Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Panos18 είπε

Αν περάσει αυτό μάλλον..προς το παρόν βέβαια μόνο άνοδος υπάρχει..

Προσωπικά δεν το πολυπιστευω. Συνήθως γίνεται το αντίθετο από ότι περιμένει ο κόσμος. Εγώ βλέπω άνοδο για 3κ+ στο Eth. Άλλωστε το έχω δηλώσει πολλές σελίδες πριν αλλά από ότι φαίνεται έπεσα έξω στην ημερομηνία. Το περίμενα λιγάκι νωρίτερα δλδ για της 4 του μήνα. Θα δείξει για την ώρα κρατάω την θεσουλα μου κανονικά στο eth, και ίσως βγω από matic όταν πιάσω την τιμή που αγόρασα.

Επεξ/σία από cliobaccarra
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπιασα εχθές το απόλυτο coin 10000% γιατί δεν κάηκε το σπίτι μου στις Αφίδνες ενώ το εγλυψε η φωτιά από όλες τις μεριές.

Δυστυχώς έχασα τα 1.6gh mining rigs μου. (5 Aug τυχαίο?)

  • Sad 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, laserjesus είπε

Έπιασα εχθές το απόλυτο coin 10000% γιατί δεν κάηκε το σπίτι μου στις Αφίδνες ενώ το εγλυψε η φωτιά από όλες τις μεριές.

Δυστυχώς έχασα τα 1.6gh mining rigs μου. (5 Aug τυχαίο?)

Φιλαράκι περαστικά και ας είναι και έτσι το τζόκερ,  πώς έχασες τα μηχανήματα δεν κατάλαβα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, cliobaccarra είπε

Φιλαράκι περαστικά και ας είναι και έτσι το τζόκερ,  πώς έχασες τα μηχανήματα δεν κατάλαβα;

Τα είχα σε ένα σπιτάκι μαζί με τα φωτοβολταϊκά σε άλλο οικόπεδο. Δυστυχώς εκεί τα έκαψε όλα αλλά τα είχα ασφαλισμένα. ( Τα ηλιακά) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, laserjesus είπε

Τα είχα σε ένα σπιτάκι μαζί με τα φωτοβολταϊκά σε άλλο οικόπεδο. Δυστυχώς εκεί τα έκαψε όλα αλλά τα είχα ασφαλισμένα. ( Τα ηλιακά) 

Κρίμα πραγματικά, όπως και να έχει αφού είστε εσείς καλά κομμάτια να γινουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Panos18 είπε

Λέτε να επηρεάσει τις τιμές αυτό?

Είναι από έναν τύπο που παρακολουθώ στο telegram.

 

IMG_20210806_203359.jpg

Μακαρι να αυξησουμε καμια θεση γιατι πηραν τον ανηφορο ολα και ειναι λες και δεν εχει γυρισμο στις τιμες που αγαπησαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, BackFromHell είπε

Μακαρι να αυξησουμε καμια θεση γιατι πηραν τον ανηφορο ολα και ειναι λες και δεν εχει γυρισμο στις τιμες που αγαπησαμε.

Έχουμε μέλλον ακόμα, όταν δούμε το eth στα 4k και το btc στα 60k το ξαναβλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
47 λεπτά πριν, BackFromHell είπε

Μακαρι να αυξησουμε καμια θεση γιατι πηραν τον ανηφορο ολα και ειναι λες και δεν εχει γυρισμο στις τιμες που αγαπησαμε.

Ανήφορο το λες αυτό? Αυτό δεν είναι τίποτα. Κάτσε να κάτσει ο βασιλιάς μεταξύ 43-45κ για καμιά εβδομάδα, τότε θα δεις ανήφορο.

Ρώτα και τον Joe, αυτός ξέρει! 🤣

FB_IMG_1628274703745.jpg

@laserjesus κουράγιο, ελπίζω όλα να πάνε καλά. 

Επεξ/σία από zananiro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, laserjesus είπε

Έπιασα εχθές το απόλυτο coin 10000% γιατί δεν κάηκε το σπίτι μου στις Αφίδνες ενώ το εγλυψε η φωτιά από όλες τις μεριές.

Αυτο ειναι το πιο σημαντικο απο ολα φιλε μου, που ειστε εσεις και το σπιτι σας καλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραινο παμε, to the moon. 

Πολλοι κρυφτηκαν στις τρυπες τους, που ειναι να μας ψυχαγωγησουν κ να μας δώσουν συμβουλες? 

Περαστικά στον πυρόπληκτο. 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχουμε καμια ιδεα που οφειλεται αυτη η σουπερ καλοδεχουμενη ανοδος μεσα στην καρδια του Αυγουστου και Σαββατιατικα κιολας; Η προκειται περι απλου fomo? Πολυ ανεβασμενο και το volume εντωμεταξυ. Εχω χασει νεα; (οκ το eip1559 περασε και αφορα μονο ενα coin).

*Eκτος αν σκουπιζονται leveraged shorts παλι, γιατι ειχαν πει οτι υπαρχουν μπολικα τετοια πανω απο τις 42000$ .

Επεξ/σία από BackFromHell
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...