Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
2 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Έσπασε το resistance στα 31κ που πριν ήταν support και τώρα είναι και πάλι support. 😜😜

Άρα εδώ βάζουμε το σορτ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, omitziz είπε

Αυτό ακριβώς ήθελα να πω .. με σωστά stop loss κανένας δεν έχασε πολλά και μετά αγόρασε ποιο πολλά.

Εγώ με βλακείες trade έχασα ένα ποσοστό από τα σκαμενα. Όταν είδα ότι δεν υπάρχει άλλο πάνω μου έκατσαν μερικά και βγήκα εδώ και καιρό fiat.

Φυσικά και πάλι θα μπω αλλά όταν θεωρήσω έστω και λάθος , σωστή τιμή και χρονική στιγμή.

 

29κ ο βασιλιάς και δεν αγοράζει κανένας. Κάτι λέει αυτό εκτός charts.

Αυτά πες τα σε αυτούς που χάσανε περιουσίες απο τα φτερά (στιγμιαία πτώση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι μπράβο να δούμε και μια σταθερότητα. Όχι τίποτα άλλο, να γλυτώσουμε από τους κακοπροαίρετους που σε κάθε πτώση μπαίνουν και σχολιάζουν για τζόγο και φούσκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
5 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Αφού έχουμε νέο support όχι. Θα περιμένω να ανέβει κι άλλο. Αν φτάσει στα 33 ξανά θα ανοίξω short. 

Εάν ανάψει 2ο 5min κοκκινο κεράκι πάω όλεθρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
41 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Αφού έχουμε νέο support όχι. Θα περιμένω να ανέβει κι άλλο. Αν φτάσει στα 33 ξανά θα ανοίξω short. 

Τι θα γίνει θείο? Αργούμε? Το θέλω x666

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στην φαση που ειμαστε σκεφτομαι να πουλησω το μισο χαρτοφυλάκιο "απο καλα project" (link,dot etc) αμεσα στο επομενο bounce και το αλλο μισο να το κρατησω μπας και βγει αληθινό το παρακατω pattern, ειμαι τρελος που εχω μια ελπιδα short term ακομα, γνωμες?

 

 E4fq3bqWYAs7aa8.jpg.94798708140b1ef73af4c3f24ea62115.jpg

Επεξ/σία από MySql
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Αυτό θεωρείται καλό ή κακό; 

Νορμάλ .. εδώ ο άλλος ψώνισε στα 37 ενώ μπορούσε στα 28 με 31. Προσωπικά γούστα.

16 λεπτά πριν, MySql είπε

Στην φαση που ειμαστε σκεφτομαι να πουλησω το μισο χαρτοφυλάκιο "απο καλα project" (link,dot etc) αμεσα στο επομενο bounce και το αλλο μισο να το κρατησω μπας και βγει αληθινό το παρακατω pattern, ειμαι τρελος που εχω μια ελπιδα short term ακομα, γνωμες?

 

 E4fq3bqWYAs7aa8.jpg.94798708140b1ef73af4c3f24ea62115.jpg

Μπορεις να δεις το wyckoff στο trade view ανάλογα πως θέλει να το παρουσιάσει ο καθένας. Do your own research.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, omitziz είπε

Νορμάλ .. εδώ ο άλλος ψώνισε στα 37 ενώ μπορούσε στα 28 με 31. Προσωπικά γούστα.

Μπορεις να δεις το wyckoff στο trade view ανάλογα πως θέλει να το παρουσιάσει ο καθένας. Do your in research.

καφενειακη κουβεντα κανουμε φιλε μου δεν σου ζήτησα καποια συμβουλη που θα στην χρεωσω μεθαυριο. Απλα θελω λιγο να ακουσω γνωμες μπας και ξεμπλοκαρει το κεφαλι μου. Εχω κανει πολυ ερευνα στο 8ωρο time frame κουμπωνει μια χαρα το wyckoff με την σημερινη κατασταση...

Απλα δεν ειμαι καθολου σιγουρος οτι απο εδω και περα θα χυθεί το μαρκετ προς τα κατω χωρις αυριο και φοβαμαι μην χτυπαω το κεφαλι μου σε λιγες ημερες εαν πουλησω για τους παρακατω λογους

1. αυτο τον μηνα τελειωνουν 3μηνα συμβολαια και τελος του μηνα παντα πέφτει το μαρκετ

2.Το stock to flow model δινει τουλαχιστον 3 μηνες ακομα για το τελος του bull run

3. Καποια στιγμη θα τελειωσει αυτο το τρελο manipulation που ζουμε

4. Ολα τα ανοιχτα short πληρωθηκαν σημερα

 

Επεξ/σία από MySql
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
3 λεπτά πριν, MySql είπε

καφενειακη κουβεντα κανουμε φιλε μου δεν σου ζήτησα καποια συμβουλη που θα στην χρεωσω μεθαυριο. Απλα θελω λιγο να ακουσω γνωμες μπας και ξεμπλοκαρει το κεφαλι μου. Εχω κανει πολυ ερευνα στο 8ωρο time frame κουμπωνει μια χαρα το wyckoff με την σημερινη κατασταση...

Δεν το είπα με κακό τρόπο. Απλά το συγκεκριμένο μοντέλο ο καθένας από το 2019 το κουμπώνει όπως τον συμφέρει για αυτό είπα για το tradeview.

Άλλος θα πει ότι έχουμε περάσει το spring άλλος ότι είμαστε 2 steps πριν κτλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...