Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, omitziz είπε

Έχει τελειώσει το altseason , εδώ σχεδόν έπιασε πάτο το BTC D.

Μπορείς να δεις στο παρακάτω πίνακα πως είναι ο συγκεκριμένος κύκλος.

 

 

3Dr76WfH_mid.png

Άσχημα τότε τα νέα για τα alts. Ούτε ψίχουλα δεν θα μαζέψουμε. Ακόμα και το ethereum που κατά περιόδους κινούνταν αυτόνομα, φυτοζωεί. Κάνει και κάτι δηλώσεις ο vitalik για συνεργασίες με doge και δεν ξέρω αν βοηθάει την κατάσταση. Μου αρέσει που έβγαιναν κάτι youtubers και λέγανε λίγες ημέρες πριν το crash ότι ο Μάιος και ο Ιούνιος θα είναι bullish μήνες 😂

Επεξ/σία από zananiro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

Στο επόμενο dipγιαdip θέλω να πάρω ETH. Είναι προτιμότερο να τα πάρω απευθείας ή πρώτα Bitcoin και μετά flipping ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, omitziz είπε

Στο επόμενο dipγιαdip θέλω να πάρω ETH. Είναι προτιμότερο να τα πάρω απευθείας ή πρώτα Bitcoin και μετά flipping ?

που σκεφτεσαι να τα αγορασεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
7 ώρες πριν, cliobaccarra είπε

που σκεφτεσαι να τα αγορασεις;

TP σε BTC 33.9Κ 32.4Κ και 29.4Κ

Σε ETH το ψάχνω ακόμα αλλά μάλλον 2Κ 1.7Κ και 1.5Κ

Μάλλον θα προσπαθήσω BTC στα πολύ χαμηλά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, greekfragma είπε

ωρα να τεσταριστει ξανα το 32Κ το ΣΚ...σφίξαν τα πωπουδακια στα αλτς.

Αστα εκεί σφιχτά να βγει καμία 150αδα ADA τσάμπα,όπως το Μάιο.Τα πρώτα 40 τα βγαλαμε ήδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, rallistas είπε

Αστα εκεί σφιχτά να βγει καμία 150αδα ADA τσάμπα,όπως το Μάιο.Τα πρώτα 40 τα βγαλαμε ήδη.

νομίζω οτι αν συνεχιστεί αυτό θα δούμε btc και κάτω από 30Κ ξανά. έτσι και γίνει τα alts θα πάθουν μεγάλο σοκ αυτή τη φορά. ήδη δείχνουν αδυναμία να κρατηθούν ή να ανέβουν όταν ανέβαινε ο market mover.

πέρασα επίσης μια βόλτα από καμιά 10αριά ψαγμένους youtubers (ας πούμε τους πιο μετριοπαθείς)

ελάχιστα πράγματα αξίζουν να σημειωθούν από όσα λένε. τα περισσότερα είναι παιχνίδι εντυπώσεων και click baits όπου τελικά δε λένε τίποτα.

γενικά το trend είναι για κάτω....η ψυχολογία παραμένει extreme fear 2 βδομάδες γεμάτες και μετά το 1ο γερό dip στις 24/5 δεν υπάρχει φως στον ορίζοντα.

προφανώς και τα alts όταν φτάσουν εκεί που τα περιμένουν θα είναι ευκαιρία για τοποθέτηση....αλλά έχει μπερδευτεί τόσο το πράγμα που δε μπορείς να θέσεις ούτε καν ένα στόχο για 1-2-3 μήνες μετά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/6/2021 στις 5:07 ΜΜ, panospeter είπε

Thanks.

Μπορείς να γίνεις λίγο πιο σαφής στο τι υπηρεσία προσφέρει η κάθε εταιρία (πλην χρηματοοικονομικής φύσεως) ?

Γιατί στα link που έστειλες βλέπω πάλι για τιμές crypto, smart contracts κλπ.

δες τα βιντεακια του cryptovios και cryptowitcher στο youtube.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, omitziz είπε

TP σε BTC 33.9Κ 32.4Κ και 29.4Κ

Σε ETH το ψάχνω ακόμα αλλά μάλλον 2Κ 1.7Κ και 1.5Κ

Μάλλον θα προσπαθήσω BTC στα πολύ χαμηλά.

 

Θεωρώ το eth το παίζεις χαμηλά για πρώτη εντολή αγοράς. Ίσως μια κατοσταρα πάνω να ξεκινούσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...