Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, trelaras22 είπε

Τώρα που έγινε η διάψευση περιμένουμε πτώση και πάλι, για πείτε οι ειδικοί;

Το αναμενομενο αυτο ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα αργήσει το νέο , δεν θα εξαπλωθεί όπως το fake.

Στο DOM και footprint δεν φαίνεται πτώση πάντως. Αγοράζουν ιδίως btc σε μεγάλες ποσότητες πάνω από τα 36500.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
6 ώρες πριν, MySql είπε

 

Γιατι δεν δουλευεται καθολου το κλασσικο bot χωρις signal με grids σε ενα συγκεκρριμενο swing range?

Γιατι ετσι το bot ειναι ομηρος του range. Αν φυγει κατω απο το range η τιμη, σε εγκλωβιζει και μενεις με τα tokens στο χερι, μεχρι να ξαναμπει στο range, η αλλιως το κλεινεις με χασουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, BackFromHell είπε

Γιατι ετσι το bot ειναι ομηρος του range. Αν φυγει κατω απο το range η τιμη, σε εγκλωβιζει και μενεις με τα tokens στο χερι, μεχρι να ξαναμπει στο range, η αλλιως το κλεινεις με χασουρα.

αν φυγει πανω εισαι κερδισμενος απο τις κινησεις που εχει κανει εαν φυγει κατω μπορει και παλι να εισαι κερδισμενος εαν εχει τρεξει στο range για καιρο.Οποτε ή περιμενεις να ξανα μπει ή φτιαχνεις ενα καινουργιο set up σε εκεινο το range

42 λεπτά πριν, mourgakos2007 είπε

Καλο νεο αυτο απο την αμαζον. 

Αντε μπας κ πεσει επιτέλους να πάρουμε κι άλλα. 

δεν διεψευσε οτι θα μπει απλα διεψευσε για το 2021 αλλα ειπε οτι την ενδιαφερει ο χωρος

Επεξ/σία από MySql
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, MySql είπε

αν φυγει πανω εισαι κερδισμενος απο τις κινησεις που εχει κανει εαν φυγει κατω μπορει και παλι να εισαι κερδισμενος εαν εχει τρεξει στο range για καιρο.Οποτε ή περιμενεις να ξανα μπει ή φτιαχνεις ενα καινουργιο set up σε εκεινο το range

δεν διεψευσε οτι θα μπει απλα διεψευσε για το 2021 αλλα ειπε οτι την ενδιαφερει ο χωρος

Κι εγω για το 21 μιλαω 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλοί που γνωρίζουν λένε ότι πολύ γρήγορα ανέβηκε το μπιτκόιν και δεν ξεφύγαμε από τις αρκούδες ακόμα.

Πολλά παραδείγματα δείχνουν ότι στην πορεία (μετά από 2-4 βδομάδες) τελικά έγινε και πτώση κάτω από το σημείο που ξεκίνησε το bull run.

Πάντως, για day trading και αργότερα shorting, είναι η χαρά του trader αυτή η περίοδος λόγο μεγάλων διακυμάνσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
51 λεπτά πριν, MySql είπε

αν φυγει πανω εισαι κερδισμενος απο τις κινησεις που εχει κανει εαν φυγει κατω μπορει και παλι να εισαι κερδισμενος εαν εχει τρεξει στο range για καιρο.Οποτε ή περιμενεις να ξανα μπει ή φτιαχνεις ενα καινουργιο set up σε εκεινο το range

δεν διεψευσε οτι θα μπει απλα διεψευσε για το 2021 αλλα ειπε οτι την ενδιαφερει ο χωρος

Ενταξει λοιπον, αφου εσυ κερδιζεις ετσι κι αφου σε βολευει, η δικη μου γνωμη περισσευει. Εγω απαντησα επειδη εσυ εκανες την ερωτηση κι οχι για debate περι bots. Συνεπως οτι σε βολευει. 

Επεξ/σία από BackFromHell
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, BackFromHell είπε

Ενταξει λοιπον, αφου εσυ κερδιζεις ετσι κι αφου σε βολευει, η δικη μου γνωμη περισσευει. Εγω απαντησα επειδη εσυ εκανες την ερωτηση κι οχι για debate περι bots. Συνεπως οτι σε βολευει. 

Εσύ είπες το αυτονόητο.. εάν φύγει απο το grid range είτε πάνω είτε κάτω πρέπει να κλείνει και να ανοίγει ξανά.

Άλλοι βάζουν μεγάλα τα low και high αλλά ακόμα και με 200 step στο grid αργούν. Θέλει ψάξιμο και τι προφιτ θες να πάρεις κάθε φορά.

Σε grid εμένα δουλεύει καλά eth/btc pair με 2x leverage. Δεν παίζει να γίνω ποτέ liquidate ο θεός να γυρίσει ανάποδα και δίνει καλό κέρδος. Το κακο είναι ότι πρέπει να ξεκινήσει χαμηλά στο grid για να αποδώσει σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...