Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γινεται χαμος στη δουλεια, κι εχασα την πρωινη γλυστρα και την ευκαριαρα να αυξησω τα τεμαχια μου κι αλλο.

Προς το παρον δεν ακουμπαω τιποτα.Κατι βγηκε χθες οποτε θα προσπαθησω να διατηρησω την ψυχραιμια μου και να μην κανω κανενα λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, rallistas είπε

Γινεται χαμος στη δουλεια, κι εχασα την πρωινη γλυστρα και την ευκαριαρα να αυξησω τα τεμαχια μου κι αλλο.

Προς το παρον δεν ακουμπαω τιποτα.Κατι βγηκε χθες οποτε θα προσπαθησω να διατηρησω την ψυχραιμια μου και να μην κανω κανενα λαθος.

ΜΗΝ ακουμπατε τιποτα, τα  νεα αναφερουν πολλα εκκατομυρια coins μεταφερονται σε exchanges για πωληση....... το βαρελι δεν εχει πατο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fingolfingr είπε

Εγώ εδώ και 2-3 βδομάδες σταμάτησα να ασχολούμαι. Απλά τα έχω αφήσει στην μοίρα τους. Βλέπω τιμές μια φορά την μερα και καθόλου τα σκ. Σταμάτησα να βλέπω videos σχετικά με προβλέψεις κλπ

 

Γενικά...ηρέμησα.

Έτσι κι εγώ φίλε μου. Αγόρασα ό,τι μπορούσα, στις τιμές που μπορούσα (με δόσεις, στα ντιπς) και τώρα απλά HODL μέχρι να γυρίσει ο τροχός...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για μας τους Γιώργηδες, ήταν πολύ καλή ευκαιρία για το μηνιαίο DCA. Εννοείται όσοι μπορούμε συνεχίζουμε να αγοράζουμε σταδιακά τα dips, όταν οι διαφορές είναι πάνω από 15%. Και Hodl μέχρι να έρθουν τα κέρδη μας x2, x3..x5...x10...x100 🙂

Επεξ/σία από NiKoSmile
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχίζω και διαβάζω και πραγματικά στεναχωριέμαι. "να πουλήσω το σπίτι και να το κάνω ADA στα 0,80", "δυστυχώς δεν έχω άλλα να βάλω τώρα που πρέπει" κτλ κτλ κτλ.
Είτε πρόκειται για 10 ευρώ, είτε για 100.010!

Οι πιθανότητες του να τελείωσε το πάρτι είναι συντριπτικά μεγαλύτερες από το να επιστρέψουμε στις αξίες που είχαμε πριν από 2 μήνες. Όσο και να χαλάει κάποιους πιο πιθανό είναι να επιστρέψουμε σε (νορμαλ?) αξίες που είχαμε πριν το parabolic. Προσωπικά το μόνο ερωτηματικό που βάζω είναι στο αν θα επιστρέψει με bloodbath ή κρατώντας ένα αργό pattern δίνοντας την ευκαιρία για κέρδη.

Από τον Δεκέμβρη μέχρι και τώρα βγάλαμε αρκετά, βελτιώσαμε τις θέσεις μας, και ο καθένας ότι μπόρεσε τέλος πάντων. Στην ευρύτερη εικόνα, για τους μικρούς παίκτες (έτσι θεωρώ τον εαυτό μου τουλάχιστον) καλό είναι να διορθώσει και ας φτάσει και και στα 3k ευρω το BTC.

Μέχρι την επόμενη parabolic φάση σε Χ μήνες/χρόνια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολα τα πράγματα προσοχή... Μακάρι να ειναι λάθος ο τυπος..

Ομως αυτο που ειναι αστείο είναι τα λεγόμενα περι ..γερών project .,,,δυνατα fundamentals και άλλα τετοια αστεία... ΟΛα είναι σαπουναδα... τζογος..  ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, tryxx1 είπε

Δύσκολα τα πράγματα προσοχή... Μακάρι να ειναι λάθος ο τυπος..

Ομως αυτο που ειναι αστείο είναι τα λεγόμενα περι ..γερών project .,,,δυνατα fundamentals και άλλα τετοια αστεία... ΟΛα είναι σαπουναδα... τζογος..  ...

 

Προσοχή παιδιά! image.png.2abdd2b7cae6a40e2e662ce3bde9c727.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, tryxx1 είπε

Δύσκολα τα πράγματα προσοχή... Μακάρι να ειναι λάθος ο τυπος..

Ομως αυτο που ειναι αστείο είναι τα λεγόμενα περι ..γερών project .,,,δυνατα fundamentals και άλλα τετοια αστεία... ΟΛα είναι σαπουναδα... τζογος..  ...

 

Τα σημαδια ηταν εκεί εδώ και καιρο....... οταν ακους τον καθε "ασχετο" να τζογαρει στα crypto..... ειναι καιρος να την κανεις, εαν όχι λυπαμαι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, omitziz είπε

τα tether ποτε τα γυρναμε euro για να μην φαμε εκει τα μουτρα μας ?

Και γιατί να μην τα έχεις απευθείας σε ευρώ; Αρκεί το ζευγάρι που θες να υπάρχει  βέβαια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, Bourdoulas είπε

Και γιατί να μην τα έχεις απευθείας σε ευρώ; Αρκεί το ζευγάρι που θες να υπάρχει  βέβαια. 

Γιατί τα πάω ποιο γρήγορα nexo binance και έχω και 12% τόκο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...