ώρα🙄

δεν αναφερεται στα crypto αλλα στο δολαριο/stock market,  δεν ειναι σιγουρο για Ιουνιο, μπορει και Ιουλιο, Αυγουστο ή καπου μεσα στους επομενους 12 μηνες, τοτε πιθανοτατα θα παρουν φορα τα crypto

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...