Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χθες άνοιξα μια short θέση στα 34k. Και επειδή το BTC είναι πιστό στις παραδόσεις ανέβηκε 1,5k. 😂

Ευτυχώς για μένα σήμερα έπεσε αρκετά. Αντε να πάει στα 33k να βγει μεροκάματο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, rallistas είπε

Ειναι πολλα τα 33.Πιο κατω να βγαλουμε τα λαθη μας γιατι παλι με εφαγε η απληστεια αρχες της βδομαδας που περιμενα κι αλλη πτωση,κι εμεινα οξω!

Για να μην είμαι άπληστος λεω 33. Αλλιώς να περιμένω τα 30 πάλι. 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα πραγμα που μου εχει κανει εντυπωση παντως σε επιπεδο alts,ειναι οτι ενω τον τελευταιο καιρο το ADA με το Matic ηταν πολυ κοντα, ενω τωρα δεν καταφερε να ξεκολλησει απο τα χαμηλα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, rallistas είπε

Ενα πραγμα που μου εχει κανει εντυπωση παντως σε επιπεδο alts,ειναι οτι ενω τον τελευταιο καιρο το ADA με το Matic ηταν πολυ κοντα, ενω τωρα δεν καταφερε να ξεκολλησει απο τα χαμηλα.

To ADA από ότι βλέπω αργεί και να πέσει και να ανέβει, περίπου μία έως τρεις μέρες.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, nekrik είπε

Πως το βλέπετε το θέμα το ΣΚ? Θα έχει πάτο το βαρέλι?

Αμα ξέραμε που θα πάει θα χτυπάγαμε Χ100 και θα λύναμε το πρόβλημα της ζωής μας. Προς το παρόν φένεται να πηγαίνει αργά αργά πάνω - κάτω. Για μένα δεν αξίζει να ασχοληθείς σήμερα. Είμαστε σε γκρίζα ζώνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, mcstefan7 είπε

Αμα ξέραμε που θα πάει θα χτυπάγαμε Χ100 και θα λύναμε το πρόβλημα της ζωής μας. Προς το παρόν φένεται να πηγαίνει αργά αργά πάνω - κάτω. Για μένα δεν αξίζει να ασχοληθείς σήμερα. Είμαστε σε γκρίζα ζώνη.

Αργα και σταθερα κατω παει.Εγω παντως ακομα αναμενω.Δεν κανω τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις είδα ότι το rsi έφτασε στο 9 έκλεισα την θέση μου. Εκείνη την στιγμή ήταν στα 32900. Λέει εντάξει πόσο πιο κάτω; Τελικά άγγιξε τα 32550. Αλλά δεν έχω παράπονο. Βγήκε το μεροκάματο. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ξαναπήρα πίσω με τόκο τα eth που πούλησα με panic sell στο πρώτο dip. Και να πέσει και άλλο χέστηκα , πήρα τα 30 αλλά 2 μου έμειναν. Και στα 600$ να πέσει θα ανέβει ξανά σε 2 χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...