Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 λεπτά πριν, laserjesus είπε

12 μέρες ήταν κόκκινα .. 3 +1 πράσινα .. αρχίζουν τα σοβαρά bet για longs αλλάζει και η ψυχολογία.

Άρχισαν και τα moonakia στο trade view με 100κ με 250κ μέχρι τον Δεκέμβριο το λιγότερο.

Έτοιμο το σκηνικό.

100 κ 200 πριν φτασει στα 20?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 ώρες πριν, InsWat είπε

Ωραίο καθαρό rejection στο 4ωρο, ας βγάλουμε το βράδυ σε ευρώ καλύτερα

Τα έκανα busd και εγώ , εάν περάσει σταθερά τα 35κ θα βάλω ξανά eth και bnb. Δεν πρόσεξα τα bots εχθές και με signals πήραν alice και axs και τα έκαναν λίγο σκατα. Τα έκλεισα κακά αυτά. 

8 ώρες πριν, Fan είπε

Ποια σοβαρά κανάλια ακολουθείτε στο telegram για πληροφορίες;

cryptoquant

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Fan είπε

Ποια σοβαρά κανάλια ακολουθείτε στο telegram για πληροφορίες;

Εξαρτάται τι εννοείς σοβαρό. Το ότι δεν υπάρχουν τρολς ή το ότι προβλέπουν σωστά τι συμβαίνει; Γιατί αν είναι το δεύτερο δεν βρίσκω λόγο να σε βάλουν μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Αν φτάσει ποτέ 250κ και τα έχω κρατήσει σας κερνάω όλους εδώ μέσα. Moonάκιδες και μη

Και εμένα που είμαι bi ? (Το κάνω με όλα τα χρώματα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το καλο νεο της εβδομαδας που περασε, περα απο το γεγονος οτι μαλλον θα κλεισει πανω απο την προηγουμενη (παρα τις μεγαλες αναταραξεις-ευκαιριες αγορων στις αρχες της εβδομαδας), ειναι οτι αυξηθηκε ελαφρως (πολυ ελαφρως) το volume. Ειναι θετικο διοτι συνεβη σε μια βδομαδα στην οποια τα FUD χτυπησανε κοκκινο (βλεπε GBTC unlock, binance καταρεει, regulations απο ΕΕ που θα κλεισουν το μαγαζακι κλπ κλπ μπουρδολογιες). Eβαλε βεβαια το χερακι του και ο συνηθης υποπτος-τσαρλατανος για την ανοδο, ο οποιος δεν αφηνει τον κοσμο να 'γιασει. Μια παει το btc να σπασει ολα τα ATH και το ριχνει κατω, και την αλλη που παει να πεσει σε τιμες ευκαιριας για να ανοιξει ο κοσμακης long, το στελνει πανω.

Το κακο νεο (ισως καλο για καποιους αλλους) ειναι οτι δοκιμαστηκε-ροκανιστηκε η υποστηριξη εκει γυρω στις 28000$ για αρκετες ωρες, που σημαινει πως αν ξαναδοκιμαστει θα ειναι πιο ευθραστη αποτι αυτη τη βδομαδα.

Η ουσια ειναι πως συνεχιζεται το ranging χωρις η αγορα να εχει ξεκαθαρη κατευθυνση ακομα. Tα metrics απο το blockchain συνεχιζουν να στελνουν θετικα μηνυματα για τη συνεχεια, αλλα δεν ειναι αυτα που δημιουργουν το trend, οποτε υπομονη στους holders και προσοχη στους shitcoinακηδες/altcoinακηδες, διοτι οταν η αγορα εχει τοσο χαμηλα volumes, τα low cap coins pumpαρονται/dumpαρονται ακομα κι απο μικροφαλαινες μεσα σε κλασματα δευτερολεπτου.

 

Επεξ/σία από BackFromHell
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, laserjesus είπε

Τα έκανα busd και εγώ , εάν περάσει σταθερά τα 35κ θα βάλω ξανά eth και bnb. Δεν πρόσεξα τα bots εχθές και με signals πήραν alice και axs και τα έκαναν λίγο σκατα. Τα έκλεισα κακά αυτά. 

cryptoquant

Τα transactions με busd έχουν μηδενικά fees στη binance? Γιατί σε usdt έχει 0.075% fees αν πληρώνεις με bnb για κάθε transaction. 

Επεξ/σία από zananiro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, zananiro είπε

Τα transactions με busd έχουν μηδενικά fees στη binance? Γιατί σε usdt έχει 0.075% fees αν πληρώνεις με bnb για κάθε transaction. 

Μια από τα ίδια είναι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/7/2021 στις 8:16 ΜΜ, Bourdoulas είπε

Με αυτά και τα άλλα χάσαμε και, την υπερευκαιρια του C98. +1000% μέχρις στιγμής. Πάντα πίστευα στο συγκεκριμένο project 😂

Είχα ένα ψωρο ΒΝΒ, αλλά δε κατάλαβα γιατί έμεινα εκτός απτά όσα C98 ήταν να πάρω. 

Μάλλον δεν έκανα κάτι που θα έπρεπε...

Μόλις το είδα απ' τα 0.075 να πηδάει στα 0.70 και την επόμενη στα δίπλα μου γύρισε λίγο το μυαλουδακι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα που λέτε μια πρώην, που μου έλεγε οτι μ αγαπάει κι οτι θα είμαστε πάντα μαζί κι ένα μεσημέρι που γύρισα εκτάκτως απο προπόνηση την έπιασα με τον καθυγητή μουσικής που της μάθαινε πιάνο, κι όχι μόνο απ όσο διαπίστωσα. 

Ε λοιπόν,  το ξαφνικό ανέβασμα του btc και κατ επέκταση και του  ada που με χαρά κατέχω,  έχω την αίσθηση οτι μου θυμίζει τα λόγια της συγκεκριμένης κορασίδας. 

Κούφια λόγια, κούφια πράματα! Μακάρι να πέφτω έξω, αλλα περιμένω να επανέλθουμε σύντομα στη γνωστή κατηφόρα που συνηθίσαμε!!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...