Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 λεπτά πριν, Odyss3us είπε

δεν αναφερεται στα crypto αλλα στο δολαριο/stock market,  δεν ειναι σιγουρο για Ιουνιο, μπορει και Ιουλιο, Αυγουστο ή καπου μεσα στους επομενους 12 μηνες, τοτε πιθανοτατα θα παρουν φορα τα crypto

σε συνεχεια αυτου...

ισως τελικα εχουν παρει χαμπαρι καπχιοι εκει τον αρμαγεδον στην αμερικανικη αγορα τους επομενους μηνες και ζητανε θωρακιση...

λεω τωρα εγω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο Dent πάντα καταστροφολογίες κάνει.

Ειδικά για φέτος όλο το μεταφέρει και πιο πίσω το πότε. Ε κάποια στιγμή θα κάνει, χαίρω πολύ.

Κανείς δε ξέρει πότε θα γίνει γερό crash. Έχοντας πει αυτό, ο S&P χρωστά μια διόρθωση τύπου 10+%

Όταν γίνει κάτι τέτοιο δε θα μπει παραπάνω χρήμα στα crypto;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, moure είπε

Έτσι όπως είναι η αγορά αυτήν τη στιγμή είναι για ανθρώπους με πολύ γερά νεύρα.Εγώ πάντως δεν είμαι ένας από αυτούς!

Ειναι όλα τόσο ρευστά που νομίζω ότι θα τα κάνω όλα USdt μέχρι να φανει που πάει το πράγμα.

εγω παντως αυτο εκανα αφου δοθηκε  ευκαιρια σημερα...fiat να καθονται στο λογαριασμο και βλεπουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Που και πως μπορώ να αγοράσω το atari token #atri.

Binance σίγουρα όχι...

Επεξ/σία από Vsrs7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Vsrs7 είπε

Που μπορώ να αγοράσω το atari token #atri.

Binance σίγουρα όχι...

Σε DEX (...) , hotbit ή bitcoin.com 

Αλλά δεν θες να αγοράσεις τέτοια τρασίδια αυτόν τον καιρό... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, snet είπε

δεν ξέρω αν το έχει πάθει κανείς άλλος αλλά έχω εθιστεί και είμαι περίπου 18 ώρες πάνω από τις τιμές...δεν μπορώ να δουλέψω να κοιμηθώ ή να πάω για καφέ χωρίς να είμαι συνδεδεμένος στο kraken...

 

θα τα κάνω όλα ανάληψη και να πάνε να πνιγούν!

 

Don't worry, είμαστε πολλοί στην ίδια φάση. Τις τελευταίες ημέρες είναι σαν να έχει μουντιάλ. Το κακό είναι ότι τρώμε goal στο 90'  Αλλά θα το γυρίσουμε. 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Odyss3us είπε

δεν αναφερεται στα crypto αλλα στο δολαριο/stock market,  δεν ειναι σιγουρο για Ιουνιο, μπορει και Ιουλιο, Αυγουστο ή καπου μεσα στους επομενους 12 μηνες, τοτε πιθανοτατα θα παρουν φορα τα crypto

Wil cryptocurrency be part of that huge crash?

 

Yes. I think Bitcoin is the big thing long term and that crypto and blockchain is a big trend. It’s like the internet of finance — money and assets — instead of information. So it’s a big deal — but in its early stages.

 

Bitcoin is going to go to 58 [thousand], 60, 80 — and then end up back at 3,000 to 4,000. I would buy it long term, a couple of years from now. I wouldn’t touch it between now and then.

3 ώρες πριν, Diinekis21 είπε

Ο Dent πάντα καταστροφολογίες κάνει.

Ειδικά για φέτος όλο το μεταφέρει και πιο πίσω το πότε. Ε κάποια στιγμή θα κάνει, χαίρω πολύ.

Κανείς δε ξέρει πότε θα γίνει γερό crash. Έχοντας πει αυτό, ο S&P χρωστά μια διόρθωση τύπου 10+%

Όταν γίνει κάτι τέτοιο δε θα μπει παραπάνω χρήμα στα crypto;

 

Screenshot_20210521-005029_Chrome.jpg

 

10/3/21 αυτό..

Για να δούμε που θα καταλήξει

 

Επεξ/σία από sdevil
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η στρατηγική που θα ακολουθήσει ο καθένας είναι πολύ απλή και ορίζεται μόνο από ένα κριτήριο:

Κριτήριο: Σου περισσεύουν τα χρήματα που έχεις επενδύσει;

Ναι: Άσε τα μέσα και όσο ανέβουν.

Όχι: Βγάλε τα και μην ασχοληθείς ξανά.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει κανένα καλό free app να κρατάει ιστορικό από trading, να δείχνει πληροφορίες πόσο πάνω κάτω είσαι ανά νομισμα / μέση τιμή / σύνολο / live και διάφορα τέτοια ??  Και συγχρόνως τιμές κτλ ?? Γίνεται και αυτόματα με το API ε?? ( Πειράζει αυτό από θεμα security ? Αν και λογικά οκ θα ναι )

Είδα μια το coinGecko αλλά δε τρελάθηκα... 

Γτ μες τη binace δε βλέπω κάτι τέτοιο..

Επεξ/σία από Martini
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Martini είπε

Υπάρχει κανένα καλό app να κρατάει ιστορικό από trading, να δείχνει πληροφορίες πόσο πάνω κάτω είσαι ανά νομισμα / συνολικά / live και διάφορα τέτοια ??  Και συγχρόνως τιμές κτλ ?? Παίζει να γίνεται και αυτόματα κάπως??

Είδα μια το coinGecko αλλά δε τρελάθηκα... 

Γτ μες τη binace δε βλέπω κάτι τέτοιο...

Δοκίμασε το delta. Ίσως να μην έχει τα πάντα αλλά έχει αρκετά απο αυτα που θες.

Και αν.την συνδέσεις με το.ανταλακτηριο σου με api κάνει αρκετούς υπολογισμούς αυτόματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως το έχω ψιλοσίγουρο ότι το btc θα πέσει στις 30000 στους επόμενους μήνες (ίσως και λιγότερο). Τώρα για παρακάτω το θεωρώ αρκετά πιθανό, αλλά εξαρτάται από το πόσο ισχυρό είναι το support στις 30000 . Αν το σπάσει πάμε για 24 που έχει το επόμενο support, μετά 20 κ.λπ.
Εικάζω ότι και για 2η φορά πολλοί θα έχουν έτοιμα buying orders στις 30000 οπότε για αρχή ίσως ξανακρατήσει.

Τώρα αν δεν έκανα trading και έκανα κάποιου είδους longterm investing ίσως ξεφορτωνόμουν μερικά από τα holdings για να έχω fiat για όταν πέσουν οι τιμές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...